اپل به بازگشایی 25 متحده آمریکا, فروشگاه های اپل در این هفته آینده

Deirdre اوبراین اپل ارشد معاونت خرده فروشی + مردم انتشار نامه سرگشاده ای امروز در اپل سایت. در این نامه اوبراین اشاره می کند که نزدیک به 100 فروشگاه های اپل در سراسر جهان بازگشایی شد. اول, اجازه دهید کمی روکش. این شرکت یکی از اولین داخل چین به اقدام حق دور و با استفاده از اجتماعی فاصله اپل قادر به سرعت گسترش ویروس. اپل همچنان ادامه دارد به منظور توسعه یک مجموعه ای از قوانین است که در آن گیر کرده است با در چین و جاهای دیگر و این اجازه داده است آن را با خیال راحت نگه دارید فروشگاه خود را باز برای ماه می باشد. این برنامه روی آوردن بیش از این قوانین به آمریکا
در مارس 13, اپل بازگشایی آن در فروشگاه های خرده فروشی در چین در آوریل 18, آن را باز کرد خود را در یک محل و در کره جنوبی. دوشنبه گذشته یک فروشگاه اپل در آیداهو شد برای اولین بار در ایالات متحده به نوبه خود چراغ دوباره روشن و تا به امروز وجود دارد 99 آجر و ملات فروشگاه های اپل برای کسب و کار باز. در هفته های آینده وجود خواهد داشت 25 بیشتر در ایالات متحده فروشگاه دوباره باز همراه با 12 در کانادا و 10 در ایتالیا.

هفته آینده اپل خواهد شد که بیش از 100 از آن 512 جهانی, فروشگاه های اپل برای کسب و کار باز

اوبراین می گوید: “تعهد ما به تنها حرکت رو به جلو با یک بازگشایی یک بار به ما اعتماد به نفس ما می توانید با خیال راحت بازگشت به خدمت به مشتریان از فروشگاه های ما. ما در هر قطعه از اطلاعات محلی از جمله موارد نزدیک و بلند مدت روند و راهنمایی از ملی و محلی مقامات بهداشتی. این تصمیمات ما را به عجله و یک فروشگاه باز هیچ وجه به این معنی است که ما نمی پیشگیرانه مرحله از بسته شدن دوباره آن را باید با شرایط محلی حکم.

شما می توانید وضعیت از هر فروشگاه اپل توسط رفتن به این سایت و تایپ کردن در فروشگاه کد پستی است. هر یک از بازگشایی فروشگاه حد اشغال و مطمئن شوید که هر کس اتاق کافی است. نابغه نوار را به تمرکز بر روی یک به یک خدمات شخصی. اعضای تیم و مشتریان خود را ملزم به پوشیدن ماسک و بدون ماسک خواهد بود ارائه شده توسط اپل است. مشتریان خود را در درجه حرارت گرفته شده در درب و ارسال شده سلامت سوال روی صفحه نمایش خواهد شد برای کسانی که با یک تب یا سرفه یا که اخیر در مواجهه با کسی که تحت تاثیر قرار است. در طول روز اپل اجازه خواهد داد که در این فروشگاه به صورت عمیق تمیز با “تاکید ویژه بر روی تمام سطوح نمایش محصولات و بسیار قاچاق مناطق است.” و بسیاری از فروشگاه های اپل ارائه خواهد شد منظقه وانت و رها کردن. سفارشات آنلاین می توان برداشت از فروشگاه اپل یا حمل به آدرس منزل. به عنوان اوبراین نوشت: “شما می توانید همچنان به پیدا کردن همان عالی استاندارد خدمات به مشتریان و پشتیبانی آنلاین و از طریق تلفن به شما کمک کند با هر گونه سوال شما ممکن است داشته باشد.”
اجرایی در شارژ از فروشگاه اپل Deirde می رود به اضافه کردن “پاسخ به COVID‑19 هنوز ادامه دارد و ما می دانیم که در راه بازگشت خود از پیچش و چرخش. اما آنچه چالش های پیش رو COVID‑19 تنها تقویت ایمان ما به مردم — در تیم ما در مشتریان در جوامع ما. پایین جاده هنگامی که ما منعکس COVID‑19 ما باید همیشه به یاد داشته باشید که چگونه بسیاری از مردم در سراسر جهان قرار داده رفاه دیگران در مرکز زندگی روزانه خود را. در اپل ما برنامه ریزی برای انجام این مقادیر رو به جلو و ما را همیشه سلامت و ایمنی مشتریان و تیم بالاتر از همه چیز.

با تشکر از شما برای همه شما در حال انجام برای حمایت از COVID‑19 پاسخ — اینکه که داوطلب اهدای اشتراک گذاری قدردانی برای ما کارگران پزشکی و یا حفظ فاصله اجتماعی برای حفاظت از سلامت جوامع ما است.”

اپل 510 فروشگاه های اپل در سراسر جهان با 271 از آنها در واقع در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im