اپل دیده بان تماس پلیس و مراقبت های پزشکی به صورت ناخودآگاه آن صاحب

گچ تا یک زندگی دیگر را که ممکن است ذخیره شده اند با سقوط ویژگی تشخیص در سازمان دیده بان اپل. کسانی که با سری 4 یا سری 5 مدل را احساس لمسی “شیر” اگر گاه شمار تشخیص های سنگین قرار می گیرند. زنگ زنگ خواهد شد و صفحه نمایش بر روی دستگاه شما خواهد خواست اگر کاربر خوب است و یا اینکه آیا خدمات اضطراری مورد نیاز است. اگر پس از یک دقیقه پخش نمی کند و تشخیص هر گونه حرکت از کاربر آن را به تماس با خدمات اورژانس و دستگاه صاحب تماس های اضطراری.

یکی دیگر از صرفه جویی در زندگی از ویژگی های است که انتظار می رود در سازمان دیده بان اپل سری 6

آریزونا KTAR, اخبار رادیو گزارش شده (از طریق 9to5Mac) در روز جمعه در مورد یک تماس تلفنی بود که دریافت شده توسط اداره پلیس در شهر چندلر است. یک سخنگوی این گروه نشان داد که چگونه آن را دریافت یک تماس تلفنی از یک دیده بان اپل توضیح داد که چگونه صاحب آن دچار سقوط و به طول جغرافیایی و عرض جغرافیایی محل کاربر, به طوری که او می تواند در بر داشت. دیده بان صاحب غش کرده بود و فرو می روم او را قادر به برقراری تماس اضطراری. اپل دیده بان در حال انجام کار خود را بدون صاحب آن حتی دانستن که یک تماس با خدمات اضطراری ساخته شده بود. “او آگاه است که هر گونه کمک به آینده بود تا زمانی که ما در حال حاضر وجود دارد گفت:” سخنگوی.
سقوط تشخیص است فقط یکی از سه زندگی-صرفه جویی در ویژگی های موجود در سازمان دیده بان اپل. این گاه شمار ضربان قلب مانیتور
در حال حاضر اعتبار شده است با صرفه جویی در تعدادی از زندگی است که نوار قلب (ECG) از ویژگی های که در دسترس بوده است در سازمان دیده بان اپل از سری 4 مدل. چه ضربان قلب مانیتور می کند و واضح است. ECG مانیتور ریتم قلب کاربر. هر تشخیص اختلال پرچم پس از آن می تواند نشان میدهد که صاحب این دستگاه دارای فیبریلاسیون دهلیزی (AFib). این وضعیت می تواند منجر به لخته شدن خون, سکته مغزی و مشکلات قلبی است.
یکی دیگر ممکن است صرفه جویی در زندگی از ویژگی های می تواند در آینده به اپل دیده بان سری 6 است که انتظار می رود معرفی می شود در ماه سپتامبر. جدید pulse oximeter ابزار ظاهرا خواهد بود اضافه شده به نسخه بعدی از این گاه شمار. این ابزار اندازه گیری مقدار اکسیژن در حال انجام بدن سلول های قرمز خون. خوانش اکسیژن خون از 95 درصد یا بالاتر در نظر گرفته شود طبیعی است در حالی که خوانش تحت 90% غیر طبیعی هستند. Oximeter پالس ضربه سرفصل بازگشت در ماه آوریل زمانی که کشف یک دکتر که فوق العاده کم خوانش و بدون هر گونه علائم ظاهری از پریشانی می تواند یک هشدار زودهنگام از coronavirus. تایید FDA مورد نیاز است تا این ویژگی را غیرفعال ممکن است هنگامی که سازمان دیده بان شروع می شود حمل و نقل. اپل تا به حال به انجام همان چیزی که با ECG از ویژگی های این سری 4 مدل منتشر شد.

آینده اپل دیده بان همچنین ممکن است مانیتور کاربر با سلامت روانی آنها هشدار در مورد قریب الوقوع حمله وحشت. دیده بان نظارت خواهد فیزیکی چند متریک و خواهد موضوع یک هشدار اگر همه آنها با اشاره به شروع یک بیماری ناتوان کننده حمله. صاحب این ساعت نیز به صورت دستی ورودی علائم به منظور بهبود دقت از ویژگی های و سازمان دیده بان را نشان می دهد تمرینات تنفسی برای دفع احساسات.

اپل دیده بان سری 6 نیز شایع است با یک آستین مورد نظر از ویژگی های است که بسیاری دیگر از مدل های ساعت هوشمند در حال حاضر: بومی خواب نظارت بر برنامه است. علاوه بر این حدس و گمان وجود دارد که سازمان دیده بان اپل سری 6 خواهد بود مجهز به یک بزرگتر ظرفیت باتری و یک تراشه جدید. جالب آن است که عمر باتری طولانی تر است که اجازه می دهد اپل برای اضافه کردن بومی خواب برنامه به دستگاه. و اپل نیز افزود: برخی از تکنولوژی های جدید به آن نسل بعدی ساعت هوشمند است که اجازه می دهد تا کاربران را به حرکت دستگاه در زیر آب و یا زمانی که صفحه نمایش است. فعلی اپل و سری 5 است مقاوم در برابر آب تا 50 متر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>