سامسونگ فقط اعلام کرد که تلویزیون های هوشمند در حال حاضر سازگار با اپل برنامه موسیقی. اگر شما صاحب یک تلویزیون هوشمند سامسونگ راه اندازی شد در دو سال گذشته, شما قادر خواهید بود برای دانلود و نصب جدید موسیقی اپل برنامه اما شما نیاز به یک اشتراک به استفاده از آن.اپل برنامه موسیقی را می توان در تلویزیون هوشمند سامسونگ فروشگاه App و نیاز به کاربران برای ورود به یک حساب موجود با ID اپل خود. کسانی که یک سیب موزیک اشتراک می توانید درخواست یکی به طور مستقیم از تلویزیون خود را. مهمتر از همه تلویزیون هوشمند سامسونگ صاحبان می توانید سعی کنید موسیقی اپل به صورت رایگان برای 3 ماه. معامله امر به فرد ، خانواده و اشتراک.

اپل موزیک مشترکان دریافت خواهد شد دسترسی به بیت 1 ایستگاه رادیویی جهانی جریان زندگی فرد نشان می دهد که توسط هنرمندان محبوب مانند Nicki Minaj, The Weeknd, DJ Khaled, و, التون جان و همچنین “در خانه با سیب موزیک” محتوای ارائه می دهد که سرمقاله لیست پخش, گروه, FaceTime چت با هنرمندان و بیشتر.

نگه داشتن در ذهن است که علاوه بر گزینه ای برای جریان بیش از 60 میلیون ها آهنگ ها رایگان آگهی, سیب, موسیقی مشترکین همچنین می توانید تماشای اصلی نشان می دهد روند کنسرت را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر محتوای منحصر به فرد به طور مستقیم در خود سامسونگ تلویزیون های هوشمند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im