فروشگاه های اپل در حال حاضر در استرالیا

اپل بسته تمام فروشگاه های خود را در اطراف جهان و در مدت کوتاهی پس از شیوع کروناویروس آغاز شد, به عنوان بسیاری از کسب و کار تا به حال و از ماه مارس امسال تا همین اواخر تنها فروشگاه خود را در چین شد بازگشایی شد.

اما شایعات از reopenings در مناطق دیگر شروع شناور در اطراف به تازگی پس از اپل, معاون ارشد رئیس جمهور از خرده فروشی و مردم Deidre اوبراین گزارش گفت که کارکنان فروشگاه در حال انتظار برای شروع به باز کردن در است.

در حال حاضر در دومین هفته از ماه مه در کوپرتینو شرکت بازگشایی شد همه از آن 20 فروشگاه های اپل در استرالیا اجتماعی فاصله و بدون تماس با درجه حرارت کنترل اجباری بودن داخل. علاوه بر این کارکنان و ساعات کار در حال حاضر کاهش می یابد.

قبلا در برخی از فروشگاه اپل کارگران اختصاص داده شده به یکی از 458 سپس بسته به فروشگاه های خرده فروشی خواسته شد تا نسبت به کار از خانه با ارائه این شرکت به ارسال آنها 27-inch مک به عنوان طولانی به عنوان کارکنان می تواند راه اندازی یک اتاق آرام با اتصال به اینترنت خود را به عنوان صفحه اصلی دفتر محیط زیست است.

پس از بسته شدن اپل فروشگاه های خرده فروشی این شرکت دیدم یک شیب قابل توجهی در درآمد به عنوان coronavirus ایجاد یک کاهش جهانی گوشی های هوشمند و تقاضا برای محموله های ماه اول سال 2020 تاثیر عمده ترین و کوچکتر برندهای گوشی های هوشمند.

همانطور که قبلا ذکر شده, خرده فروشی, فروشگاه های اپل در چین برای اولین بار به بازگشایی در مارس 13, و در حالی که COVID-19 همه گیر شد اتفاق می افتد اپل بود آوازی در حمایت خود را نسبت به چین در تلاش برای مهار این ویروس و همچنین نسبت به بسیاری از گروه ها در سراسر جهان به طور مستقیم مشغول به کار در برابر گسترش آن. چند کمک های مالی از غول کوپرتینو نسبت به چینی بيمارستان ها و سازمان ها در سراسر جهان به دنبال کمک کمک بیشتر به مناطق آسیب دیده در تلاش های خود را در برابر ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>