اپل نیاز به دفاع از خود App Store شیوه یک بار دیگر

  • پیش از WWDC سال 2020 هفته آینده اپل فروشگاه App است آتش گرفتن از تعدادی از مخالفان در لحظه ای که در حال انتقاد از طولانی شیوه های آی فون ساز افراد توسعه دهندگان نرم افزار به.
  • کمیسیون اروپا در روزهای اخیر گفت: این هم باز یک تحقیقات ضد تراست به اپل.
  • اپل بار دیگر تاکید کرد که برنامه خود را ذخیره عظیم اقتصادی موتور ترویج فعالیت های کسب و کار در سراسر جهان است که توسعه دهندگان در حال درمان نسبتا.

دیرینه جنگ سرد بین اپل و Facebook — دو غول تکنولوژی که مدیران اجرائی مورب باش هر یک از دیگر مدل های کسب و کار از زمان به زمان بدون ذکر دیگر به طور خاص — به نظر می رسد گرم به بالا.

در موضوع بازی جدید, برنامه, از Facebook که غول شبکه های اجتماعی اعلام کرد در ماه آوریل که به نظر می رسید در زمان مناسب آن را با تشکر از همه coronavirus مرتبط با قرنطينه. برنامه سه توابع اصلی عبارتند از: بازی گاه به گاه بازی مانند Thug Life و کلمات با دوستان; تماشای دیگر مردم در جریان گیم پلی و به طور کلی شبکه با همکار پارسه. اپل با این حال گفت که به اجازه می دهد Facebook برای توزیع نرم افزار از طریق فروشگاه App اپل. علاوه بر این اپل تبدیل کردن Facebook برنامه نه یک بار بلکه حداقل پنج بار در طول چند ماه گذشته.

که با توجه به یک گزارش جدید پنج شنبه از نیویورک تایمزکه citied حداقل سه منابع ناشناس با آگاهی از آنچه که اتفاق افتاده است. هر بار که اپل گفت: هیچ به برنامه آی فون ساز با اشاره به آن فروشگاه App قوانین منع کرده است که برنامه های که “هدف اصلی” به توزیع بازی های گاه به گاه.

این است که در مقایسه با گوگل که به سرعت تصویب گنجاندن Facebook, بازی, برنامه در فروشگاه Google Play در آوریل 20, ساخت آن را در دسترس برای کاربران آندروید در سراسر جهان که در آن نقطه. در این نرم افزار کاربران می توانید انتخاب کنید از یک انتخاب ساده و گاه به گاه بازی به بازی که در دسته مرتب شده اند. چیزی که اپل ذکر شده در آن متعدد رد Facebook, بازی, با, بخش 4.7 از آن برنامه قوانین ذکر است که بازی های HTML5 مجاز هستند تا زمانی که “کد ارائه شده است در یک مغازه و یا فروشگاه-مانند رابط” به نام فقط یکی از محدودیت های آن ،

دو منبع همچنین گفت: اکنون چیز دیگری است. Facebook ممکن است علاوه بر صدمه شده اند توسط این واقعیت است که آن را اساسا در تلاش برای ارائه یک فروشگاه از بازی که در رقابت با اپل خود فروش بازی ها که شامل هر دو مستقیم بازی فروش از فروشگاه App اپل و همچنین مبتنی بر اشتراک اپل بازی های آنلاین محصول. اینکه آیا یا نه شما بر این باورند که این یک بحث است که کشیدن App Store را بر روی صندلی داغ — حتی با بزرگ توسعه دهندگان نرم افزار مانند Spotify این استدلال که اپل tilts زمین بازی بیش از حد به شدت به نفع آن در اینجا جمله با در نظر گرفتن 30 درصد کاهش برنامه خرید.

جلوتر از اپل سالانه کنفرانس توسعه آن آغاز و در روز دوشنبه کمیسیون اروپا (که بدنه اجرایی اتحادیه اروپا) روز سه شنبه گفت: این آغاز رسمی تحقیقات آنتی تراست از اپل با تمرکز بر روی قوانین اپل مجموعه برای توسعه دهندگان نرم افزار و اینکه آیا یا نه آن قوانین ضد رقابتی. تشکر. دیوید Cicilline یک دموکرات از رود آیلند که صندلی های این آنتی تراست کمیته فرعی در مجلس نمایندگان آمریکا به نظر می رسید که این در ذهن او به تازگی طی مصاحبه ای با The Vergeکه او را دیدم در یک نقطه و در واقع تماس اپل انحصار.

در اینجا اپل در واکنش به کمیسیون اروپا اقدام در هر CNBC:

“ما به دنبال قانون در همه چیز ما و ما را در آغوش رقابت در هر مرحله از آنجا که ما اعتقاد داریم آن را هل می دهد ما را به ارائه نتایج بهتر است. آن را ناامید کننده کمیسیون اروپا پیشرفت بی اساس شکایت از یک تعداد انگشت شماری از شرکت های که به سادگی می خواهید یک سواری رایگان و نمی خواهید به بازی با همان قوانین به عنوان هر کس دیگری. ما نمی فکر می کنم درست است — ما می خواهیم برای حفظ یک سطح میدان بازی که در آن هر کسی با عزم راسخ و یک ایده عالی می تواند موفق شود.”

روزهای اخیر در همین حال دیده می شود از دیگر برنامه سازان — اگر نه دقیقا در Facebook کفش و رو انکار از اپل پس حداقل انتشار ناخشنودی خود را با فروشگاه App قوانین. بازی گروه, برای مثال این شرکت در پشت آتش زنه و متهم اپل در روزهای اخیر از ‘فشار’ صنایع مانند کتاب و موسیقی و بازی در میان دیگران با در نظر گرفتن 30 درصد درآمد قطع “است که بیشتر از همه نگران کننده هنگامی که اپل و سپس وارد آن فضا … ما آگاه از قدرت خود را بیش از ما است.”

دیوید Hansson این CTO از Basecamp جذب قابل توجه در توییتر در روز های اخیر با توجه به شکایت خود است که اپل را رد کرد و به روز رسانی از برنامه ایمیل هی از Basecamp:

این بسیار مهم بحث و گفتگو و بحث را برای اپل به دلیل آن فروشگاه App اکوسیستم پشتیبانی از بیش از نیم تریلیون دلار از بیلینگز و فروش در سراسر جهان در سال 2019.

که با توجه به اعلام از اپل اوایل این هفته که به تساوی از یک مطالعه انجام شده توسط اقتصاددانان در تحلیل گروه و که همچنین نشان داد که بیش از 85 درصد از $519 میلیارد و در مجموع رفت و به توسعه دهندگان شخص ثالث و کسب و کار از تمام اندازه ها.

“فروشگاه App یک محل که در آن نوآوران و خیال را می توانید ایده های خود را به زندگی و کاربران می توانند پیدا کردن امن و قابل اعتماد ابزار برای زندگی خود را بهتر” مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک گفت: در مورد اخبار. “در به چالش کشیدن و بی قراری بار در فروشگاه App فراهم می کند پایدار فرصت های کارآفرینی, بهداشت و رفاه آموزش و پرورش و ایجاد شغل کمک به مردم وفق دهند به سرعت در حال تغییر جهان است.”

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>