اپل دیده بان در حال تبدیل شدن بیشتر مفید برای کسانی که نگران گرفتن یا داشتن COVID-19

اپل دیده بان در حال حاضر مجهز به برخی از ویژگی های مفید مربوط به نگه داشتن کاربر زنده است. این گاه شمار در حال حاضر به نجات زندگی خود را با ضربان قلب مانیتور, electrocardiograph (ECG) سنسور و اپل دیده بان سقوط سیستم تشخیص. و اپل دیده بان سری 6 شایع است به اضافه کردن یک پالس اکسیمتر که اندازه گیری مقدار اکسیژن در کاربر از خون است. یک مطالعه بین 95% و 100% در نظر گرفته شده است به خوبی و به این معنی است که خون است که پمپ کارآمد در سراسر بدن است.

دیده بان اپل در حال تبدیل شدن بیشتر مفید برای کسانی که نگران پیمانکاری COVID-19

Oximeter پالس نیز می تواند کمک به پیدا کردن کسانی که مبتلا به “سکوت هیپوکسی;” این افراد بسیار پایین O2 اشباع خواندن اما در عین حال آنها نشان می دهد هیچ ناراحتی یا مشکلات تنفسی. این می تواند نشانه ای از شدید COVID-19-مربوط به ذات الریه است که نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی. اپل به سرعت در تلاش برای ایجاد جهان شماره یک دیده بان بیشتر مفید برای کسانی که نگران ابتلا به ویروس.
برای مثال یکی از ویژگی های جدید در watchOS 7 کمک خواهد کرد که سازمان دیده بان اپل کاربران مبارزه COVID-19. برای مثال اگر شما در حال شستن دست های خود را کنید و سعی کنید به لغزش به دور از سینک قبل از پیشنهاد 20 ثانیه است و تا یک یادآوری خواهد شد به نظر می رسد در دیده بان همراه با برخی از بازخورد لمسی گفتن شما را به نگه داشتن در شستشو. جالب است که اپل در حال کار بر روی این ویژگی حتی قبل از coronavirus شد یک کلمه خانواده. اپل معاونت فناوری کوین لینچ صحبت با TechCrunch و نشان داد که شستن دست ها از ویژگی های زمان سال به کامل است. با استفاده از میکروفون و شتاب سنج, سازمان دیده بان می داند که هنگامی که کاربر در حال شستن خود و یا دست او را با گوش دادن به صدای آب در حال اجرا است. به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه در مورد حجم آب خروج از دستشویی شیر آب را خیلی کم دیده بان خواهد شد گوش دادن به صدای پیچ و تابدار صابون. لازم به ذکر است که سامسونگ در واقع برای اولین بار بود به اضافه کردن یک شستن دست ها در برنامه به آن smartwatch, ضرب و شتم اپل به پانچ.

Sumbul احمد دسای اپل معاونت بهداشت و درمان می گوید: “در حالی که ما در میانهی شب مورد مطالعه به طور خاص چگونه اپل دیده بان می تواند مسیر COVID ما خوشحال به حمایت از تحقیقات جامعه پزشکی در حال انجام است. پشت در دانشگاه استنفورد اعلام کرد که آن را تست اینکه آیا داده ها از دستگاه های پوشیدنی می تواند با ارائه هشدارهای زودهنگام در مورد بیماری های عفونی از جمله COVID-19. اما انتظار نداریم که هر پاسخ سریع; آزمون اجرا خواهد شد تا 24 ماه. شرکت کنندگان دریافت نمی پرداخت می شود اما در حال گذراندن تنها دو دقیقه در روز برای پر کردن روزانه یک نظرسنجی. در میان اطلاعات جمع آوری شده توسط یک فرد ضربان قلب و درجه حرارت پوست و اشباع اکسیژن خون. این مطالعه به دنبال در دیگر دستگاه های پوشیدنی علاوه بر اپل واچ از جمله wearables ساخته شده توسط Fitbit.

وجود دارد یک برنامه شخص ثالث برای سازمان دیده بان اپل است که با استفاده از دستگاه مانیتور ضربان قلب برای تعیین اینکه آیا دستگاه صاحب یک عفونت مانند COVID-19. برنامه های ایجاد شده توسط

Cardiogram; به نظر می رسد تفاوت در یک فرد ضربان قلب در حالت استراحت و در حالی که خواب است که نشان دهنده عفونت است. این شرکت از بنیانگذاران Johnson Hsieh گفت که “Cardiogram جدید خواب BPM قابلیت می تواند کمک به کاربران تبدیل شدن به آگاهی بیشتری از بدن خود را چگونه است در پاسخ به علائم آنفولانزا یا بیماری های دیگر از جمله COVID-19.”

اپل گزارش شده است که در ادامه به نگاه دیگر مرتبط با سلامت امکانات برای سازمان دیده بان اپل از جمله سنسور است که قادر به اندازه گیری یک کاربر فشار خون و قند خون. دومی خواهد بود یک خانه اجرا برای اپل اگر آن را می توانید آن را خاموش بکشد. یک فرد قند خون اندازه گیری مقدار قند در خون خود. بیماران دیابتی وابسته به انسولین آزمون خود را چندین بار در روز برای تعیین دوز انسولین آنها باید قبل از غذا. این است که در حال حاضر انجام شده با رسم یک قطره خون از انگشت و قرار دادن آن در گران قیمت نوار تست است که در حال حاضر وارد یک گلوکومتر. اگر اپل می تواند جایگزین پر هزینه نوار تست با استفاده از سنسور قرار داده شده در داخل ساعت اپل می تواند صرفه جویی در بیماران دیابتی یک تن از پول و مقدار زیادی از درد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>