اپل به شما اجازه به اشتراک گذاری حیاتی اطلاعات سلامت با اولین پاسخ دهندگان به طور خودکار در طول یک تماس

اپل در حال حاضر از mashing دو ویژگی های مفید برای فعال کردن سلامت کارگران برای دیدن تاریخچه پزشکی شما بی درنگ هنگامی که با شما تماس برای کمک.
 
این شرکت در حال حاضر اجازه می دهد تا به کاربران برای راه اندازی ID پزشکی در سلامت برنامه که اجازه می دهد تا اولین پاسخ دهندگان دسترسی به اطلاعات حیاتی پزشکی به طور مستقیم از صفحه قفل بدون نیاز به رمز عبور.
 
شناسه پزشکی شامل جزئیات مانند آلرژی نوع خون و داروها. این اطلاعات می تواند نجات بخش در مواقع اضطراری که در آن زمان بسیار مهم است.
 
آی فون و اپل واچ نیز باید یک تابع به نام اضطراری SOS که به شما اجازه می دهد تماس های محلی و خدمات اضطراری با یک ضربه تند وشدید زدن می فرستد و محل خود را به آنها.
 

آخرین نسخه بتا از iOS و watchOS در حال حاضر دریافت یک ویژگی جدید به نام به اشتراک گذاری پزشکی ID در طول تماس های اضطراری.
 
هنگامی که فعال, آن را به طور خودکار به اشتراک گذاری اطلاعات پزشکی با پاسخ اول را هنگامی که شما یک SOS تماس از آی فون خود را یا دیده بان اپل. با توجه به این که منابع سلامت هستند سبب شیوع این روزها به دلیل coronavirus این ویژگی می تواند فوق العاده مفید باشد.
 
قادر به استفاده از تابع جدید, شما باید اطمینان حاصل شود که منطقه شما پشتیبانی پیشرفته اورژانس خدمات داده. داده های ذخیره شده در پزشکی ID رمزگذاری شده است و از آن خواهد شد به اشتراک گذاشته شده با خدمات اضطراری و ایمن.

از ویژگی های جدید خواهد شد نورد با iOS 13.5 و watchOS 6.2.5 به روز رسانی که قرار است در اواخر این ماه.
 
iOS 13.5 بتا نیز می آید با قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API برای coronavirus تماس با ردیابی و آن را سرعت بخشیدن به روند باز زمانی که شما با پوشیدن یک ماسک صورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im