اپل رد ادعاهای ساخته شده توسط شرکت امنیت سایبر ZecOps که به تازگی هکرها قادر به بهره برداری از یک آسیب پذیری در iOS. این شرکت امنیتی گفته بود که راه گریز می تواند اجازه حمله به خواندن و ویرایش و حذف ایمیل در ایمیل پیش فرض برنامه در iPads و اپل.
 
علاوه بر این, آن را تا به حال نیز شناسایی برخی از افراد با مشخصات بالا است که در آن معتقد بودند هدف قرار دادند. اگر چه اپل اذعان به وجود iOS اشکال آن را می گوید آن است هیچ مدرکی وجود ندارد که از آن استفاده می شد در برابر کاربران آی فون.
 

شناسایی iOS اشکال است به اندازه کافی برای دور زدن حفاظت های امنیتی با توجه به اپل

 
این شرکت ادعا میکند که گفت: آسیب پذیری به تنهایی کافی است برای فعال کردن cybercriminals به دور زدن امنیت. ZecOps از سوی دیگر گفته بود که یک ایمیل خاص ارسال توسط مهاجمان است به اندازه کافی به اگزوز RAM از یک دستگاه اجازه دادن به آنها را شکستن حمایت وجود دارد که برای جلوگیری از ایمیل اختصاصی برنامه از اجرای کد های مخرب.
 
اپل می گوید این بررسی ZecOps گزارش به طور کامل و به این نتیجه رسیدند که این اشکال مطرح نیست یک خطر فوری به مشتریان خود است. شرکت خواهد پچ این مشکل به زودی در یک به روز رسانی. این موضوع در حال حاضر ثابت شده است در iOS 13.4.5 بتا.
 
اگر شما می خواهید به در سمت امن است تا مسئله حل و فصل آن ممکن است یک ایده خوب برای غیر فعال کردن برنامه ایمیل موقت. چرا که حتی اگر اپل ادعا می کند مشتریان خود بودند نه هدفمند با استفاده از این آسیب پذیری در سوال ZecOps گفته بود آن را می توان در رابطه با دیگر نقاط ضعف مانند یک هسته آسیب پذیری برای به دست آوردن کامل دستگاه دسترسی داشته باشید. این شرکت امنیتی در حال حاضر هشدار داد که حمله به ظاهر درگیر در ایمیل سوء استفاده نیز کشف یکی دیگر از آسیب پذیری. این است که در حال حاضر در حال بررسی بنابراین ما نمی توانیم بگوییم اگر این آسیب پذیری خاص نیز استفاده می شود حمله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de