اپل میخ iOS 14 اما دولت فدرال در فروشگاه برنامه خود را در انحصار است که می شکند Netflix

اپل هیچ شانس پس از اشکال زده iOS 13 rollout و موفق به

به ظاهر به عنوان حادثه به اجرا در ابتدا با قلم مو به عنوان زمان پایدار iOS انتشار. آن را نیز معرفی یک راه جدید به دنبال در برنامه, با نرم افزار Clips به شما اجازه استفاده از یک ویژگی بدون دانلود همه چیز.

فروشگاه برنامه خود را با سیاست های حال تحت افزایش نظارت دولت وکلا, گزارش بلومبرگ امروز به عنوان devs مجبور به شکستن برنامه های خود را با توجه به وال استریت ژورنال به منظور اجتناب از 15%-30% برش اپل طول می کشد برای هر یک از اشتراک.

اگر شما به یاد داشته باشید اپل در iOS 13.1 بتا برای توسعه دهندگان قبل از آن تا به حال حتی تحت فشار قرار دادند که خرده به ما اپل و iPads و ما در حال حاضر در بی سابقه iOS 13.3 beta 3 نقطه دو ماه پس از انتشار. که انجام شد به طوری که همه ما می تواند یک فرد بهتر است اما نه به این دلیل که در iOS 13 توسعه بود و هنوز هم انجام شده با نرم افزار توسعه قوانین در اپل.

برای iOS 14 edition توسعه, اما, اپل از توسعه نرم افزار Craig Federighi مورد نیاز همه حشره دار و ناتمام ویژگی ها به طور پیش فرض خاموش تبدیل در روزانه سازد و تست و سپس می توانید انتخاب کنید به تلنگر سوئیچ در خواهد شد و در نتیجه بسیار ساده تر روند حصول اطمینان از هر کس در همان صفحه. بنابراین با وجود شدید صفحه نمایش و برنامه طبقه بندی تغییرات پیش نمایش توسعه دهندگان iOS 14 اجرا می شود صاف به عنوان کره.

Netflix و Spotify و یا آمازون شکستن برنامه به فرار اپل از ماليات و دولت فدرال در آن

تا کنون فکر که چرا برخی از برنامه های iOS سیاه را بر شما هنگامی که شما سعی می کنید برای انجام یک خرید ساده? Netflix بکشد برای مثال به شما می دهد بدنام “تلاش برای پیوستن به Netflix بکشد ؟ شما نمی توانید ثبت نام برای Netflix بکشد در برنامه. ما می دانیم آن را بدون هیچ زحمتی.” هشدار. ایضا برای Spotify در آمازون نخست تصویری و هزاران برنامه های دیگر و خدمات است که در حال تلاش برای جلوگیری از فروشگاه App 30% یا 15% کاهش از درآمد خود را.

حیله گر مردم در فایننشال تایمز, روزنامه شد, اولین ناراحت به یاد بگیرند که اپل نه تنها هزینه 30 ٪ از برنامه های کاربردی’ برچسب قیمت در فروشگاه App بلکه طول می کشد 30 درصد کاهش از در برنامه خریدهای که در حال اجرا به خوبی همه اشتراک و در زمان کسب و کار خود را در خارج از فروشگاه App راه بازگشت در سال 2011. اقتصاددانان و سرمایه داران می دانند که بهتر از هر کس دیگری که ما در یک جهان که در آن یک دلار ذخیره یک دلار به دست آورده و پس از آن بسیاری از دیگر خدمات محبوب به دنبال کت و شلوار.

در حال حاضر, اما, اپل انحصاری شیوه ها و در نتیجه ناقص Netlfix, Spotify و برنامه های دیگر روبرو هستند افزایش یافته نظارتی موشکافی. به DOJ شده است در جلسه با توسعه دهندگان بزرگ و کوچک از سال گذشته است و در تلاش برای به دست آوردن یک تصویر کامل برای یک مورد در برابر اپل و شیوه های.

وزارت دادگستری نیز مورد نقد و آندروید گوگل, اما, بازی فروشگاه, ندارد, نزدیک به همان سختگیرانه تصویب دستورالعمل به عنوان فروشگاه App که در آن شما به روز رسانی رفع اشکال ممکن است رد می شود اگر شما را قبول ندارند به اپل 30 درصد کاهش در درآمد خود را.

با توجه به David Heinemeier Hansson بنیانگذار Basecamp آنها جستوجو کرد چندین بار در مورد حفظ حریم خصوصی خود را گرا اشتراک ایمیل برنامه Hey:

رو به این رو واکنش اپل گفت شل خواهد شد برخی از این محدودیت نمی ممنوعیت رفع اشکال که در برابر آن بررسی دستورالعمل اما devs قادر خواهد بود برای رسیدگی به کسانی که در آینده به روز رسانی. آن باقی مانده است دیده می شود اگر که به اندازه کافی خواهد بود برای فرار از این دولت رشد موشکافی بیش از دره سیلیکون giants’ شیوه های کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>