اپل فقط تغییر بودجه گوشی بازی

این مقاله ممکن است حاوی نظرات شخصی و از نظر نویسنده.

آی فون جدید SE است که در اینجا. و به نظر می رسد درست مثل یک آیفون 8. خسته کننده, راست?

به جز که آن را: آی فون 8 توسط a $400 گوشی که امکانات سریعترین پردازشگر جهان چیزی است که ما هرگز دیده می شود در بودجه تلفن. شاید در خوب قدیمی روز زمانی که OnePlus شد ساخت 400 دلار همراه, اما در حال حاضر ارزان ترین گوشی که OnePlus باعث می شود شروع می شود در $700 و این شرکت به راحتی فراموش شده در مورد ریشه های آن و آرمان است. بحث در مورد “گل سرسبد قاتلان”.

چیز دیگری وجود دارد که باور نکردنی است در مورد این آیفون 8: یک گل سرسبد دوربین بیش از حد. اپل می گوید این بهترین تک-سیستم دوربین تا به حال قرار دادن بر روی آی فون و آخرین جمله گوشی آیفون XR. این آی فون جدید SE بهتر از آن است. و ما هیچ دلیلی برای شک این شرکت فقط در snaps زیر.

این به این معنی چند چیز است: اول و مهمتر از همه به این معنی است که این گوشی که هیچ کس هیچ انتظارات بزرگ برای درست شد این بودجه بهترین دوربین گوشی بیش از حد. آن را سمت راست وجود دارد با 1000 $در گوشی به جز کمبود گسترده ای فوق العاده و تله دوربین. فقط می خواهم که بدون حتی یک رویداد برای آن است. منتشر شد با آزادی مطبوعات در یک ضربه محکم و ناگهانی.

من صحبت کردن نیست فقط عکس: دیگر از $400 گوشی حتی نمی توانید ضبط ویدیو 4K. و زمانی که آنها آن را عمدا فلج: آن را فاقد تثبیت کننده محدوده دینامیکی است که معمولا ضعیف ضبط صدا است که اغلب اوقات به خطر بیافتد و لیست در می رود. آیفون SE از سوی دیگر دسته 4K ویدئو در باور نکردنی 60 فریم در ثانیه و با منظم 4K30 تصرف آن را نیز ارائه می دهد صنعت پیشرو, ویدئو, تثبیت کننده. ما هیچ دلیلی برای شک و تردید از آن خواهد شد در سمت راست وجود دارد با آخرین اپل در کیفیت ویدئو. که از آن خواهد شد در بالای صفحه.

سریعترین بودجه تلفن. بهترین دوربین. بهترین به صورت تصویری. $400.

و شما ممکن است آن را دست کم برای آن محافظه کارانه به نظر می رسد اما این گوشی است که یک جانور در داخل بر خلاف هر گونه دیگر بودجه تلفن وجود دارد.

این مجموعه نوار راه بیش از حد بالا برای دیگران به خاطر چه چیز دیگری وجود دارد در این محدوده قیمت? آینده صفحه 4a را به یک صفحه نمایش بزرگتر با کوچکتر گودی و یک دوربین بزرگ, اما آن را شل و ول پلاستیک تلفن با یک مقدار آهسته تر پردازنده. که خود را قوی ترین رقیب به طور ناگهانی ظاهر می شود ضعیف است. کهکشان A51 / A71 سری جانشین سامسونگ فوق العاده محبوب A50 / A70 از سال گذشته ؟ نه حتی از لحاظ دوربین و عملکرد.
آیفون SE نیز با پشتیبانی از شارژ بی سیم و IP67 آب محافظت شده است. نادر ویژگی های برای پیدا کردن در بودجه تلفن.

و ما حتی نمی لمس اکوسیستم های iOS با آن باور نکردنی به روز رسانی نرم افزار پشتیبانی و آرزو AirPods و دیده بان اپل.

اپل ممکن است فقط منتشر شد تلفن از سال

آی فون جدید SE ممکن است نگاه مانند یک آیفون 8 اما اشتباه نکنید این فروتن تلفن را شدیدا تکان بدهم و پخت این صنعت در راه است که حتی آی فون 11 Pro Max نیست. اپل ممکن است فقط منتشر شد تلفن از سال است.

حال سؤال این است که… چه تلفن های اندیشه سازان باید برای مبارزه با آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>