اپل رسما اعلام کرد تاخیر در راه اندازی آیفون 5G 12 سری

پس از گزارش یک رکورد تنظیم مالی سه ماهه سوم که منفجر دور وال استریت انتظارات اپل تا به حال برخی از اخبار بد را اعلام کند. در طول کنفرانس تلفنی است که به دنبال این گزارش درآمد این شرکت و رئیس امور مالی Luca Maestri گفت: “همانطور که می دانید در سال گذشته ما شروع به فروش اپل در اواخر ماه سپتامبر. در این سال ما انتظار داریم عرضه در دسترس خواهد بود چند هفته بعد.”

آی فون اپل 12 خط راه اندازی خواهد شد در ماه اکتبر یا نوامبر

نظر به این معنی است که ما می توانید ببینید که 5G در سال 2020 آیفون 12 مدل راه اندازی شد در ماه اکتبر و یا حتی به عنوان در اواخر ماه نوامبر است. این است که کاملا از شخصیت برای اپل که معمولا نگه می دارد هر کس حدس زدن در مورد زمانی که آن را شروع به حمل و نقل آن آخرین مدل های آی فون تا آنها پرده برداری کرد. اما دیروز که گزارش مالی خود را در سه ماهه سوم درآمد طراح تراشه کوالکام گفت که 5G گوشی محموله خواهد کاهش 15 ٪ در سه ماهه جاری به دلیل ناشناس مشتری در حال برنامه ریزی برای به تاخیر انداختن یک “جهانی 5G گل سرسبد تلفن راه اندازی.” آن را بسیار کار پلیسی برای کشف کردن که نامش ذکر نشده مشتری اپل.
همیشه از coronavirus شروع به راه خود را در سراسر جهان در اوایل این سال بحث وجود دارد که اپل ممکن است برای به تاخیر انداختن راه اندازی آیفون 12 سری. شرکت های زنجیره تامین در حال اجرا بود در کمتر از سرعت و خطوط مونتاژ در امکانات اجرا شده توسط Foxconn آن بالا تولید شریک شد و در 50 درصد از ظرفیت از منابع کمیاب شد. به عنوان اولین تقویم سه ماهه آمد به نزدیک اپل قادر به بازگشایی همه آن را در فروشگاه های خرده فروشی در چین فقط به عنوان آنها شروع به تعطیل در آمریکا و Foxconn رسید استخدام کارمند اهداف جلوتر از برنامه.

در گذشته اپل تا به حال به انتشار برخی از مدل های آیفون پس از سپتامبر. در سال 2017 ، آیفون X نیست راه اندازی شده تا November 3rd, که در آن سال. سال بعد آیفون XR نبود منتشر شد تا اکتبر 26th و در سال گذشته این اولین بار پس از سال 2016 که در تمام مدل های آیفون منتشر شد در ماه سپتامبر.
ما باید چهار جدید اپل منتشر شد در این سال از جمله 5.4 اینچ, آی فون, 12, 6.1 اینچی آیفون 12 حداکثر 6.1 اینچی آیفون 12 نرم افزار و 6.7-اینچ, آی فون, 12 Pro Max. هر چهار مدل خواهد بود طراحی شده توسط 5nm A14 Bionic چیپ ست. “نرم افزار” دستگاه قابلیت 6GB حافظه و گزینه های ذخیره سازی شروع خواهد شد در 128GB. حق بیمه انواع, با, گسترده, گسترده ای فوق العاده و تله دوربین همراه با LiDAR سنسور عمق. برای اولین بار دیده می شود در سال 2020 iPad Pro, the time-of-flight سنسور ارائه خواهد شد دقیق تر عمق سنسور پیشرفته پرتره و بهبود علیرضا قابلیت های. ما می توانید ببینید “نرم افزار” مدل های سرقت یکی دیگر از ویژگی های از iPad Pro در 120 هرتز ارتقاء نرخ تجدید. این کاربران می دهد اذوقه و نوشابه صاف پیمایش و پیشرفته انیمیشن برای بازی های ویدئویی. در 120 هرتز صفحه نمایش به روز رسانی 120 بار در هر ثانیه. شده است وجود دارد برخی از گمانه زنی ها در مورد اینکه آیا آیفون 12 نرم افزار و آی فون 12 Pro Max را در واقع شامل ویژگی های.
2020 آی فون 12 سری نیز یک طراحی متفاوت است. اپل در حال جایگزین شدن گرد دو طرف دیده می شود بر روی دستگاه پس از 2014 آیفون 6 خط با طرف تخت که اپل برای اولین بار با استفاده از آیفون 4 در سال 2010. رو قلب خود را بر روی یکی از 5G آیفون 12 مدل سری? شما ممکن است مجبور به نگه داشتن در چند هفته شما می توانید قبل از خرید یک. و هنگامی که شما انجام دهید و باز کردن جعبه شما ممکن است متوجه است که اپل تصمیم گرفته است که شامل یک شارژ آجر با تلفن. در حالی که سال 2020 اپل پشتیبانی خواهد کرد 20W سریع شارژ, کسانی که می خواهند به استفاده از شارژ کردن سرعت نیاز به خرید 20W شارژر به طور جداگانه. علاوه بر این اپل نیز انتظار می رود به ترک سیمی EarPods گوشی از آیفون 12 سری جعبه در تلاش برای درایو تقاضا برای آن بی سیم بلوتوث AirPods.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de