اپل محموله های نهفته چین-هند مرز نبرد

دستگاه های اپل در حال حمل از چین به هند برگزار شد تا در بنادر به دلیل افزایش تنش بین دو کشور با توجه به منابع ذکر شده توسط رویترز،. جنگ همراه هند و چین مرز منجر به مرگ 20 سربازان هندی. نامه دیروز به هند وزیر اقتصاد از ایالات متحده-هند همکاری استراتژیک فروم (USISPF) یک لابی گروه به نمایندگی از شرکت های ایالات متحده می گوید: “مقامات به طور ناگهانی متوقف ترخیص کالا از صنعت محموله در آینده از چین (و شاید دیگر مقصد) در اکثر بنادر و فرودگاه ها.” نامه, مشاهده شده توسط رویترز در ادامه می گویند که برگزاری محموله از چین می تواند “دلسردکننده سیگنال به سرمایه گذاران خارجی که به دنبال پیش بینی و شفافیت است.”

درگیری بین هند و چین در امتداد مرز جلوگیری از اپل و دیگران از حمل و نقل دستگاه به هند

اپل دستگاه های طراحی شده در ایالات متحده, اما عمدتا به تولید در چین است. برخی از مدل های آیفون, اما تولید در هند برای جلوگیری از 100 دلار مالیات بر واردات در هر واحد حمل به هند از چین است. و قطعات حمل به هند از اپل پیشرو تولید کننده قرارداد Foxconn نیز برگزار شده است تا با مقامات. کسانی که قطعات در حال استفاده توسط Foxconn برای کمک به ساخت هند ساخته شده در اپل.

علاوه بر اپل و Foxconn دیگر از شرکت های حمل و نقل برگزار می شود تا در unnamed هندی بنادر شامل شبکه شرکت سیسکو تولید کننده کامپیوتر, Dell, شرکت خودروسازی فورد است. اپل سیسکو و Foxconn نیست پاسخ به درخواست برای نظرات در حالی که Dell کاهش یافته و به یک بیانیه; فورد گفت: حمل و نقل قطعات خودرو برگزار شد تا با مقامات هندی به دنبال کسب اطلاعات بیشتر.

هند دومین بازار گوشی های هوشمند در جهان پس از چین است. اما به عنوان یک بازار در حال توسعه با درآمد متوسط در هند کم است به همین دلیل است که ارزش برای پول تولید کننده Xiaomi بسیار خوبی در کشور است. آن را نیز توضیح می دهد که چرا از آن بسیار مهم برای اپل به ساخت برخی از اپل در هند برای صرفه جویی در $100 مالیات بر واردات.

سال گذشته زمانی که ایالات متحده آمریکا-چین تقریبا منجر به تعرفه های قرار داده شده در اپل وارداتی به ایالات متحده از چین, اپل گزارش در زمان یک نگاه طولانی در حرکت برخی از تولید آن در خارج از چین است. در حالی که هند یک بازار که در نظر گرفته شد وجود دارد سوال در مورد این که آیا این کشور می تواند حمایت از زنجیره تامین است که تولید قطعات با کیفیت و کمیت که اپل نیاز دارد. اخبار امروز نیست و در حال حاضر هند در بهترین نور به عنوان یک خطر منطقه تولید می باشد.

اکثر تحلیلگران بر این باورند که ویتنام می تواند برخی از اپل تولید از چین است. این واقعا بستگی دارد در آینده روابط بین چین و آمریکا و اینکه آیا تعرفه ها در نهایت قرار داده شده بر روی آی فون واحد های وارداتی از چین است.

اولین آیفون تولید شده توسط اپل در هند بود OG آیفون SE. ساخته شده است که مقدار زیادی از حس به دلیل قیمت پایین این دستگاه است. و به نظر می رسد که نسل دوم آیفون SE نیز خواهد بود ساخته شده در هند. اپل بنا به گزارش رسیده گفت: یکی از تامین کنندگان خود را به ارسال قطعات به هند است که اجازه می دهد اپل به آی فون SE (2020) تولید شده در کشور است. در حال حاضر نسخه 64GB دستگاه قیمت در هند در 42,500 روپیه ($561.09 USD). در حال حرکت تولید به هند کمک خواهد کرد اپل کاهش قیمت خرده فروشی این گوشی در کشور است.

اپل همچنین بنا به گزارش ها منتقل مجمع از سه تا چهار میلیون واحد از آن AirPods بی سیم بلوتوث earpods به ویتنام در طول سه ماهه دوم. این AirPods در حال اپل سریعترین رشد محصول پس از ویتنام نیاز به آماده برای رسیدگی به این انتساب است. لوازم جانبی نیز بالا-فروش گوش فرسوده دستگاه بر روی این سیاره; پس از فروش 65 میلیون واحد در سال گذشته اپل امیدوار است به حلقه تا 100 میلیون AirPods در سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>