• اپل دیده بان سری 6 ممکن است شامل یکی از ویژگی های جدید است که می تواند تشخیص زمانی که یک کاربر است به احتمال زیاد به یک حمله وحشت.
  • در چنین سناریو یک کاربر را دریافت یک هشدار همراه با مراحل آنها می توانند به کاهش و یا جلوگیری از حمله وحشت از گرفتن نگه دارید.
  • اپل دیده بان سری 6 گزارش شده که شامل یک پردازنده سریعتر Wi-Fi 6 بهبود مقاومت در برابر آب و زندگی بهتر باتری.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

این هیچ راز است که سلامت و تناسب اندام ویژگی های تبدیل شدن به بزرگ فروش امتیاز برای سازمان دیده بان اپل. از ECG برنامه معرفی شده در اپل دیده بان سری 4 به دستگاه سقوط قابلیت تشخیص اپل در طول چند سال گذشته به طور پیوسته اضافه شده ویژگی های بیشتر و بیشتر طراحی شده برای کمک به کاربران زندگی سالم و اقامت پهلو به پهلو از برنامه به طور بالقوه تهدید کننده زندگی شرایط.

نگاه به آینده برای سازمان دیده بان اپل سری 6 که احتمالا راه اندازی بعد از این سقوط جدید, نشت از حداکثر Weinbach و EverythingApplePro نشان می دهد که نسل بعدی اپل دیده بان خواهد شد ترکیب ویژگی های جدید طراحی شده برای رسیدگی به برخی از مسائل مربوط به سلامت روان.

به طور خاص, این گزارش ادعا می کند که آینده اپل دیده بان ممکن است قادر به تشخیص زمانی که یک کاربر یک حمله وحشت و زمانی که یک کاربر در حال تجربه یک ویژه مقدار زیادی از استرس. هدف نهایی این است که برای سازمان دیده بان اپل به یاد بگیرند که چه نوع از اندازه گیری بهداشت به طور معمول قبل از یک رویداد مانند یک حمله وحشت به طوری که این دستگاه می تواند پس از آن “هشدار می دهند که کاربر از قبل و ارائه کمک های مانند تمرینات تنفسی.” اپل با توجه به Weinbach “می خواهد دیده بان اپل و سلامت برنامه را به یک مجموعه کامل برای هر دو سلامت روانی و جسمانی.”

برخی دیگر از دیده بان اپل 6 پیشرفت ما می توانیم انتظار برای دیدن شامل زندگی بهتر باتری و Wi-Fi 6 بهبود مقاومت در برابر آب و نسل بعدی پردازنده و شاید یک خواب ویژگی های ردیابی. ما نیز دیده می شود نظری گزارش مدعی است که نسل بعدی اپل واچ ممکن است قادر به اندازه گیری سطح اکسیژن در خون و پس از آن هشدار به کاربران زمانی که آنها اشباع اکسیژن خون کمتر از یک سطح مناسب است.

تمام گفته های بهداشتی امکانات اپل موفق شده است برای اضافه کردن به دیده بان اپل شده اند فوق العاده چشمگیر داشته و موفق به نجات تعدادی از زندگی است. در اوایل سال جاری به عنوان مثال دیده بان اپل هشدار یک کاربر به نام Jorge فریر جونیور که ضربان قلب او غیر منتظره ای بالا بود. در نهایت فریر جونیور به بیمارستان رفت و مادرم پزشکان متوجه شد که او تا به حال یک آریتمی است که می تواند منجر به سکته یا نارسایی قلبی اگر درمان نشود.

فراتر از دیده بان اپل 6, ما دیده ایم گزارش ها نشان می دهد که اپل می خواهد به ترکیب Touch ID بر روی آینده اپل دیده بان ، این ممکن است وارد نمی شود تا زمانی که سازمان دیده بان اپل سری 7 در سال 2021 اما آن را قطعا خواهد بود جالب توسعه است.

به عنوان برای اجرای شایعه شده است که اپل می خواهد برای اضافه کردن ID لمسی به سمت دکمه از دیده بان اپل برای افزایش امنیتی بیومتریک. نه تنها این کاربران را قادر به نگه داشتن اطلاعات حساس و خصوصی است اما باید آن را نیز آنلاک اپل دیده بان — که در حال حاضر می تواند انجام شود با وارد کردن یک پین یا بازکردن یک زوج آیفون — بسیار آسان تر است.

منبع تصویر: Lukas Gojda/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im