اپل دیده بان جلب شدید قلب مشکل است که یک بیمارستان ECG از دست رفته

با تشکر از ویژگی های مانند مانیتور ضربان قلب با نوار قلب (ECG) و سقوط تشخیص ساعت اپل دارای یک تاریخچه از صرفه جویی در زندگی. و ما هم اکنون می توانید اضافه کردن فصل دیگری به این داستان با توجه به یک گزارش از مجله اروپایی قلب. 80 سال در ماینز آلمان ارائه شده در مرکز پزشکی دانشگاه ماینز احساس سرگیجه و شکایت در مورد درد قفسه سینه و نبض نامنظم. در قفسه سینه, درد, واحد, بیمارستان, بیمار تحت یک نوار که آمد عادی به انجام آزمایش خون است که انجام شد.

زندگی دیگر ذخیره شده است توسط اپل دیده بان

بیمار پس از آن نشان داد قلب و عروق خوانش او ضبط شده با استفاده از ECG نظارت در سازمان دیده بان اپل و همه چیز را به خوبی ضربان قلب. ECG ضبط ساخته شده توسط اپل نشان داد علائم مشخص شده و قطعه ST افسردگی نشان می دهد شدید عروق کرونر ايسکمی. به عنوان یک نتیجه, بیمار تحت کاتتریزاسیون قلب نشان داد که “شدید بیماری عروق کرونر مانند ساقه اصلی تنگی کانال و انشعاب ضایعه شامل left anterior descending artery.” با بالون آنژیوپلاستی و استفاده از استنت بیمار با موفقیت درمان و مرخص و دو روز بعد بدون هیچ نشانه ای و در وضعیت خوب.

این قلب و عروق نوشت: در گزارش “توسعه فن آوری های هوشمند هموار راه را برای جدید امکانات تشخیصی. در مورد سازمان دیده بان اپل پس از نرم افزار تلفن همراه نصب شده است, سوابق, ECG زمانی که یک انگشت قرار داده شده است در دیده بان دیجیتال تاج. 30-s ردیابی ذخیره شده در یک فایل PDF است که می تواند برگرفته از نرم افزار. بنابراین اپل واچ ممکن است مورد استفاده قرار گیرد نه تنها برای تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی یا atrioventricular-هدایت اختلالات بلکه به تشخیص ایسکمی میوکارد. یک سیب در روز ممکن است به سکته قلبی دور است.”

یکی دیگر از جدید ممکن است صرفه جویی در زندگی از ویژگی های گزارش به دیده بان اپل سری 6 یک پالس اکسیمتر. این اقدامات به سطح اشباع اکسیژن از یک بیمار است. در حالی که خواندن در 94% به 100% محدوده در نظر گرفته شده است خوب هر چیزی کمتر از 80 درصد می تواند نشان دهنده یک مشکل ریه. و برخی از پزشکان در خط مقدم مبارزه با COVID-19 کشف کرده اند که یک کم اکسیژن اشباع رای می تواند یک هشدار دهنده نشانه ای از coronavirus در بیمارانی که با ارائه یک تنفس مشکل است.

اپل دیده بان سری 6 نیز انتظار می رود مجهز به یک بومی خواب-نرم افزار ردیابی است که چیزی است که در اپل دیده بان کاربران لیست آرزو برای مدتی. اپل نیز اعتقاد بر این کار بر روی ویژگی های است که کمک خواهد کرد که کاربران می دانم زمانی که آنها احساس استرس و مضطرب و مستعد ابتلا به داشتن یک حمله وحشت. این ممکن است نه لزوما توان در آینده سری 6, اما می تواند یک زن و شوهر از سال های دور.

اپل نیز گزارش کار در یک تست قند خون برای بیماران دیابتی وابسته به انسولین. در حال حاضر کسانی که انسولین تزریق نیاز به تست سطح قند خون خود را سه یا چهار بار در روز برای کمک به آنها را کشف کردن چقدر انسولین آنها نیاز دارید. این فرآیند نیاز به دیابتی به خراش خود را با یک سوزن کوچک و فشار یک قطره خون بر روی نوار تست قرار داده شده به یک دستگاه گلوکومتر. اگر بچه ها در کوپرتینو می توانید آمد تا با یک راه برای سازمان دیده بان اپل به جای استفاده از سرسوزن و گران قیمت نوار تست را نجات دهد میلیون ها نفر از بیماران دیابتی مقداری پول و برخی از درد.

اپل دیده بان بالا به فروش گاه شمار در جهان است و بخشی از اپل سریعترین رشد کسب و کار, گروه, Wearables صفحه اصلی و لوازم جانبی. اپل باید به ما یک پیش نمایش از watchOS 7 عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده در WWDC کنفرانس توسعه; دومی منتقل شده است حاضر به دلیل همه گیر جهانی و بدون تاریخ برای این رویداد اعلام شده است. اپل دیده بان سری 6 و باید پرده برداری کرد در ماه سپتامبر با watchOS 7 منتشر شده در طول همان ماه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>