اپل دیده بان شناسایی آنچه یک استراحت ECG نمی توانست نجات زندگی یک پزشک

بسیاری از سازمان دیده بان اپل کاربران اعتباری پوشیدنی برای صرفه جویی در زندگی خود و 9to5Mac به اشتراک گذاشته شده است داستان یک دکتر که می گوید همان است.
Dr. Donald W Milne کالیفرنیا مبتنی بر دره آنتلوپ در بیمارستان است 66 ساله متخصص بیهوشی با سابقه قبلی بیماری های قلبی. او صاحب نسل اول اپل دیده بان است که از لحاظ نظری است که تنها قادر به تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی یا نامنظم شدن ضربان قلب. اما از آنجا که آقای میلن دکتر است او قادر به خواندن بیشتر به تفسیر که او در دیدار دو پزشک برای چک آپ.

زمانی که دکتر Milne مشغول به کار بود از چند ماه پیش او با تجربه تنگی نفس است که به نظر نمی رسد طبیعی است و این او را وادار به گرفتن ECG با دیده بان اپل. خوانش ضمنی چیزی خاموش بود و در نتیجه او رزرو وقت ملاقات با پزشک مراقبت های اولیه. استراحت ECG انجام شده در دفتر او نشان داد همه چیز عادی بود اما دکتر Milne نشان داد او tracings اشاره کرد که نسبت به ايسکمی که یک بیماری مربوط به ناکافی خون به یک ارگان یا یک بخش از بدن است.

پس از دیدن ردیابی او با اشاره دکتر Milne به یک متخصص قلب و عروق که از او خواست به یک آنژیوگرام انجام می شود که نشان دهنده بحرانی بیماری قلبی است. او در حال حاضر رفتن به 5 کشتی دور زدن و تعویض دریچه آئورت.

به عنوان دکتر Milne امتیاز بدون اپل دیده بان ردیابی بیماری خود را احتمالا رفته کشف نشده و این می تواند منجر به یک زندگی-تهدید حمله قلبی است.

اپل دیده بان سری 6 انتظار می رود که بیشتر در زندگی-ویژگی های صرفه جویی در

همانطور که ذکر شد قبل از, این اولین بار نیست چیزی شبیه به این اتفاق افتاده است. کاملا به تازگی دیده بان اپل کمک کردم به صورت ناخودآگاه آن صاحب که افتاده بود پایین. به طور مشابه دیده بان اپل هشدار یک به امکان او را به داشتن ایسکمی عروق کرونر زمانی که نوار قلب و آزمایش خون پیشنهاد همه چیز عادی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>