اپل ممکن است کاهش حاشیه در حال حاضر مقرون به صرفه آیفون SE برای افزایش فروش و حرکت برخی از آی فون تولید در خارج از چین با توجه به جدید AppleInsider گزارش.
این آیفون SE شروع می شود در $399 و اپل به نظر می رسد اعتماد به نفس است که آن را می تواند برنده بیش از برخی از کاربران آندروید با دستگاه. در هر سرمایه گذاری بانک پیپر سندلر را تحلیلگر سخت کومار اپل مایل به چشم پوشی از برخی از حاشیه های آن در گوشی به درایو فروش. آیفون SE ظاهرا دارای 54 درصد جزء هزینه های حاشیه بسیار بیشتر از شرکت های متوسط, محصول ناخالص حاشیه 30.4 درصد است.
در دراز مدت اپل مخفف برای به دست آوردن از یک برش در آی فون SE حاشیه به عنوان آن می تواند بیشتر مردم به استفاده از خدمات خود را که ظاهرا حاشیه ناخالص از 65.3 درصد است.

اپل حق نمی خواهید به گرفتار در وسط آمریکا و چین

این بیشتر می تواند به تشدید تنش ها بین دو کشور چین و ممکن است مقابله به مثل در برابر ما کسب و کار را به عقب بر گردیم در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. بیشتر از اپل قرارداد کارخانه ها در چین و این نمی تواند خطر اختلال به دلیل شکاف بین دو کشور.

یک مکان مورد علاقه برای اپل هند است. این گزارش می گوید اپل مدیران در تماس با مقامات هندی در مورد حرکت ظرفیت تولید به ارزش 40 میلیارد دلار طی پنج سال آینده. تولید خواهد شد به احتمال زیاد انجام شده توسط شرکای فعلی Wistron و Foxconn. در همان زمان این شرکت ظاهرا می خواهد برای کاهش وابستگی آن به سازنده تایوانی Foxconn. این نمونه ای از اپل به عنوان تنوع زنجیره تامین آن کمک می کند تا برای به حداقل رساندن اختلالات و مذاکره قیمت های بهتر.

با توجه به یکی دیگر از گزارش اپل ممکن است حرکت به اندازه یک پنجم از آن ظرفیت تولید به هند است.

در طرف تقاضا در چین ساخته شده تا 14.8 درصد از اپل درآمد در Q1 سال 2020 است. نیازی به گفتن نیست, چین یک بازار مهم و بازار گوشی های هوشمند در حال حاضر وجود دارد نشان دادن پست-همه گیر نشانه هایی از بهبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im