اپل گفت به کار بر روی دو صفحه نمایش آیفون; ثبت اختراع نرم افزار توضیح می دهد که چگونه شما ممکن است مشاهده اطلاعیه

وجود دارد برخی از زمانی که اپل رهبر در صنعت گوشی های هوشمند و بار دیگر زمانی که این نقش به دنبال رهبر. این OG آی فون یک جهش شگفت انگیز بر روی گوشی معمولی از آن روز است. این نخستین صفحه نمایش لمسی گوشی های هوشمند. آره شما LG Prada حامیان می توانید بنشینید; که دستگاه بود نه یک گوشی هوشمند است. تنها گوشی های هوشمند است که می تواند مسلما نسبت به اولین آیفون در سال 2007 از نظر رسانه ای بود نوکیا N95. اما آی فون در مورد راحتی و شهود; از آن زمان 11 فشار دکمه برای باز کردن نقشه های گوگل در موبایل طراحی شده N95 (که یک صفحه نمایش لمسی تلفن بدیهی است) نسبت به یکی نیاز به باز کردن برنامه بر روی اپل گوشی.

Apple, فایل, برای ثبت اختراع در راه تاشو, آی فون ممکن است نشان می دهد اطلاعیه

اما آی فون اصلی نیز راه اندازی بدون برخی از ویژگی های است که حتی در روز پیدا شد بر روی تلفن های ویژگی از جمله ویدیو و MMS و بلوتوث استریو و اتصال 3G. هنوز هیچ سوال وجود دارد که اپل تغییر صنعت; کسانی که مشغول به کار در اندیشه بود که این گزارش در حال توسعه به عنوان یک رقیب به BlackBerryOS و ویندوز سیستم عامل تلفن همراه در زمان پرتاب در حوله و شروع همه را دوباره و دوباره برای پشتیبانی از صفحه نمایش لمسی گوشی. هنگامی که صفحه نمایش شروع به بزرگتر شدن و 2011 سامسونگ کهکشان توجه داشته باشید برای اولین بار بود phonewith یک صفحه نمایش بزرگتر از 5 اینچ (آن را تا به حال 5.3 اینچ صفحه نمایش به عنوان یک ماده در واقع), اپل منتظر دو سال فقط به آمار 4-اینچ, mark با آی فون 5.

اپل نیز عقب مانده که 4G راه اندازی شد و پس از آن جاده دوباره با این سال انتظار می رود رونمایی از اولین 5G مدل. اما اپل برای اولین بار شامل یک ماندگار اسکنر اثر انگشت (فراموش نکنید بیومتریک خوان در Motorola Atrix; که یک شوخی بود) و به جای آن با یک امن سیستم تشخیص چهره.
اما یکی از آخرین روند در صنعت گوشی های هوشمند است که به نظر می رسد اپل به نشستن در بیرون از حاشیه. ما در حال حاضر دیده می شود گوشی های تاشو از سامسونگ, موتورولا و هواوی و هر سه آنها در حال توسعه نسل دوم خود را foldables. اپل در عین حال نشان می دهد که آن را ایجاد یک bendy گوشی اگر چه فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه جان Prosser می گوید که یک دستگاه است که کار در کوپرتینو. اما Prosser می گویند که آنچه که اپل در حال کار بر روی بیشتر از یک صفحه نمایش دو دستگاه مانند سطح دو با دو صفحه نمایش و لولا.

یک نشانه آن است که یک foldable (یا dual-نمایش) آیفون را یک روز ساکن این سیاره می آید در قالب درخواست حق ثبت اختراع منتشر شده امروز توسط ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر (USPTO). ثبت اختراع کمک می کند تا حل این موسیقی سوال “چگونه می توانم من را بررسی کنید اطلاعیه در foldable آی فون به طور کامل و بدون باز کردن دستگاه؟” این پرونده با عنوان “Foldable دستگاه های الکترونیکی با در معرض نمایش منطقه” برخی از راه حل های ساده. مطمئن شوید که بخشی از صفحه نمایش را می توان به عنوان خوانده شده حتی در یک موقعیت بسته اطلاعیه مربوط به متون آلارم پیام, تقویم یادآوری و هشدار دیده می شود.

یک راه برای انجام این کار این است که یکی از صفحه نمایش از ویژگی های خارج از مرکز برابر شده است. که دومی نمایش بسته است, آن را هنوز هم برگ و یک قسمت دیگر صفحه به معرض نمایش اطلاعیه ها. احتمال دیگر نشان داده شده در درخواست حق ثبت اختراع برای به دست آوردن یک نتیجه مشابه است برای اضافه کردن یک فیزیکی tab در بالای صفحه نمایش ساخت آن بلندتر است. زمانی که صفحه نمایش در حال بسته بلندتر tab چوب و نشان می دهد اطلاعیه ها.

اگر تاشو, آی فون است که در توسعه اپل شده است و کم حرف در مورد آن. خیلی کم حرف در این واقعیت است که مردی که دارای یک سابقه پیش بینی آینده اپل دستگاه TF بین المللی Ming-Chi Kuo است نه نفس یک کلمه در مورد آن. این بدان معنا نیست که یکی آمدن نیست; اما, اولین, که ما ممکن است یک foldable آیفون خواهد بود در سال آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>