اپل آی فون تولید می تواند به افزایش شدت در هند

در حالی که بسیاری از آی فون اپل تولید می آید از قرارداد تولید از چین شرکت می کند تولید برخی از مدل ها در هند است. آیفون 7, آیفون X و آیفون XR تولید شده در کشور به طوری که اپل اجتناب 100 دلار واردات مالیاتی در هر یک از این مدل که در حال فروش در هند. و آن را قادر می سازد اپل مطابق با نخست وزیر هند نارندرا مودی “در هند” ابتکار است. در حالی که هند دومین بازار گوشی های هوشمند در جهان است و یک بازار در حال توسعه که بدان معنی است که مصرف کنندگان محدود مالی. همین دلیل است که ارزش برای پول تولید کننده Xiaomi در حال انجام به خوبی در کشور و به همین دلیل اپل تنها تولید مدل های قدیمی تر در هند.

اپل, سامسونگ, Oppo و Vivo می تواند به افزایش تولید گوشی های هوشمند در هند

اما هند ساخته شده است یک قانون تغییر است که می تواند منجر به تولید بیشتر گوشی ها در هند از جمله مدل های فعلی است. امروز اقتصادی تایمز گزارش داد (از طریق AppleInsider) که دولت در هند تنظیم شده است تولید آن مرتبط تشویقی (PLI) طرح. یک بند است که بخشی از این طرح تا به حال به ارزش گیاهان و ماشین آلات وارداتی از کره جنوبی و چین در 40% تخفیف برای اپل به دیدار برخی از سطح هزینه در هند آن را به خرید تجهیزات مشابه در هند و یا واردات بیش از دو برابر ماشین آلات مورد نیاز. یک مقام رسمی گفت: بار اقتصادی که حذف این بند همراه با چند تغییرات دیگر می تواند منجر به تولید کنندگان به “تغییر به هند در یک راه بزرگ است.” بند مخالف بود توسط اپل و یک گزارش گفته است که این شرکت امیدوار به حرکت 20 درصد از آیفون تولید به هند در پنج سال.

علاوه بر این, اپل, تلفن دیگر تولید کنندگان به دنبال گسترش تولید به لطف PLI تغییر شامل سامسونگ Foxconn Asus Vivo و Flextronics. این بند که ارزش گیاهان وارداتی و ماشین آلات در تنها 40 درصد بود و گفته می شود نگه داشتن اپل از حرکت تجهیزات برای تولید از Foxconn و Wistron به هند است. Pegatron نیز می تواند در نهایت حرکت قابل توجهی از خود آی فون خط تولید به هند است. یک مقام اشاره کرد که “محرک حل و فصل شده است.”

دولت همچنین توافق کردند که شامل صنعت گوشی های هوشمند در هر بحث قبل از ایجاد تغییرات به PLI. شرکت های مجاز به شرکت در این مذاکرات باید در حال حاضر سرمایه گذاری و آغاز تولید در هند. این همه بخشی از یک طرح برای جذب عمده تولید کنندگان گوشی های هوشمند به هند به عنوان کشور امیدوار به گسترش میزان صادرات از هند از زیر 3 میلیارد دلار در حال حاضر به 100 میلیارد دلار تا سال 2025.

خارجی تولید کنندگان تلفن بیش از پنج سال زندگی PLI را دریافت مشوق به ارزش 4 درصد به 6 درصد و اگر آنها همچنان به تولید بالا پایان گوشی (با حمل و نقل در هیئت مدیره بیش از $200) به ارزش روزافزون مقادیر بیش از زندگی از این طرح است. برای مثال در سال پایه این شرکت ها را مجبور به تولید گوشی های به ارزش $530 میلیون دلار بیش از میزان تولید شده در سال پایه. که افزایش به $1.06 میلیارد دلار بیش از سال پایه تولید رقم در سال دو $1.99 میلیارد دلار در سال سه, $2.65 میلیارد دلار در سال چهارم و $3.31 میلیارد دلار در پنجمین و آخرین سال است.

و این مهم است که توجه داشته باشید که یکی دیگر از تغییر به PLI طرح حذف بند است که باید به دولت اجازه داد به عقب از پرداخت مشوق ها (حتی اگر این شرکت اهداف خود را ملاقات کرد) اگر دولت هند ندارد پول برای پرداخت. به جای یک بند در نیروی Majeure اضافه شده است. این اجازه می دهد شرکت های به دور از داشتن برای دیدار با اهداف خود را در طول زمان از بلایای طبیعی مانند COVID-19 بیماری همه گیر.

مشوق پرداخت خواهد شد به هر دو داخلی و خارجی از تولید کنندگان تلفن و $5.42 میلیارد دلار بوده است در کنار مجموعه ای از شرکت هایی که دریافت مشوق های بیش از پنج سال دوره. آیا اپل حرکت یک مقدار قابل توجهی از آن آیفون تولید از چین به هند ؟ آن را هنوز هم باید برای پیدا کردن یک زنجیره تامین ارائه می شود که قطعات در کمیت و کیفیت است که اپل نیاز دارد. شرکت های چینی که می خواهید برای شرکت ممکن است نیاز به تایید از هند وزارت امور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>