اپل تبدیل به اشعه ماوراء بنفش به کمک اپل پیدا تقریبی مدل های به اشتراک گذاری داده ها با

اپل به دنبال ایجاد ارتباطات بین نزدیک آی فون واحد امن تر است. این شرکت دریافت حق ثبت اختراع از اداره ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر (USPTO) با عنوان “سونوگرافی های مختلف برای دستگاه های تلفن همراه.” ثبت اختراع نشان می دهد که چگونه یک آی فون را ارسال سیگنال آلتراسونیک و با استفاده از time-of-flight تکنولوژی کشف دیگر مدل های آیفون در استفاده از نزدیکی به اشتراک گذاری داده ها با. اپل از یادداشت ها در اسناد و مدارک “التراسونیک اعم توسط دستگاه های تلفن همراه می تواند سودمندانه افزایش تنوع دستگاه ها برای برقراری ارتباط با یکدیگر در انواع محیط ها و برنامه های کاربردی.”

اپل و دریافت حق ثبت اختراع برای یک روش اجازه می دهد تا آی فون به پیدا کردن یک تقریبی واحد برای به اشتراک گذاشتن داده ها با

با محاسبه چه مدت آن طول می کشد برای یک سیگنال صوت برای رفتن از یک انتقال آی فون برای دریافت آی فون دومی دستگاه می توانید محاسبه چقدر دور است از واحد ارسال سیگنال های. این می تواند انجام شود با اندازه گیری زمان است که طول می کشد تا یک سیگنال صوت فرستاده شده توسط یک دستگاه به دستگاه دریافت شده توسط دیگر. راه دیگر برای اندازه گیری فاصله از یک آیفون به یک تقریبی واحد را شامل داشتن این انتقال آیفون ارسال هر دو یک مافوق صوت و سیگنال RF و دستگاه دریافت کننده را اندازه گیری گذشت زمان بین دریافت سیگنال صوت و سیگنال RF برای محاسبه فاصله بین دو گوشی. در یکی دیگر از نمونه های کد گذاری سیگنال با برخی از اطلاعات مربوط به تقریبی دستگاه دریافت می شود.

اپل اشاره می کند که “باید آن را درک است که هر تعداد از دستگاه های, به عنوان مثال, 3, 4 یا بیشتر در مجاورت نزدیک می تواند ایجاد عملا شبکه ارتباطی با استفاده از سونوگرافی سیگنال برای تعیین طیف وسیعی از دستگاه RF سیگنال برای همگام سازی دستگاه ها و یا هر دو سیگنال برای انتقال داده های مربوطه.” در واقع با سه یا بیشتر از اپل trilateration است را می توان مورد استفاده برای ایجاد نقشه های 3D.

ثبت اختراع نیز ذکر شده است که تلفن گیرنده می تواند محاسبه چقدر شلوغ و یک گروه خاص است. همه چیز برابر کمتر از جمعیت فرکانس پایین تر احتمال ایجاد تداخل از سایر کاربران در برقراری ارتباط بیش از همان گروه است. هنگامی که یکی از دستگاه های سوئیچ های دیگر کمتر شلوغ band, آن می تواند با ارسال یک سیگنال RF به پخش این تغییر به یکی دیگر از فرکانس اجازه می دهد تمام دستگاه های اتصال به هماهنگی سونوگرافی ارتباطات است.

در برخی از شرایط ثبت اختراع به اطلاع ما سیگنال های نوری مانند سیگنال IR قابل مشاهده سیگنال های نوری و دیگران را می توان در کنار سیگنال های RF و یا به عنوان جایگزینی برای سونوگرافی اعم. در ضمن سونوگرافی سیگنال می تواند مستقر عمومی دستگاه برای ارسال پیام از کسب و کار رستوران ها و موزه ها و مراکز خرید. این علائم عبارتند از “اطلاعات کسب و کار و یا سفارش آنلاین” به تقریبی دستگاه های بدون دومی نیاز به فاش کردن مکان خود را و یا حتی حضور خود را.

اپل در حال حاضر ارائه می دهد AirDrop است که اجازه می دهد تا آی فون واحد با هم در یک دامنه محدود (حدود 30 فوت) برای به اشتراک گذاری اسناد و فایل های دیگر با یکی دیگر در نزدیکی کاربر آی فون. اگر کسی خود را AirDrop تنظیمات مجموعه ای برای دریافت فایل ها از هر کس (به عنوان مخالف به تماس و یا داشتن قابلیت خاموش) آن را اجازه می دهد تا یک بازیگر بد برای ارسال X-rated مواد به دیگر کاربران آیفون در ماشین مترو (که واقعا انجام می گیرد). در ماه ژوئیه گذشته یک JetBlue پرواز عازم تمپا از نیوآرک تا به حال به تخلیه هنگامی که مسافران با آی فون دریافت تصویر یک جلیقه انتحاری از طریق AirDrop. پلیس رفت و از طریق هواپیما با شانه دندان خوب داشت هیچ چیز و اجازه دهید که هواپیما را ترک. با وجود این طیف محدودی از AirDrop پلیس هرگز قادر به پیدا کردن فرد مسئول. اما از آن است که تجربه مانند این است که اپل می خواهم به خلاص شدن از شر در حال توسعه یک راه برای کاربران آی فون را به مطمئن شوید که ساحل روشن است قبل از آنها در ارتباط با یکدیگر.

ثبت اختراع در اصل در زمینه مارس 2013 توسط اپل و ثبت اختراع 10,707,971 منتشر شد امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>