اپل پرداخت سامسونگ میلیارد و 950 میلیون مجازات پس از خرید کمتر از پنل های OLED از انتظار

  • اپل پرداخت سامسونگ $950 میلیون پس از خرید کمتر صفحه نمایش OLED نسبت به پیش بینی در طول Q2.
  • پرداخت نشان می دهد که فروش آیفون در ژوئن چهارم بسیار کم خواهد بود.
  • برخی از تحلیلگران بر این باورند که آینده آیفون 12 release کمک خواهد کرد که اپل چه تاثیر اقتصادی coronavirus.

اپل در این سال پرداخت سامسونگ هزینه های سنگین برای خرید نیست به اندازه کافی پنل های OLED در طول سه ماهه دوم سال 2020 است. خبر می آید از تحلیلگران در نمایش زنجیره تامین مشاوران (DSCC) که تخمین می زنند که اپل پرداخت به سامسونگ بود جایی در طیف وسیعی از $950 میلیون.

سامسونگ چند روز پیش را نشان می دهد که آن را دریافت یک زمان به دست آوردن با توجه به صفحه نمایش آن بخش در طول ماه ژوئن سه ماهه. کره جنوبی مبتنی بر فن آوری های غول پیکر, اما, نمی, ارائه جزئیات بیشتر به پرداخت مبلغ و یا نشان می دهد که آن را از آمد. این DSCC گزارش, از این رو ما کمک می کند تا پر کردن در برخی از شکاف ها.

این گزارش خوانده شده در قسمت:

سامسونگ گزارش داد که برآورد آن از سود عملیاتی شامل یک زمان به دست آوردن مرتبط با آن نمایش کسب و کار با توجه به گزارش در wsj.com اما فاش نمی کند ، در هفته گذشته theelec.net گزارش شده که سامسونگ صفحه نمایش اعتقاد بر این است که دریافت KRW 900 میلیارد دلار از اپل برای خرید کمتر OLED گوشی از پانل های مورد نیاز, اما DSCC منابع نشان می دهد که پرداخت به ما نزدیک تر است$950 میلیون. اپل پرداخت به احتمال زیاد تبدیل شده است چه در غیر این صورت می توانست یک عامل از دست دادن برای دستگاه های صفحه نمایش را به یک سود عملیاتی.

چه به خصوص جالب است که اپل پرداخت سامسونگ مشابه پنالتی در سال گذشته به دلیل مشابه.

تمام گفته های بزرگتر غذای آماده در اینجا است که اپل خریداری شده به مراتب کمتر صفحه نمایش OLED نسبت به پیش بینی از آنجا که فروش آیفون در زمان یک شیرجه نسبت به انتظارات اولیه. به سختی تعجب coronavirus چند ماه به عقب مجبور اپل به طور موثر تمام فروشگاه های خود را در سراسر جهان است. و در حالی که بسیاری از فروشگاه بین المللی مکان پس از بازگشایی اپل اخیرا مجبور به دوباره نزدیک ده ها تن از فروشگاه ها در ایالات متحده که در آن تعدادی از جدید کروناویروس موارد صعودی است.

ترکیبات مهم است این است که coronavirus تا به حال تاثیر تکان دهنده در اقتصاد ایالات متحده. نرخ بیکاری در ماه های اخیر آمار بی سابقه ای بالا است که می گویند خرید لوکس جدید از آیتم های مانند آی فون به سادگی یک اولویت برای بسیاری از آمریکایی ها این روز است. فروشگاه خرده فروشی بسته شدن همراه با تاثیر اقتصادی coronavirus قطعا کمک به توضیح دهد که چرا اپل دستور داد کمتر صفحه نمایش OLED نسبت به پیش بینی.

نگاه به آینده آن باقی مانده است دیده می شود چگونه coronavirus را تحت تاثیر آیفون 12. به خصوص با کروناویروس صعودی در سراسر تعدادی از ایالات جنوبی ایالات متحده به عنوان یک کل است که هنوز هم یک راه طولانی به دور از حرکت گذشته coronavirus. فقط این آخر هفته فلوریدا گزارش شده بیش از 15000 جدید کروناویروس موارد شکل است که بالاتر از ما دیده ایم از هر یک از دولت های پس از همه گیر مارس آغاز شد.

در حالی که همه سهام اپل در حال افزایش است به طور پیوسته در طول چند هفته گذشته در میان خوش بینی که 5G را فعال کنید, آیفون, 12 خواهد بود یک ضربه بزرگ در میان مصرف کنندگان است. بیش از دو ماه گذشته به تنهایی ارزش سهام اپل سر به فلک کشید نزدیک به 70 امتیاز. اوایل امروز اپل سهام آمار معاملات روزانه رکورد $399 هر سهم قبل از بسته شدن روز دلار در هر سهم 381.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im