اپل می گوید که اضافه کردن این دستگاه به آی فون در نتیجه قابلیت های قدرتمند

اپل عرضه یک کمپین بازاریابی جدید که در حال حاضر آغاز شده و با یک صفحه جدید در وب سایت خود را. به جای بازاریابی فقط یکی از این دو محبوب دستگاه های اپل می نویسد: “اضافه کردن آنها را با هم. ضرب قدرت خود را.” درست است. اگر آی فون و اپل دیده بان در حال قدرتمند به صورت جداگانه تصور کنید آنچه را که آنها باید مانند زمانی که شما آنها را با هم. اپل در حال حاضر پیش بینی این کار را برای شما.

اپل می گوید که 1+1 برابر است با بیش از 2 زمانی که ترکیب آیفون و اپل واچ

این سایت می گوید “جهت دریافت بر روی آی فون و یک ضربه بر روی مچ دست خود را هنگامی که شما نیاز به تبدیل. بررسی ضربان قلب خود را در اپل دیده بان و پیگیری آن در طول ساعت گذشته, روز, ماه و یا سال بر روی آی فون. هنگامی که شما با قرار دادن دو تا از آنها را با هم به آنها اضافه کردن به خیلی بیشتر است.” بنابراین آنچه که اپل در تلاش است برای انتقال در اینجا این است که با هم آیفون و ساعت اپل با هم هستند بیشتر از مجموع قطعات خود را.

در وب سایت اپل می دهد نمونه هایی از کاربران آیفون می تواند به نوبه خود به دیده بان اپل برای پاسخ به تماس ها, چگونه آن تماس را می توان به آی فون و حتی تبدیل به یک FaceTime تماس های ویدئویی. و شما حتی می توانید با پاسخ دادن به یک پیام متنی خود را با استفاده از دیده بان اپل سریع تر از زمان آن طول می کشد برای گرفتن آی فون خود را از جیب خود و پاسخ به آن است. اپل می گوید: “وجود دارد راه های بسیاری برای پاسخ با اپل دیده بان — ارسال سریع Tapback های از پیش تعیین شده پاسخ, شکلک های مورد علاقه خود و یا حتی یک خط ناخوانا. شما همچنین می توانید دیکته کردن دقیقا آنچه شما می خواهید می گویند.”

با این برنامه دوربین در اپل, تماشا کنید, شما از راه دور می توانید زوم در داخل و زوم کردن با دوربین بر روی آی فون و حتی قاب یک شات با استفاده از گاه شمار دیجیتال تاج. اپل دیده بان خواهد شد و حتی اجازه می دهد تا شما را به روشن یا خاموش فلش HDR و عکس ها زندگی می کنند در آی فون خود را ، هک, شما حتی می توانید با استفاده از اپل دیده بان برای سوئیچ بین دوربین عقب و جلوی FaceTime اهمیت. مورد علاقه خود را آی فون عکس را می توان به عنوان یک دیده بان چهره خود را دیده بان اپل. با راه اندازی یک آلبوم خود را در اپل دیده بان نشان می دهد یک عکس متفاوت در هر زمان شما بلند مچ دست خود را. و با یک جفت از بلوتوث earbuds شما می توانید آهنگ های مورد علاقه خود و گوش دادن به زندگی می کنند جریان های رادیویی در نسخه تلفن همراه از دیده بان اپل. آن را به عنوان آسان به عنوان درخواست از سیری به بازی خاصی عنوان خاص هنرمند است. این ساعت همچنین می تواند به عنوان یک کنترل از راه دور; بلند کردن آن را اجازه خواهد داد که شما را به زدن لیست پخش خود را به نوبه خود حجم به انفجار کامل و بیشتر.

اپل پرداخت است یکی دیگر از ویژگی های که در آن داشتن یک آی فون و اپل سازمان دیده بان می تواند در مفید آمده است. اپل اشاره می کند که اگر شما در حال چک کردن در یک فروشگاه (که بسیاری از ما در حال انجام آنلاین این روزها هر چند) و گوشی خود را به خاک سپرده شده است در یک کیف یا کوله پشتی دیده بان اپل می توانید خرید برای شما و حتی هویت خود را تایید کنید.

آیا شما همیشه استفاده از نقشه های اپل و به نوبه خود دلیل این که شما به خیال بافی? اگر شما هر دو شرکت اپل و آی فون زمانی که شما در حال گرفتن جهت از نقشه های برنامه در گوشی خود را و تماشای آنها را بیش از حد. و گاه شمار خواهد حتی “شیر شما” بر روی مچ دست را به شما یادآوری زمانی که شما نیاز به یک به نوبه خود. آن را مانند رانندگی با مادر خود همه را دوباره و دوباره!

برای آن دسته از کاربران آیفون که به طور مداوم misplacing دستگاه خود را, داشتن یک اپل دیده بان خواهد زندگی را ساده تر با توجه به اپل. بهره برداری از آیفون آیکون در گاه شمار زور صدا از خود گوشی; دنبال صدا تا زمانی که آی فون خود را با خیال راحت در دست شما. و اگر شما را لمس و نگه دارید آیکون آیفون در اپل دیده بان خود سر خود را از آی فون را فلش نور تقریبا مانند یک فانوس دریایی منجر شما به دستگاه. اگر شما خود را ترک اپل دیده بان در جایی شاید شما آن را حذف هنگامی که شما بیرون رفت و به غذا خوردن در denny’s, شما می توانید آی فون خود را نمایش یک نقشه به شما منجر به این دستگاه است. شما همچنین می توانید نوشتن یک پیام در صفحه درخواست کسی که آن را پیدا می کند به شما یک تماس را.

اپل می تواند تصمیم به ایجاد یک کامل کمپین تبلیغاتی از این به خصوص با روز پدر کمتر از دو هفته به دور است. ترویج محصولات هر دو در همان زمان برای تعطیلات اپل ممکن است قادر به متقاعد کردن کودکان به پدر خود یک آیفون یا اپل دیده بان برای روز پدر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de