اپل می خواهد برای افزایش تولید آیفون در هند

در حالی که Foxconn مونتاژ آیفون در چین برای اپل قرارداد سازنده نیز قرار می دهد برخی از مدل ها با هم در هند است. این انجام شده است برای جلوگیری از مالیات واردات از تحمیل شده بر واحد های وارداتی به هند از چین است. در حالی که هند دومین بازار گوشی های هوشمند در جهان آن است که یک کشور در حال توسعه و درآمد سرانه پایین است. همین دلیل است که ارزش برای پول تولید کننده Xiaomi در حال انجام است تا به خوبی در منطقه است. این همچنین توضیح میدهد که چرا اپل تولید مسن تر و بیشتر مقرون به صرفه اپل در کشور است. نه تنها از مدل های ارزان تر تولید آنها در کشور صرفه جویی خواهد شد مصرف کنندگان از نیاز به پرداخت مالیات بر واردات. آیفون دارای یک 1 درصد سهم از بازار گوشی های هوشمند در هند که در آن آنها به عنوان یک نماد وضعیت.

اپل می خواهد به حرکت 20 درصد از آیفون تولید از چین

با استناد به یک جفت از منابع رویترز هفته گذشته گفت که Foxconn قصد دارد به سرمایه گذاری تا آنجا که $1 میلیارد دلار برای گسترش یک کارخانه در جنوب هند که در آن آی فون واحد تولید می شوند. علاوه بر گسترش تولید برای جلوگیری از مالیات بر واردات و متناسب با نخست وزیر نارندرا مودی در هند ابتکار اپل نیز به دنبال به آرامی حرکت آی فون تولید از چین با توجه به جنگ تجاری بین این کشور و ایالات متحده در رابطه بین آمریکا و چین است که در شار و هیچ ثبات وجود دارد; در هر لحظه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند تصمیم به اعمال تعرفه ها در برابر محصولات وارداتی از چین است.

در خرداد ماه یک شایعه منتشر شده در هند گفت که اپل در حال همکاری با دولت هند به حرکت تا 20 درصد از زمان آیفون تولید به هند از چین است. به عنوان یک نتیجه نزدیک به 40 میلیارد دلار از آی فون تولید خواهد رول کردن از خطوط مونتاژ. سوال بزرگ این است که آیا اپل می تواند قرار دادن با هم یک زنجیره تامین به پوشش کمیت و کیفیت قطعات آن نیاز به ساخت که بسیاری از گوشی ها در کشور است. زنجیره تامین موضوع است که چرا بسیاری بر این باورند که ویتنام در نهایت می تواند جایگزین چین وقتی که می آید به آی فون و تولید شده است.
یکی از دو منبع ذکر شده توسط خدمات سیم مستقیم با آگاهی از این وضعیت گفت: “قوی وجود دارد درخواست از اپل به مشتریان خود را به حرکت بخشی از آیفون تولید از چین است.” دومین منبع می گوید که سرمایه گذاری اضافی در Sriperumbur کارخانه واقع کمی بیش از 31 کیلومتری غرب چنای برگزار خواهد شد بیش از یک دوره سه ساله. این کارخانه در حال حاضر تولید 2018 آیفون XR. این طرح برای Foxconn برای اضافه کردن دیگر مدل های آیفون به جمع آوری در مرکز. هر دو منابع تصمیم به ناشناس باقی می ماند پس از مذاکرات در حال راز و جزئیات نهایی هنوز به توافق. 6,000 اضافی کارگران را به کار در کارخانه با توجه به طرح. Foxconn نیز یک مرکز در جنوب هند ایالت آندرا پرادش که در آن تولید کننده گوشی برای Xiaomi.
یکی دیگر از قرارداد سازنده است که اپل با این نسخهها کار با Wistron یک کارخانه در جنوب فناوری مرکز بنگلور. تایوان اسمبلر در حال ساخت یک کارخانه جدید که در آن بیشتر محصولات اپل به شمار می رود ساخته شده است. هند نیز در تلاش است تا گوشی های هوشمند چینی تولید کنندگان به ساخت گوشی در کشور از طریق تولید-ارتباط انگیزه (PLI) طرح. سامسونگ در حال حاضر برنامه ای برای استفاده از یک کارخانه در نزدیکی دهلی نو برای تولید گوشی برای صادرات است.
ماه گذشته اپل گزارش صحبت با آن زنجیره تامین مورد حمل و نقل به هند قطعات مورد نیاز برای مونتاژ آیفون SE (2020). در نهایت اپل می تواند تبدیل هند به یک مرکز برای صادرات است. این همه بستگی دارد در زنجیره تامین با توجه به نیل شاه شرکت تحقیقات مقابل. او می گوید: “هند که از نیروی کار ارزان تر در مقایسه با چین و گسترش تدریجی آن پایگاه تامین اینجا اپل قادر خواهد بود به استفاده از این کشور به عنوان صادرات hub.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de