اپل تولید آیفون در هند تعطیل به علت اختلاف با چین

جنگ همراه هند و چین مرز در ماه گذشته چپ 20 سرخپوستان مرده و به ما گفت: شما در آن زمان منفی نهفته آیفون تولید و حمل و نقل به هند است. هندی مقامات مسدود کردن محموله از چین به هند است. این چپ آی فون اپل اجزای برگزار شد تا در بنادر و لابی گروه به نمایندگی از شرکت های ایالات متحده در هند نوشت: این کشور وزیر اقتصاد به دولت است که برگزاری محموله از چین می تواند منصرف کردن شرکت های ایالات متحده را از انجام کسب و کار در کشور است.

Foxconn کارکنان در هند اساسا نشسته دست خود را در تمام هفته

به گزارش رویترز هند همچنان به کارهای دشوار است و هنوز هم مسدود کردن صادرات از چین است. سه منبع در داخل هند به رویترز گفت که چون اپل قرارداد Foxconn تولید کننده نمی تواند دریافت منابع به آن دو کارخانه در جنوب هند صدها نفر از کارکنان Foxconn تا به حال هیچ کاری برای این هفته است. اپل شروع به تولید برخی از مدل های آیفون در هند با شروع OG آیفون SE. آن در حال حاضر باعث می شود گوشی های جدیدتر مانند آیفون XR در هند; تولید گوشی در هند اپل است قادر به نگه داشتن کشور از تحمیل مالیات بر واردات در آنها. نگه داشتن قیمت این گوشی پایین مهم است که به طور متوسط هند مصرف کننده; در حالی که دومین بازار گوشی های هوشمند در جهان هند همچنان یک کشور در حال توسعه و برای اکثر مصرف کنندگان وجود دارد نیاز به محدود کردن تلفن خود را خرید به پایین و اواسط محدوده مدل. صرفه جویی در $100 به $200 توسط اجتناب از مالیات بر واردات است که یک معامله بزرگ برای مصرف کنندگان در بازار است.

بیش از 150 محموله به Foxconn هند امکانات از آن کارخانه ها در چین گفت: که شامل گوشی های هوشمند و دیگر قطعات الکترونیکی شده اند گیر در بندر چنای و برخی از آنها پاک شود در حال حاضر. سازنده گیاهان دو در هند واقع شده در تامیل نادو و آندرا پرادش. علاوه بر مونتاژ خاص اپل آیفون مدل در کشور کارخانه مونتاژ برخی از گوشی Xiaomi; دومی ارزش برای پول قیمت گذاری نقش بسیار خوبی در هند. گیاهان هزاران نفر از سرخپوستان در حقوق و دستمزد و بسیاری از آنها زندگی می کنند در تسهیلات ارائه شده به آنها توسط Foxconn.

یک منبع موضوع بحث و گفتگو با رویترز گفت: “Foxconn در بسیار بد دولت … تعداد زیادی از کارگران در آنجا ماند در خوابگاه به دلیل وجود دارد هیچ کار.” در همین حال وزارت خارجه هند نیست پاسخ به درخواست رویترز برای یک نظر. دو مقامات وزارت می گویند که فوق العاده موشکافی داده تمام محموله های وارداتی به هند تنها به طور موقت و به زودی به پایان رسیده است. یک مقام رسمی هند گفت: “ما نمی تواند نگه داشتن چک کردن 100 درصد از محموله برای همیشه … محموله های غیر چینی شرکت های نهفته بودن پاک خواهد شد در اولویت است.” جالب, آداب و رسوم برگزار کرده است این محموله بدون رسمی سفارش.

این تاخیر به واردات از چین در حال ضربه زدن به هند در زمانی که زنجیره تامین است که هنوز هم نهفته coronavirus. ایالات متحده-هند گروه های لابی هستند و درخواست از دولت برای دخالت. امروز چین تجارت وزارت گفت که امیدوار است که هند را متوقف خواهد کرد و آن را تبعیض آمیز علیه شرکت های چینی در اسرع وقت. این کشور به تازگی ممنوع 59 برنامه های چینی از جمله wildly محبوب فرم کوتاه تصویری برنامه Infinite.

به عنوان سیاره دومین گوشی های هوشمند بازار از مرز نبرد بین دو کشور ممکن است تاثیر منفی بر برخی از بالا, چینی, برندهای گوشی های هوشمند در هند. Xiaomi 30% تکه از گوشی های هوشمند تلفن ممکن است صدمه دیده است که بسیار به این دلیل که با نام تجاری ارائه می شود گوشی در یک قیمت خوب و با مشخصات خوب. سامسونگ می تواند بزرگترین ذینفع از این بحث پس از آن است که یک نام تجاری چینی و کهکشان یک مدل از ویژگی های مناسب دوربین و باتری طولانی زندگی در یک قیمت بسیار مناسب. این Samsung Galaxy A10 با 2GB حافظه و 32GB از ذخیره سازی در قیمت معادل $109 دلار است.

در حال حاضر تولید مدل های آی فون در هند برگزار می شود تا این اختلاف به عنوان کارکنان Foxconn یک تعطیلات طولانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>