اپل پشتیبانی نرم افزار دانلود رایگان از فروشگاه App و آن را فراهم می کند یک اتصال اجازه می دهد تا به کاربران برای چت با اپل پشتیبانی فنی. همچنین است آنچه در آن خواستار “مقالات” نوشته شده توسط اپل برای کمک به کاربران یاد بگیرند که چه کاری انجام دهید اگر خود اپل دستگاه دارای یک صفحه نمایش ترک خورده نمی شارژ نمی تواند به نوبه خود در نصب نمی شود یک به روز رسانی جدید و خیلی بیشتر. وجود دارد احتمالا یک مقاله برای پوشش هر موضوع ممکن است که می تواند تا موسیقی پاپ. شما می توانید پیدا کردن برنامه توسط با کلیک بر روی این لینک.
اپل به روز رسانی نرم افزار امروز به نسخه 4.0 و از آن باز می شود به طور پیش فرض به صفحه ای که نشان می دهد دستگاه خود را. در زیر این تصویر از خود محصول اپل است که یک لیست از موضوعات از جمله تعمیرات و آسیب های فیزیکی; عملکرد دستگاه; اشتراک & خرید; کلمه عبور و امنیت; به روز رسانی پشتیبان گیری و بازگرداندن; و بیشتر. شیر بر روی یکی از آن موضوعات و شما ببینید چند مسائل ممکن است. برای مثال اگر شما شیر بر روی کلمات عبور و امنیت شما یک منو که شامل فعال سازی قفل; تنظیم مجدد رمز عبور ID اپل; Apple ID غیر فعال; رمز عبور را فراموش کرده اید و یا غیر فعال دستگاه; و مشکوک ایمیل های متنی و یا تماس تلفنی. شیر بر روی یکی که مربوط به موضوع خود را برای پشتیبانی.

برنامه در حال حاضر پشتیبانی از حالت تیره است و محصولات جدید منو که باعث می شود آن را آسان تر برای پیدا کردن همه از محصولات اپل استفاده می کنید همراه با یک لیست از اپل خدمات. نیز وجود دارد یک جدید و بهبود یافته تماس بگیرید و از تجربه چت. به خصوص در حال حاضر با تمام 457 فروشگاه های اپل در خارج از چین و کره جنوبی بسته پشتیبانی اپل برنامه ممکن است در مفید آمده است اگر شما نیاز به یک سوال پاسخ داده شده از اپل در مورد دستگاه شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de