اپل گزارش کرده است یک راه در اطراف عدم وجود کلید های تابع در iPad و کیبورد

اپل صفحه کلید هوشمند و سحر و جادو صفحه کلید و عدم کارکرد کلید. اما به گزارش 9to5Mac اپل در حال برنامه ریزی بر روی اضافه کردن کلید های میانبر برای iPad و iPad Pro است که عمل به عنوان کلید های تابع. این کشف در کد موجود در آن به تازگی منتشر شده iPadOS 13.5.5 بتا. با کد میانبر تنظیمات برای روشنایی صفحه نمایش را به صفحه کلید نور پس زمینه و کنترل برای بازی در رسانه ها می تواند به سرعت قابل دسترسی و تنظیم شده است. 9to5Mac نکرده اند قادر به فعال کردن کدهای هنوز اما.
اختصاصی اپل سیستم عامل iPadOS در حال حاضر شامل UI است که نشان می دهد تغییرات در سطح روشنایی. اما برای دیدن این قرص باید متصل به یک صفحه کلید است که مجهز به کلید های تابع. علاوه بر عدم کارکرد کلید های صفحه کلید هوشمند و سحر و جادو صفحه کلید را به کلید فرار. دومی می آید در دستی زمانی که شما در حال تماشای یک ویدیو و می خواهید برای خروج از حالت تمام صفحه. در حال حاضر کلید اصلاح مثل Caps Lock کنترل و یا فرمان می توان remapped برای ایجاد یک کلید فرار. در حالی که کامپیوتر به طور منظم صفحه کلید شامل یک ردیف از کلید های تابع اپل حذف آنها را بر روی iPad خود را QWERTYs به صرفه جویی در فضا`
در حالی که کد کشف شد بتا برای iPadOS 13.5.5, 9to5Mac می گوید که اپل ممکن است انتشار کلید های میانبر تا iPadOS 14 گرم در ماه سپتامبر. در این مرحله مشخص نیست که آیا این کلید های میانبر قابل تنظیم خواهد بود.

توپ کریستال دارای حق اعمال TF تحلیلگر بین المللی Ming-Chi Kuo انتظار اپل به انتشار اساسی جدید اپل در نیمه دوم این سال با 10.8 اینچ صفحه نمایش. این امر می تواند نیم اینچ بزرگتر از صفحه نمایش در زمان 10.2 اینچ و iPad. Kuo می گوید که در سال آینده ما را ببینید 8.5 اینچی آی پد مینی و 11 اینچی iPad Air; دومی گفت: به شبیه 11-inch, iPad Pro, که بدان معنی است که آن می تواند از ویژگی های نازک ناهنجاری و چهره ID. این امکان وجود دارد که اپل تصمیم به رفتن با یک صفحه نمایش نسخه لمسی ID به جای آن سیستم تشخیص چهره. این قرص می تواند برای اولین بار غیر iPad Pro مدل, ورزش, یک, USB-C پورت به جای یکی به صورت اختصاصی کابل رعد و برق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر