اپل watchOS 7 در نهایت به ارمغان می آورد خواب ردیابی

یک درخواست از ویژگی های است که در نهایت در راه خود را به اپل دیده بان ردیابی خواب! با اعلام امروز از آینده watchOS 7 مشخص شد که در میان ویژگی های عمده جدید پخته شده به آخرین watchOS انتشار خواهد بود خواب ارائه کاربران با یک دلیل مشروع برای حفظ پوشیدن سازمان دیده بان خود را حتی در شب.

هدف اصلی از اپل دیده بان خواب ردیابی خواهد بود به مجموعه ای از خلق و خوی مناسب و سهولت کاربر به خواب و ضبط یک بازبینی اساسی از چگونه از آن همه رفت.

خواب تشخیص خود را به صورت خودکار خواهد بود و اتفاق خواهد افتاد حسن نیت ارائه میدهد از تماشای شتاب سنج که شناسایی خواهد شد اگر کاربر در حال خواب بر اساس میکرو-حرکات ناشی از تنفس. به این ترتیب سازمان دیده بان دقیقا می دانید که و برای چه مدت شما شده است به خواب. اگر شما موفق به ضربه خود را به خواب گل شب آن را به شما می دانم که شیطان بوده ام و اجازه نمی دهد که شما برای باز کردن آتش زنه که روز بنابراین شما می توانید درس خود را یاد بگیرند. فقط شوخی; دیده بان اپل احتمالا نمی تواند که بی رحمانه است. برای جلوگیری از منحرف شما در شب پخش خواهد شد خودکار فعال کردن حالت DND و کم نور صفحه نمایش خود را.

همانطور که گفته شد بخش بزرگی از کل اپل دیده بان ردیابی خواب چیزی خواهد بود که قبل از زمان واقعی خواب. اپل ایجاد کرده است باد کردن – تنظیم روال به اعدام قبل از خواب. آن را می توانید چیزهایی مانند خانه صحنه (تنظیم چراغ و دوربین های دیجیتال و غیره.), جذاب آرامش بخش soundscape و یا در حال اجرا یک مدیتیشن برنامه.

بیدار شدن از خواب خواهد بود همراه با وزش شیر بر روی مچ دست خود را, و یا اگر شریک زندگی خود را و آن را از ذهن نیست خوب نرم wake-up تن.

آیا شما شده است به دنبال به جلو به خواب ردیابی در اپل دیده بان? اگر شما اتفاق می افتد به استفاده از یک نوع متفاوت از پوشیدنی آیا شما با استفاده از ردیابی خواب? به اشتراک گذاشتن تجربه خود را در نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>