اپل ممکن است راه اندازی ارزان تر AirPods بازی کنترل دو HomePods و بیشتر به زودی

اپل دارای یک صف گسترده ای از محصولات برنامه ریزی شده برای انتشار در اواخر این سال از جمله چهار iPhone 12 دستگاه حداقل دو iPads ها جدید و حق بیمه over-ear headphones. در حال حاضر ناشناس فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه شناخته شده به عنوان L0veToDream به اشتراک گذاشته شده است برخی از اطلاعات در مورد چه چیز دیگری است که در این خط لوله است.

ارزان تر AirPods می رسند می تواند در ماه آینده

فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه جان Prosser روز گذشته نشان داد که اپل یک جفت از AirPods آماده اعلام می شود و حمل می شود. او انتظار دارد که آنها را برای اولین بار در ماه مه پس از اصل برنامه ریزی شده برای ماه مارس رویداد که لغو شد.

جزئیات بیشتر در مورد آنها ارائه نشده اما فوق ناشناس leaker معتقد جدید AirPods را به عنوان یک نسخه ارزان تر. محصول استراتژی های مورد استفاده توسط اپل برای ایجاد آنها نسبت به آیفون SE.

اگر مشتریان به احتمال زیاد می تواند انتظار یک جفت AirPods که نگاه یکسان به 2019 نسخه اما با برخی از داخلی downgrades مانند یک باتری کوچکتر و پایین تر کیفیت صدا. در نهایت, اگر چه, این است که صرفا حدس و گمان در این مرحله است.

قیمت گذاری نیست به طور خاص ذکر شده توسط فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه اما او مانند یک صدای جیر جیر که اشاره بالقوه 129 دلار قیمت…. این هدف با این AirPods است به پایین تر از آستانه و آنها را به نظر می رسد حتی بیشتر از لوازم ضروری به مشتریان.

دراز مدت است که باید از بین بردن پورت رعد و برق در اپل کمی کمتر تصمیم بحث برانگیز.

یکی از بزرگ HomePod و یکی کوچک HomePod

اصلی HomePod به سختی شکست خوردند اما اپل نمی دادن تا در هوشمند بلندگو بازار فقط رتبهدهی نشده است. این leaker ادعا می کند اپل در حال کار بر روی یک کوچک HomePod چیزی است که گزارش شده چندین بار قبل و یک نسخه به روز شده از محصول اصلی است.

اپل انتظار می رود به ارائه پشتیبانی های اضافی برای جریان موسیقی خدمات مانند Spotify در یوتیوب, موسیقی و پاندورا. بهبود Siri نیز انتظار می رود به عنوان بخشی از یک طرح به وصله پینه کردن خانه های هوشمند تلاش.

کوچکتر HomePod ارائه می شود باید در یک نقطه قیمت پایین تر در تلاش برای رقابت بیشتر به طور مستقیم با گوگل و آمازون است. اپل انتظار می رود برای ادامه هدف قرار دادن حق بیمه سخنران بخش با مدل بزرگتر ،

قبلا گزارش ذکر کرده اند هدف انتشار در نیمه دوم سال که باعث می شود یک اطلاعیه در کنار آیفون 12 سری به احتمال بسیار زیاد.

AirPower و AirPower مینی در راه هستند

کوچکتر شارژ بی سیم حصیر احتمالا نام AirPower مینی برای اولین بار ذکر شده در ژانویه توسط تحلیلگر Ming-Chi Kuo. Tipster سخن بی معنی وبیهوده روز گذشته نشان داد که آن موسوم به C26 و L0veToDream معتقد است از آن شده است در حال توسعه از قبل از 2019.

باید آن را قادر به شارژ یک دستگاه در یک زمان و رسیدن بعد از این سال در کنار احیا نسخه AirPower شارژ mat. دومی را گزارش خرده فروشی در قیمت 250 دلار و شارژ سه دستگاه در یک زمان از جمله AirPods یک دیده بان اپل و یا آی فون.

برای جلوگیری از گرمای بیش از حد, بزرگترین محصول ادغام A11 Bionic چیپ ست برای پویا مدیریت حرارت. این که آیا آن اضافه خواهد شد به نسخه کوچک باقی مانده است دیده می شود.

یک بازی اپل, کنترل و جدید تلویزیون اپل

اپل بازی های آنلاین عرضه در پاییز گذشته به عنوان یک بازی سرویس اشتراک و ملاقات با بسیاری از ستایش. در حال حاضر اپل می خواهد به پایین در تلاش خود را اطراف این سرویس است.

گزارش های بی شماری می گویند یک به روز رسانی اپل تلویزیون کامل با کیفیت 4K پشتیبانی و نسل بعدی A14 مصنوعی در مسیر است برای انتشار بعد از این سال. L0veToDream موافق است و معتقد است که اپل را به شدت تمرکز روی آن قابلیت های بازی.

به طوری که آن را در حال توسعه یک سفارشی بازی کنترل. جزئیات نیست اعلام کرد اما leaker معتقد است یک معامله بسته که شامل بازی کنترل تلویزیون اپل و اپل بازی های آنلاین اشتراک می تواند در دسترس ساخته شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر