اپل به تازگی اعلام کرد… یک کشو برنامه ها و ویجت ها برای iOS 14!

برای سال پس از سال, گوشی های هوشمند fandom تقسیم شده است در دو — کسانی که عزیزان خود را در کشو app بر روی دستگاه خود اندیشه و کسانی که اهمیتی نمی دهند. ببینید هر برنامه شایسته است به صفحه اصلی خود را — آن را ممکن است چیزی است که شما راه اندازی فوق العاده به ندرت ممکن است یک پس زمینه نظارت بر برنامه و یا فقط یک برنامه است که شما دریافت شده برای آن ویجت. در عین حال اگر شما اتفاق می افتد به در آی فون شما می توانید صفحه اصلی خود به طور مداوم به هم ریخته با این برنامه های اضافی.

کاربران آندروید به طور مداوم ستایش کشو برنامه به عنوان underrated ترین ویژگی این سیستم برای آن decluttering قدرت. تا به حال اپل قاطعانه بود نه اضافه کردن آن. خوب… با آمدن iOS 14! چه زمان زنده است, راست?

مشخصات فنی آن را به نام برنامه کتابخانه در iOS. مناسب ترین صفحه اصلی که شما بروید داشته باشد تمام برنامه های خود را هوشمندانه طبقه بندی شده اند توسط خود ابزار — بازی و خلاقیت, اجتماعی, et cetera — تمام دسته ها که iOS می تواند تشخیص دهد. شما می توانید یا استفاده از بالا نوار جستجو برای پیدا کردن یک برنامه باز کردن “پیشنهاد” پوشه (آی فون از یاد می گیرد خود را با الگوهای مصرف و نشان می دهد یک برنامه) خواهد بود که مداوم به عنوان اولین گزینه شما در نرم افزار کتابخانه و یا از طریق دسته بندی برای پیدا کردن آنچه شما دنبال آن هستید.

با نرم افزار کتابخانه اضافه شده, شما نمی خواهد نیاز به 47 صفحه اصلی دیگر. پس iOS 14 به شما اجازه پنهان کردن همه کسانی که اضافی صفحه نمایش هنگامی که شما در “wiggle” حالت (صفحه اصلی به حالت ویرایش).

اما صبر کنید! وجود ویدجت!

برای چند سال در حال حاضر در iOS پشتیبانی ابزارک. نوع نه دقیقا. ویدجت تنها در حال حاضر در خود را “امروز” روی صفحه نمایش — هنگامی که شما کش رفتن سمت راست بر روی صفحه نمایش قفل و یا زمانی که شما کش رفتن حق خود را از اول صفحه اصلی. از لحاظ فنی قابل استفاده اما نه همیشه مطلوب است. نقطه ای از ویدجت است که به در-یک-نگاه اجمالی اطلاعات و راه و iOS تا به حال آنها تا به حال به نوعی از جمع دور بود شرمنده از آنها و یا چیزی.

در iOS 14, شما قادر خواهید بود برای سفارشی کردن اندازه ویدجت خود را و محل آنها را در هر صفحه شما می خواهید. دوباره این چیزی است که کاربران اندروید را مسخره iOS برای قادر بودن به انجام این کار برای چند سال در حال حاضر و… ، در سال 2020 که خنده در حال حاضر ؟ Ha… ha-ha… ha!

هنگامی که در iOS 14 میاد بیرون ؟

در طول تاریخ آن بوده است در ماه سپتامبر برای چندین سال در یک ردیف در حال حاضر. اما ما هنوز برای شنیدن تاریخ رسمی از اپل. نگه دارید, داستان, در حال توسعه…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im