• جدید نشت می گوید که سازمان دیده بان اپل 6 ترکیب چندین جدید سلامت-ویژگی های ردیابی از جمله خواب, سلامت روان و اکسیژن خون.
  • نشت در خط با شایعات قبلی که دقیق دیده بان اپل 6 جدید مشخصات و ویژگی ها در ماه های اخیر.
  • اما این معلوم نیست که در آن اطلاعات می آید از به عنوان leaker نمی ارائه هر گونه اطلاعات فراتر از یک لیست از ویژگی های است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اپل دیده بان سری 6 است که چندین ماه دور جدید اپل پوشیدنی خواهد شد به احتمال زیاد e رونمایی کرد در اواسط ماه سپتامبر در کنار آی فون جدید سری 12. با این وجود ما دیده ایم یک دسته از دیده بان اپل 6, شایعات تا کنون و آخرین نشت بسیار در خط با آنها. با توجه به YouTuber که هم یک توسعه دهنده نرم افزار جدید پخش خواهد آمد با چندین ویژگی جدید از جمله ردیابی خواب oximeter پالس و ویژگی های است که می تواند تشخیص سلامت روان “اختلالات.” که در بالای جدید S6 چیپ ست و عمر باتری طولانی تر.

YouTuber Nikias ملینا ارسال شده در پیام زیر در توییتر که در آن او ذکر شده همه این ادعا دیده بان اپل 6 امکانات بدون افشای منبع نشت:

جان Prosser, شناخته شده برای خود را بسیار دقیق آیفون SE نشت اعتبار نشت با ساده “بله!” Prosser است خطاب به برخی از از دیده بان اپل 6 امکانات در گذشته در یک پادکست و آنها ذکر شده توسط دیگر شناخته شده leakers.

ردیابی خواب یکی از ویژگی های است که شایعه شده برای اپل واچ در چند سال گذشته است. گزینه های متعددی وجود دارد, اما آن را حس می کند به فرض که اپل می خواهد به خود را داشته باشد راه حل ساخته شده است به سازمان دیده بان برای تکمیل تمام دیگر نظارت بر سلامت ویژگی های که در دسترس هستند بر روی دستگاه.

Oximeter پالس ویژگی اول به نظر می رسد در یک نشت در ماه مارس و ما در حال حاضر توضیح داد که چگونه مفید این تابع ممکن است برای مردم خواهد شد که شما با رمان coronavirus و تجربه شدید COVID-19 مورد است. Oximeter پالس هشدار پوشنده لباس در عملکرد خود و یا ریه ها و این نوع از ویژگی های است که می تواند زندگی را نجات دهد. در COVID-19 موارد آن را به کاربران زمانی که اشباع اکسیژن خون کمتر از یک سطح معینی و آنها ممکن است تماس با 911 بسیار سریعتر.

چند هفته پیش یک نشت از حداکثر Weinbach و EverythingApplePro گفت که اپل واچ قادر خواهد بود برای شناسایی حملات هراس و استرس است. این ویژگی می تواند کمک کند با استرس روانی و مشکلات پرداخته شده است توسط Prosser به عنوان به خوبی.

قبلی نشت همچنین اشاره کرد که شرکت اپل ارائه خواهد شد زندگی بهتر باتری و نسل بعدی پردازنده. همچنین پوشیدنی خواهد شد پشتیبانی از Wi-Fi 6 و بهبود مقاومت در برابر آب ویژگی های است که ملینا نیست ذکر است.

اگر همه این می آید درست است که سازمان دیده بان اپل 6 خواهد بود حتی بهتر نظارت بر سلامت ابزار را بر روی مچ دست خود را در تمام طول روز طولانی است.

که گفت:, ملینا نشده است توضیح داد که در آن او به دست آمده و اطلاعات خود را از, و این فقط یکی دیگر از نشت از یک منبع که نمی تواند به یک ضبط آهنگ است.

منبع تصویر: جاستین لین/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im