دیده بان اپل هنوز هم در بالا در طول Q1 در حالی که یک رقیب جدید جایگزین سامسونگ به عنوان نفر دوم

این که آیا شما یک فن از دستگاه های اپل و یا جلوگیری از آنها را مانند طاعون شما باید اعتراف که این شرکت انجام داده است یک کار شگفت انگیز با دیده بان اپل. راه اندازی در ماه آوریل 2015, گاه شمار در حال حاضر محبوب ترین ساعت مچی در جهان است. که به نظر می رسد سخت به این باور که شرکت های مرتبط با ساعت مانند ساعت رولکس تاسیس شد بیش از یک صد سال پیش. حتی یک نام تجاری مانند Casio که ساعت دیجیتال به ارمغان آورد برنامه های مختلفی برای مصرف کنندگان مچ تا به حال 41-سال شروع به سر بیش از اپل.

دیده بان اپل یک رقیب جدید اما هنوز هم ضربات خود را لب به لب

امروز شرکت تحقیقاتی Canalys منتشر شده سه ماهه اول فروش ساعت هوشمند نشان داده است که در حالی که اپل باقی مانده در بالا پس از حفر عمیق تر به داده ها چیزهایی نیست تا گلگون پیشتاز. بله اپل را کنترل 36.3% جهانی ساعت هوشمند بازار از ژانویه تا مارس این سال و این رقم بالاتر از مجموع سه بعدی مارک های ترکیب شده است. اما در طول مدت زمان مشابه سال گذشته دیده بان اپل تا به حال سهم بازار جهانی از 46.7%.

حتی اگر اپل دیده بان حمل 13 درصد کمتر واحد در طول این سال سه ماهه اول watchOS به دست آورد 4 میلیون کاربر فعال در طول دوره. اپل ساعت هوشمند سیستم عامل در حال حاضر دارای یک پایه نصب از 70 میلیون کاربر. Canalys می گوید که در خارج از کشور تقاضا برای اپل دیده بان قوی بود در طول سه ماهه اول ساخته شده است که برای کندتر تقاضا در آمریکای شمالی و اروپا; در این دو قاره بلوتوث بی سیم AirPods جایگزین اپل سازمان دیده بان به عنوان “باید” لوازم جانبی برای کاربران آی فون.
در طول سه ماهه اول اپل روانه بازار 5.2 میلیون اپل واچ واحد با توجه به Canalys. Huawei شد و دور دوم با 2.1 میلیون ساعت حمل در طول سه ماهه. این تولید کننده چینی تا به حال 14.9 درصد از بازار در طول سه ماه پس از بیش از دو برابر شدن تعداد ساعتهای آن را تحویل داده در طول سه ماهه. اما برخی از جزئیات این ایستادن و فریاد زدن “ناپاک!” پس از همه, جدید Huawei Watch GT 2 گنجانده شد با برخی از خرید یک Huawei P40 سری گوشی.
Huawei افزایش یافته است سامسونگ به شماره سه با 12.4% تکه جهانی smartwatch پای پس Garmin و Fitbit در 7.3 درصد و 6.2 درصد بود. به طور کلی 14.3 میلیون ساعت های هوشمند حمل در سراسر جهان در طول سه ماهه اول به صورت سالانه افزایش 12٪. فروش کسب در آمد با وجود COVID-19 بیماری همه گیر.
اپل به معرفی اپل دیده بان سری 6 این ماه سپتامبر در کنار چهار براق جدید آیفون 5G 12 گوشی. اپل دیده بان سری 6 گزارش شده که از ویژگی های oximeter پالس که اقدامات اشباع اکسيژن یک کاربر از خون است. این اطلاعات می تواند کمک به تعیین اینکه آیا کسی است که به اندازه کافی اکسیژن پمپ در سراسر بدن او است. یک مطالعه در محدوده 95% تا 100% طبیعی در نظر گرفته است. Oximeter پالس دریافت مقدار زیادی از فشار چند ماه پیش هنگامی که کشف یک دکتر ممکن است ارتباط بین بیماران با خون کم اکسیژن خواندن و COVID-19 در افراد خاصی است. این ویژگی های جدید خواهد شد پیوستن به مانیتور ضربان قلب و الکترو cardiogram سابق است توضیحی در حالی که دومی به نظر می رسد برای ریتم غیر طبیعی قلب است که می تواند یک هشدار دهنده فیبریلاسیون دهلیزی.

یکی دیگر از ویژگی اعتقاد به آمدن به آینده اپل دیده بان است که بارها درخواست بومی خواب ردیاب. گزارش ها نشان می دهد که سری 6, گاه شمار را افزایش در ظرفیت باتری است که اجازه خواهد داد که اپل برای پیگیری یک کاربر از الگوی خواب. این ساعت مچی جدید با توجه به قابل اعتماد TF تحلیلگر بین المللی Ming-Chi Kuo همچنین بهبود مقاومت در برابر آب و یک پردازنده سریعتر. با توجه به کو است و نه قابل پیگیری رکورد در طول سال وقتی که می آید به دستگاه های اپل, احتمال زیادی وجود دارد که این پیشرفت خواهد بود ساخته شده است.

به طوری که ما بیشتر به 2020 به نظر می رسد مانند اپل سازمان دیده بان به جای تثبیت موقعیت در بالای نه تنها ساعت هوشمند جهان اما تماشای جهان به طور کلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>