اپل نیاز به مک کمک به ‘کشتن’ آی فون

  • این macOS Big Sur طراحی تغییر نیست در مورد تبدیل مک به یک لمس-کمتر iPad یا وحدت این دو سیستم عامل است.
  • این رابط واحد در سراسر آی فون و مک هموار راه را برای نسل بعدی از محاسبات است که ممکن است توسط آی فون.
  • اپل در حال ساخت تمام حرکت می کند که اجازه خواهد داد که آن را به “کشتن” آی فون با یک محصول با نام تجاری جدید خود را ساخت و نه از خطر داشتن یک رقیب آمده تا با همان مفهوم است.

اپل ساخت سوئیچ از اینتل به خود سیلیکون برای کل مک صف شد به راحتی هیجان انگیز ترین چیزی که اتفاق افتاده است در WWDC سال 2020 در اوایل این هفته. ما می دانستیم که در آینده پس از آن بود لزوما تعجب. شوک واقعی بود macOS Big Sur که دریافت آن از مهم ترین طراحی مجدد در سال است. تغییرات بسیار عظیم است که اپل در نهایت نقل مکان کرد و دور از آن macOS 10.x شماره طرح. سور بزرگ macOS 11 تغییر اپل بی سر و صدا به طعنه در مرحله طول بازوی بخش — اما Craig Federighi هرگز با اشاره به تعداد در طول این رویداد.

هنگامی که شما دریافت Big Sur ارتقاء مک را به یک رابط کاربر است که تقریبا یکسان به آی فون و آی پد. برخی از افراد ممکن است درک این واقعیت است که macOS در حال از دست دادن آن شخصیت یا که اپل ادغام مک و آی پد در حالی که اصرار که نه برنامه. اما در طرح بزرگ از چیزهایی وحدت رابط کاربری و تجربه کاربر را حس می کند. آن را بزرگتر از مک یا آی پد یا آی فون. من شک دارم که اپل نیاز به مک کمک به “کشتن” آی فون در سال آینده (منظورم این نیست که به معنای واقعی کلمه). و مک نمی خواهد در هر نقطه زمانی که آن اتفاق می افتد.

به طور خلاصه, Big Sur مکینتاش را نگاه کنید تقریبا دقیقا مانند iPads ها وقتی که می آید به کلی رابط کاربر. آیکون ها و بسیاری از برنامه های کاربردی اپل خواهد همان نگاه. حتی مرکز کنترل را نگاه مانند آن را برداشته مستقیم از iPadOS. تنها چیزی که از دست رفته از مک است که از صفحه نمایش لمسی, اما این چیزی است که اپل گفت: آن را هرگز فراموش. از آن ساخته شده روشن است که فقط در سال گذشته زمانی که آن را تایید مک و اپل نخواهد بود ادغام شد.

macOS سور بزرگ در حال اجرا بر روی مک بوک. منبع تصویر: Apple Inc.

بعد از این سال های مک اجرا خواهد شد و در بازوی درست مانند آی فون و آی پد است که به وسیله آن شما همچنین می خواهید دسترسی به برنامه های iOS. به طور جداگانه iPadOS در حال تبدیل شدن به بیشتر شبیه به مک. قرص عملا یک لپ تاپ هنگامی که شما اضافه کردن اپل سحر و جادو صفحه کلید به آن است. این پشتیبانی از موش و خارجی کیبورد و آن فرم خود را از عملکرد چند تکلیفی.

اما با وجود این سور بزرگ, تعجب, سیب را حفظ خواهد ساخت مکینتاش برای برخی از زمان آمده است. به عنوان خوب به عنوان iPads در حال مکینتاش بهتر هستند و برخی از افراد همیشه به آنها نیاز دارید. قابل توجهی تغییر طراحی این وب چیزی کاملا متفاوت — اپل در حال آماده سازی برای قریب الوقوع آینده محاسبات.

macOS Big Sur امکانات خلاصه از WWDC سال 2020 است.

زمانی که استیو جابز اعلام کرد که آیفون در سال 2007 آن را در هم شکسته گوشی های هوشمند پارادایم. آیفون عملا به کشته شدن شاه توت, ویندوز موبایل پالم و سیمبین سمت راست پس از آن و وجود دارد. اندرويد همه که باقی مانده است و این فقط به خاطر اینکه گوگل بود به اندازه کافی سریع به خندق خود را شاه توت بدل و جایگزین کردن آن با یک لمس-اولین نسخه از اندروید است. اپل چندین محصولات عمده از آن از جمله اپل, اپل دیده بان و AirPods. هیچ یک از آنها را به عنوان بزرگ به عنوان آی فون هر چند همه از آنها تعریف صنايع مربوطه خود را. اپل هیچ رقیب ساعت اپل است که این ساعت هوشمند است و هر کس ساخت AirPods رقبا در حال حاضر فقط به این دلیل که اپل می خواست به حذف این 3.5 میلی متر جک هدفون از آی فون. در عین حال همه آنها بخشی از آیفون اکوسیستم اپل مهم ترین moneymaker تا کنون.

کشتن آی فون است که هیچ کار کوچک و این چیزی است که هیچ کس اما اپل می تواند انجام دهد. بسیاری تلاش کرده اند و موفق به آمده تا با یک اندازه و یاد گوشی های هوشمند در 13 سال گذشته.

هیچ شرکت خواهم برای دیدن محصول خود را ناپدید می شوند البته پس چرا اپل هر چیزی را به مخاطره می اندازد بهترین محصول آن تا کنون ایجاد شده ؟ خوب همیشه وجود دارد خطر که کسی خواهد آمد تا با این ابزار است که جایگزین آیفون است, و این که چرا اپل به دنبال ضرب و شتم هر کس به پانچ.

مثل من گفت: قبل از آی فون است که نمی دور در هر زمان به زودی. وقتی که من می گویند “کشتن” من معنی آن ظاهرا. یک زمان وجود خواهد آمد که آن را نمی خواهد هر آنچه در آی فون به نظر می رسد مانند آن چقدر است و چه مدت آن طول می کشد باتری و یا اینکه آیا آن را می توانید بریزید. در آینده ای نه چندان دور آی فون ممکن است این گجت کوچک در جیب ما ارائه می شود که روش های پیچیده تر از برقراری ارتباط با دیگران و لذت بردن از سرگرمی و کار. اما ما ممکن است احساس نیاز به آن را به عنوان آنجا که ما در حال حاضر. ما حتی ممکن است می خواهم یک صفحه نمایش بر روی آن. چرا که نسخه های آینده از این شایعه شده اپل عینک واقعیت افزوده (AR) پوشیدنی است که اپل بنا به گزارش راه اندازی به زودی رسیدگی خواهد شد همه چیز. اولین نسل اپل, عینک نمی تواند به عنوان هیجان انگیز ،

شایعه شده اپل شیشه ای ویژگی های. تصویر منبع: یوتیوب

شایعات می گویند که نسل اول عینک را با تکیه بر یک اتصال ثابت به آی فون و آنها ممکن است در قابلیت محدود است. تراشه کوچک سازی و افزایش بهره وری انرژی و سریع اتصالات بی سیم تبدیل خواهد شد علیرضا عینک به توانمند بیشتر آیفون همراه است که آنچه اتفاق افتاده با اپل دیده بان در طول پنج سال گذشته. این ساعت دارای یک محدودیت عینک نمی خواهد که برای مقابله با, و این که اندازه صفحه نمایش. عینک را پروژه تمام اطلاعات مورد نیاز ما از برنامه های درست در مقابل ما تقریبا بی نهایت صفحه نمایش گذاشته و بیش از چشم انداز ما. ما می تواند در تعامل با اطلاعیه های ایمیل و برنامه های و دنیای واقعی همه در یک بار. ما قادر خواهید بود به خواندن و پاسخ دادن به متن, برقراری تماس با استفاده از نرم افزار و تماشای تصویر در تصویر فیلم همه بدون در نظر گرفتن آی فون را از جیب ما و بدون هر کسی جاسوسی بر روی صفحه نمایش ما.

هر نسخه سیستم عامل این عینک را اجرا خواهد کرد در آنها خواهید یک رابط کاربر است که احساس فوق العاده آشنا. چرا که همان UI استفاده می شود در مک آی فون و آی پد توسط عینک در دسترس هستند. آن را حس می کند به همان عناصر UI صرف نظر از دستگاه. اطلاعیه calls, texts, نرم افزار — همه آنها را باید احساس آشنا از لحظه ای که شما دریافت یک جدید دستگاه اپل. این چیزی است که مک می توانید انجام دهید برای اپل در حال حاضر.

macOS سور بزرگ در حال اجرا بر روی iMac و مک بوک. منبع تصویر: Apple Inc.

به یک سور مک به کاربر آی فون که هرگز لمس مک قبل از او و یا او را فورا تشخیص سیستم عامل. این برنامه به شما احساس آشنا و تنظیمات خواهد بود اساسا همان. منحنی یادگیری خواهد شد بسیار کوتاه تر است. همان می رود برای یک کاربر مک که هرگز تا به حال آی فون یا iPad خود را قبل از. Big Sur آنها را یاد می دهد همه چیز آنها نیاز به دانستن در مورد آیفون و اپل UI. اضافه کردن آر عینک به مخلوط در حال اجرا مشابه UI و یک آیفون یا مک کاربر خواهد می دانم که چگونه به تعامل با و استفاده از عینک از یک روز.

وجود خواهد داشت ویژگی های است که نیاز به مطالعه بیشتر. مک می تواند اجرای برنامه های که در دسترس هستند در دسترس بر روی آی فون و آن دسته پیچیده تر خواهد بود. اپل می تواند با استفاده از یک مداد و یک صفحه نمایش لمسی است که دیکته راه ارتباط برقرار کردن با آن است. آیفون همه چیز در مورد لمس و حرکات. علیرضا عینک می تواند قادر به خواندن قصد در چشم خود و ترجمه آن به اقدامات. آن می تواند تفسیر حرکات دست بیش از حد. اما در هسته وجود خواهد داشت یک طراحی مشترک زبان برای همه چیز. همان آیکون ظاهر می شود در همه جا همان ویدجت و همان سیری دیسک.

اپل قابل توجهی Big Sur طراحی مجدد نیست فقط در مورد تبدیل کامپیوتر به دستگاه های است که می تواند اجرای برنامه های آی فون و یا ارائه یک لمس-کمتر iPad تجربه. آن را در مورد وحدت بخش سخت افزار. آن را در مورد تنظیم این بنیاد از نسل بعدی اپل محاسبات است که می تواند شامل انواع دستگاه های هوشمند که اجرای هماهنگ با نهایی پوشیدنی: علیرضا ،

iOS 14: تغییرات طراحی شامل پشتیبانی از ابزارک در صفحه اصلی. منبع تصویر: Apple Inc.

دیگر نوآوری هایی که اپل معرفی کرده است مانند AirPods توانایی یکپارچه سوئیچ بین منابع صوتی می تواند به عینک نیز اجازه می دهد تا کاربر را به یک جفت عینک با آی فون, اپل, مک, تلویزیون, خانه هوشمند یا هوشمند ماشین. برای حمایت از سینما-مانند تصویری نیز می توانند بهره مند شوند, سکس با فرض اینکه نسخه های آینده خواهد آمد با صدا ساخته شده است در. حتی چیزی ساده مانند نرم افزار Clips می تواند بسیار مفید در دستگاه مانند ،

سرعت انتقال سریع مانند 5G و فوق العاده سریع در مسافت های کوتاه Wi-Fi استاندارد است که ممکن است در آینده با آیفون 12 بعد از این سال بیشتر خواهد شد بهبود تبادل اطلاعات بین دستگاه های اپل. کاربر قادر خواهد بود برای مدیریت ترکیبی از رایانه های اپل به زحمت با عینکی بودن عنصر مرکزی از اپل راه اندازی. پس از آن وجود دارد سیری که نقش محوری در آینده از اپل محاسبات به ویژه در عینک.

من بینی بر اساس آنچه که اپل در این هفته اعلام کرد و من هیچ راهی برای دانستن اینکه چه چیزی در این کارت برای آی فون یا مک در سال های آینده. اما من نمی دانم که اپل نمی تواند استطاعت به دوم در آر با توجه به مزیت بزرگ آن بیش از رقبای وقتی که می آید به یکپارچه سازی سخت افزار و نرم افزار و تجربه کاربر. به همین دلیل آن را پوشش تمام دستگاه های خود را در حال حاضر به طوری که هنگامی که زمان می آید این انتقال از یک آیفون-اولین ذهنیت به AR-یکی از اولین را به عنوان صاف و سود آور به عنوان امکان پذیر است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>