• اپل گزارش شده است که خرید این حقوق را مسن تر نشان می دهد و فیلم برای اضافه کردن به تلویزیون اپل+.
  • زمانی که تلویزیون اپل+ راه اندازی در پاییز گذشته اپل گفت که آن را به دنبال رقابت با Netflix یا Hulu اما به نظر می رسد که این استراتژی تغییر کرده است در ماه مداخله.
  • اپل در حال حاضر به خریداری چند نشان می دهد و فیلم, اما تمرکز خود باقی خواهد ماند و در اصل.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

زمانی که تلویزیون اپل+ راه اندازی در اواخر سال گذشته اپل روشن ساخته است که هدف آن به جای یا به طور مستقیم در رقابت با Netflix, Hulu, آمازون نخست ویدئو و یا هر یک از دیگر بالا جریان, خدمات, بلکه برای تکمیل آنها با صف ستاره نکردم اصلی نشان می دهد و فیلم مانند صبح نشان می دهد و بانکدار. فقط 4.99 $در ماه قیمت اشتراک بسیار کمتر از هر یک از آن می توان رقبا و هر کسی که خرید یک آی فون جدید اپل, آی پاد لمسی و مک و یا تلویزیون اپل می تواند یک سال از خدمات جریان.

اپل روش بود قطعا منحصر به فرد است, اما کمتر از یک سال بعد از آن به نظر می رسد که این شرکت ممکن است آماده به سطح زمین بازی با گسترش کتابخانه شامل محتوای شخص ثالث. به گزارش بلومبرگاپل دستیابی به فیلم و تلویزیون را نشان می دهد به امثال Netflix و دیزنی+ یک اجرا برای پول خود را.

اپل مدیران گفت: برای شروع در نظر گرفتن زمین از استودیوهای هالیوود در مورد صدور مجوز محتوا برای تلویزیون اپل+. منابع ادعا می کنند که برخی از نشان می دهد و فیلم در حال حاضر خریداری شده. در حالی که اپل به زودی این گزارش در ادامه به تمرکز به شدت در محتوای اصلی استراتژی تغییر قابل توجه است که وجود دارد چند نشانه در راه اندازی است که تلویزیون اپل+ همیشه در تلاش برای ایستادن پا به پا با بزرگترین نامها در صنعت. که گفت: شایعات در مورد اپل دستیابی به استودیو فیلم MGM شد شناور در سراسر اینترنت در ژانویه هر چند هیچ چیز تا کنون آمد آنها.

اپل هنوز برای خرید این حقوق به هر عمده تلویزیون یا فیلم فرانچایز بر اساس این گزارش اما این حرکت به نظر می رسد به یک پذیرش از انواع که یک بوتیک جریان خدمات با نهایت یک کتابخانه کوچک — حتی با یکی از عظیم ستاره هر دو پشت و جلوی دوربین — نمی اکسل در این صنعت است. رانندگی که نقطه خانه بلومبرگ اشاره می کند که Netflix هزاران نشان می دهد و فیلم در ارائه در حالی که تلویزیون اپل+ در حال حاضر کمتر از 30.

بلومبرگ نیز نشان می دهد که بیش از 10 میلیون نفر را امضا کرده بود تا برای تلویزیون اپل+ عنوان از فوریه سال 2020 اما تنها نیمی از کسانی که مشترکین “به طور فعال به استفاده از این سرویس است.” به علاوه یک درصد قابل توجهی از آنها هنوز به پرداخت یک پنی برای تلویزیون+ به عنوان آنها هنوز هم در وسط محاکمه رایگان خود سال است. و در حالی که 10 میلیون از کاربران ممکن است چشمگیر صدا دیزنی+ تا به حال 10 میلیون کاربر در یک روز و Netflix اضافه شده 16 میلیون کاربر در Q1 سال 2020 به تنهایی.

با این وجود اپل رفته در خدمات و تلویزیون اپل+ خواهد بود یکی از شرکت tentpoles در سال های آینده حتی اگر استراتژی همچنان به تکامل تا زمانی که اپل می یابد و جای خود را در بازار است.

منبع تصویر: تونی Avelar/AP/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im