اپل مونتاژ top-of-the-line آیفون در هند برای اولین بار

دو هفته پیش ما به شما گفت که اپل بزرگترین شریک ساخت Foxconn قصد دارد به سرمایه گذاری شاهزاده مجموع 1 میلیارد د

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 مرداد 1399

دو هفته پیش ما به شما گفت که اپل بزرگترین شریک ساخت Foxconn قصد دارد به سرمایه گذاری شاهزاده مجموع 1 میلیارد دلار برای افزایش تولید آی فون در هند. دومی دومین بازار گوشی های هوشمند در جهان پس از چین اگر چه نشانی از آن باقی می ماند یک کشور در حال توسعه. به عنوان یک نتیجه, کاهش قیمت گوشی, فروش بهترین جمله Xiaomi ارزش برای پول گوشی و سامسونگ کهکشان یک سری. آی فون? آن را به عنوان یک کالای لوکس در کشور است.

اپل تولید آیفون در هند 11

با تولید آی فون در هند اپل اجتناب از پرداخت سنگین 22 درصد مالیات بر واردات در واحد حمل به کشور از چین است. و به صورت محلی ساخته شده اپل متناسب با نخست وزیر نارندرا مودی در هند ابتکار که به نفع محصولات ساخته شده در خوب هند است. در کشور تولید کننده قرارداد Wistron مونتاژ 2016 را آیفون 7 در بنگلور در حالی که در Chennai Foxconn می سازد آیفون XR. چسبیده با مدل های قدیمی تر اپل است قادر به فروش اپل به مصرف کنندگان در قیمت مقرون به صرفه تر.
برای چند سال شده است وجود دارد بحث در مورد اپل تولید برخی از آن بالاتر قیمت مدل های فعلی در هند و India.com اشاره می کند که روز جمعه در هند تجارت و صنایع وزیر Piyush Goyal گفت که این غول تکنولوژی را آغاز کرده است به آی فون 11 در Foxconn تسهیلات در هند. در حالی که تلفن در پایین ترین قیمت در میان اپل در حال حاضر گل سرسبد گوشی های Goyal با افتخار گفت: در یک صدای جیر جیر "افزایش قابل توجهی را در هند! اپل شروع به تولید آی فون 11 در هند آوردن top-of-the-line مدل برای اولین بار در کشور"
در هند برخی از آی فون 11 واحد است که تولید شده در کشور در دسترس هستند در فروشگاه های خرده فروشی. این مستند که دستور داده شد با توجه به کروناویروس تاخیر این واحد از رسیدن به قفسه های فروشگاه اما آنها در حال حاضر به آرامی راه خود را وجود دارد. اما به صورت محلی ساخته شده در آی فون 11 هنوز همان گران (برای سرخپوستان) سازنده قیمت خرده فروشی به عنوان ذکر شده بر روی واحد های وارداتی از چین است. منابع ناشناس می گویند که اپل خواسته است آن زنجیره تامین در چین به قطعات کشتی به هند برای آیفون SE (2020). مقرون به صرفه ترین تلفن در آی فون صف دستگاه سفارشی برای مصرف کنندگان هند که نمی توانیم از هر مدل در آی فون 11 خط.

با ایالات متحده و چین روابط باقی مانده و فقیر اپل نگران است که ایالات متحده ممکن است اعمال تعرفه بر روی آی فون. تعرفه ها است و فقط یک نام فانتزی برای واردات مالیات و فاز یک توافق امضا شده توسط هر دو کشور را نجات داد تولید کنندگان چینی (و شرکت هایی که جمع آوری تلفن های خود را در چین-مانند اپل) از داشتن به خوردن مالیاتی و یا تصویب آن را به مشتریان خود را در قالب قیمت های بالاتر. در حالی که در حال حرکت برخی از تولید از چین یک موضوع است که اپل گزارش کرده بود روی میز برای برخی از زمان در سال گذشته وجود دارد برخی از گزارش ها حاکی از این است که این غول تکنولوژی به دنبال به حرکت 20 درصد از تولید گوشی در خارج از چین است. هند خواهد بود انتخاب قطعی و بدیهی وجود دارد سوال در مورد این که آیا اپل می تواند به قرار دادن با هم یک زنجیره تامین است که می توانید آن را با ارائه قطعات در کمیت و کیفیت است که اپل نیاز دارد. دومین آی فون همگذار Pegatron ملحق خواهد شد Foxconn و
Wistron در هند با توجه به آخرین شایعات.

وجود دارد بیش از نیم میلیارد کاربران گوشی های هوشمند در هند اما این کشور تا به حال درآمد ناخالص ملی سرانه از $7,680 به عنوان 2018 با توجه به بانک جهانی; که در مقایسه با بیش از $63,000 در ایالات متحده در نتیجه حق بیمه, فروش گوشی های به مراتب کمتری در هند. اپل رهبر در این دسته در حالی که Xiaomi بالا تولید کننده گوشی های هوشمند در کشور است. در طول سه ماهه دوم پنج فروشندگان گوشی های هوشمند در هند شد, Xiaomi, Vivo, سامسونگ, Oppo و Realme. به دلیل COVID-19 گیر تعداد گوشی های تحویل داده شده به کشور کاهش یافته و تقریبا در نیمی از 33 میلیون دلار در سه ماهه دوم سال 2019 به 17.3 میلیون نفر در طول این سال چهارم.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب