اپل درخواست حق ثبت اختراع برای ثبت روش برای دستکاری اشیاء مجازی در یک صفحه نمایش

توییتر فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه هفته گذشته گفت که اگر اپل می تواند برگزاری یک رویداد زنده در اکتبر 27th, این شرکت را به پرده آن چیز بزرگ بعدی اپل شیشه ای. برخی بر این باورند که این محصول می تواند یک مخلوط واقعیت (AR/VR) هدست با علیرضا, عینک, برنامه ریزی برای سال بعد. هنوز هم دیگران بر این باورند که دومی نسخه از این دستگاه معرفی خواهد شد در 2020-2021.

اپل درخواست ثبت اختراع برای محافظت از تکنولوژی به کاربران اجازه می دهد برای دستکاری اشیاء مجازی بر روی صفحه نمایش

امروز ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر منتشر شده (از طریق AppleInsider) درخواست حق ثبت اختراع ثبت شده توسط اپل در آغاز این سال است. با عنوان “دستکاری اشیاء مجازی با استفاده از ردیابی جسم فیزیکی” فن آوری اجازه می دهد تا کاربر را به دستکاری چه اپل اشاره به در درخواست حق ثبت اختراع به عنوان یک شی مجازی در رایانه ایجاد واقعیت (CGR). این است که با حرکت در اطراف یک “پروکسی شی” در حالی که بر روی صفحه نمایش دوم با استفاده از یک پوشش از علیرضا تصویر.

برای مثال بیایید می گویند که بر روی صفحه نمایش خود را به شما به دنبال در یک AR تصویر از یک آی پد. در زندگی واقعی شما ممکن است در حال حرکت در اطراف اپل به اندازه تکه چوب به عنوان “نماینده شی.” شما قادر خواهید بود به حرکت و یا روشن کردن چوب و صفحه نمایش را نشان می دهد اپل در همان جهت به عنوان چوب از جمله این تبلت صفحه نمایش و دکمه های. به عنوان اپل می نویسد: در درخواست حق ثبت اختراع “ورودی دریافت شده از پروکسی دستگاه با استفاده از یک دستگاه ورودی از پروکسی دستگاه که نشان دهنده یک درخواست برای ایجاد یک ثابت ترازی بین جسم مجازی و نمایندگی مجازی سه بعدی (“3-D”) هماهنگ با فضای تعریف شده برای محتوا.”

در این برنامه اپل توضیح می دهد که این تفکر است که الهام گرفته از آن را به فایل با USPTO. “انواع دستگاه های الکترونیکی مانند وجود سر تپه دستگاه (همچنین شناخته شده به عنوان هدست و HMDs) با صفحه نمایش که در حال حاضر کاربران با یک کامپیوتر تولید شده واقعیت (CGR) محیط که در آن آنها ممکن است به طور کامل غوطه ور در یک محیط فیزیکی اطراف به طور کامل غوطه ور در یک واقعیت مجازی محیط زیست متشکل از اشیاء مجازی و یا در هر نقطه در میان است. در حالی که مستقیم دستکاری اشیاء فیزیکی در محیط فیزیکی اطراف در دسترس است به کاربران به طور طبیعی همان درست است برای اشیاء مجازی در CGR محیط زیست است. فاقد وسیله ای برای به طور مستقیم ارتباط برقرار کردن با اشیاء مجازی ارائه شده به کاربر به عنوان بخشی از یک CGR محیط زیست حدود یک درجه که مجازی اشیاء یکپارچه CGR محیط زیست است. ممکن است مطلوب به کاربران ارائه با استفاده از به طور مستقیم دستکاری اشیاء مجازی ارائه شده به عنوان بخشی از CGR محیط.”

صحبت از اختراع ثبت شده در سال گذشته اپل اهدا شد یکی برای یک حلقه هوشمند است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کنترل دستگاه دیگر. در مستندات ثبت اختراع اپل گفت که دستگاه های صفحه نمایش لمسی در حال “دست و پا گیر و ناخوشایند و یا ناکارآمد برای برخی از وظایف و برنامه های کاربردی.” اپل اشاره کرد که پس از برگزاری یک آی فون یا آی پد برای یک دوره طولانی از زمان یک کاربر دست و/یا اسلحه می تواند خسته. و در یک ترسناک تر سناریوی پیشنهادی از یک عمر فیلم سیب اشاره کرد که نور داده شده توسط یک دستگاه صفحه نمایش لمسی می تواند “نامناسب در برخی از محیط های اجتماعی و یا حتی خطرناک است اگر آن را به دور از تهدید به کاربر.”
جدید درخواست حق ثبت اختراع برای یک حلقه هوشمند منتشر شده امروز توسط USPTO (و یا به عنوان اپل در حال حاضر تماس با محصول “بی سیم با انگشت فرسوده دستگاه”) با عنوان “دستگاه های, روش ها و رابط کاربر گرافیکی برای پوشیدنی های الکترونیکی حلقه دستگاه رایانه.” حلقه با استفاده از یک رابط صفحه نمایش لمسی برای ارسال دستورات به یکی دیگر از دستگاه های الکترونیکی مانند, آه, می گویند یک آیفون به عنوان مثال. آن همچنین می تواند یک ابزار مفید برای اپل شیشه کاربران اجازه می دهد آنها را به کنترل هدست با استفاده از smart ring. حلقه اندازه توان کاربر اول انگشت اشاره بر روی هر دو دست.

آمازون معرفی اکو حلقه حلقه هوشمند در سال گذشته و جفت دستگاه با یک گوشی هوشمند به کاربر اجازه می دهد برای دسترسی به الکسا و حتی می توانید شماره گیری یک شماره تلفن با استفاده از زوج تلفن. اکو حلقه نیست از ویژگی های ورودی لمسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de