نقشه های اپل در حال حاضر نمایش coronavirus تست مکان در سراسر ایالات متحده

اپل شروع ثبت نام COVID-19 تست مکان با هدف نشان دادن آنها را در نقشه های برنامه حدود دو هفته پیش. امروز از ویژگی های است که در حال حاضر قابل مشاهده در نقشه های اپل برای iOS, اما آن را محدود به ایالات متحده و پورتوریکو در حال حاضر.

اگر چه ما انتظار داریم این ویژگی را به آرامی گسترش به کشورهای دیگر ما نمی دانیم دقیقا زمانی که آن اتفاق خواهد افتاد و ما در حال متقاعد اپل را به اطلاع کاربران بنابراین شما باید برای بررسی این برنامه از زمان به زمان.خال خال با 9to5mac به روز رسانی نقشه های اپل برنامه در حال حاضر را نشان می دهد coronavirus تست مکان در سراسر ایالات متحده به عنوان قرمز پزشکی نقطه. یک بنر ویژه در برنامه به اطلاع کاربران COVID-19 تست ممکن است نیاز به ارجاع به یک دکتر و یک انتصاب در مرکز تست بنابراین مطمئن شوید که شما از آن به منظور قبل از مراجعه به محل تست.

این اولین تلاش اپل در حال ساخت برای حمایت از کشورهای تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس با نگه داشتن مردم آگاه درباره ویروس. هفته گذشته کوپرتینو-بر اساس شرکت راه اندازی یک وب سایت اختصاص داده شده است که نشان می دهد تاثیر COVID-19 در شهرها و کشورها و مناطق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>