اپل امیدوار است با کاهش قیمت آیفون در چین منجر به تعداد گسترده ای از ارتقاء

با توجه به CNBC اپل رسما کاهش قیمت آیفون در چین به عنوان کشور بازگشایی است در مورد جشن خرید آنلاین جشنواره شناخته شده به عنوان 6.18. در حالی که رسمی اپل سایت در کشور تغییر نمی کند قیمت گذاری آن دیگر کانال های که از طریق آن اپل رسما مبادرت به فروش آن گوشی در کشور را در کاهش هزینه های جاری مدل های آی فون. برای مثال در Tmall کاربران می توانند با خرید یک 64GB آی فون 11 برای 4,779 یوان (معادل $669.59); که با این نسخهها کار به 13% تخفیف از گوشی اصلی به قیمت 5 .499 یوان ($774.35).
همچنین در Tmall این 64GB آی فون 11 نرم افزار شده است با تخفیف 13 درصد از 8699 یوان به 7579 یوان. ($1,067.25). 64GB آی فون 11 Pro Max نیز در کاهش قیمت 13 درصد حذف هزینه های آن از 9,599 یوان به 8,359 ($1,177.09) است. ارزان ترین گوشی در اپل خط تا 64GB نسل دوم آیفون SE. Tmall است که فروش این مدل برای 3,099 یوان ($436.39) است که 6 درصد قیمت شکستن از 3,299 یوان.

اپل امیدوار است تا کاربران از مدل های آیفون در چین برای ارتقاء به یک مدل جدیدتر

رقیب خرده فروش آنلاین JD.com اختیار داشت یک کمی واضح تر قیمت-ابزار برش در نظر گرفتن 64GB آی فون 11 را به 4599 یوان 180 یوان ارزان تر از Tmall قیمت. آی فون 11 نرم افزار شروع می شود در 6,999 یوان و 64GB آی فون 11 Pro Max توسط برچسب گذاشته شده توسط در 7,499 یوان. که این تفاوت 580 یوان و 860 یوان از Tmall قیمت بود. 64GB آیفون SE قیمت در 3,069 یوان توسط JD.com است که یک مقام رسمی اپل نمایندگی و با این نسخهها کار با اپل بر روی آی فون قیمت گذاری شده است. این etailer می گوید که این کاهش قیمت ها هر روز اگر چه مقدار این تخفیف می تواند تغییر روزانه.

تخفیف داشتن خود را به اثر مورد نظر. یک سخنگوی JD.com می گوید که فروش محصولات اپل در اولین ساعت از ارتقاء دیروز سه برابر از همان آخرین دوره سال است. این 6.18 خرید جشنواره می گیرد در ژوئن 18 و اجرا می تواند بیش از چند روز. این کشور دارای یک شبیه تک آهنگ روز هر ماه نوامبر 11th و این جشن نیز اجرا می شود به طور رسمی از 24 ساعت. اما فقط به عنوان خرده فروشان در ایالات متحده اجرا فروش جمعه سیاه برای روز قبل و بعد از تاریخ رسمی که خرده فروشان آنلاین در چین ارائه تخفیف در اطراف هر دو 6.18 و تک آهنگ روز جشنواره است.

اپل معمولا نمی کشد بخشی در 6.18 جشنواره و با توجه به IDC را Wong این تنها دومین بار در این شرکت انجام شده است. وانگ گفت: “سال گذشته زمانی که آنها آن را انجام داد پذیرش خوب بود و آنها تا به حال خوب نتیجه با دادن تخفیف و تبلیغات. در این سال ما آن را به عنوان زمان بندی خوب در این پست مستند نجومی زیرا مردم بسیار مراقب باشید (در مورد هزینه) و تخفیف خواهد تحریک تقاضا است.” اپل به نظر نمی در تخفیف.

اپل بنا به گزارش امید به قرعه کشی خریداران از میان تعداد زیادی از فعال کاربران آیفون در این کشور به دنبال ارتقاء به مدل جدیدتر است. که خط فکری دو برابر شده است توسط نیکول Peng Canalys’ معاون رئیس جمهور از تحرک. پنگ CNBC گفت که “ارزان تر اپل در واقع کاملا جذب مقدار زیادی از توجه این روز است. آنها در تلاش برای هدف قرار دادن نسل های قدیمی تر آیفون نصب پایه برای مثال (آن در) آیفون 6, آیفون 7 و آیفون 8. آنها نمی خواهید به صرف مقدار بیشتری نسبت به آنچه قبلا صرف شده اما آنها نیاز به یک دستگاه ارتقا دهید.”
دلایل متعددی وجود دارد که چرا اپل خواهد کاهش قیمت iPhone. در آوریل 2019, اپل کاهش قیمت آیفون XR در چین با توجه به ارز نوسان است. قدرت دلار در برابر یوان چین که در آن نقطه در زمان این شرکت را مجبور به انتخاب یکی از دو گزینه های بد. آن را می تواند نگه داشتن قیمت ها همان و دریافت کمتر دلار در ازای یوان دریافت می کند. و یا آن را کاهش می دهد قیمت آن در چین را به دستگاه های خود را رقابتی تر را در دوره چه آن را از دست می دهد درآمد.
در ژانویه 2019, اپل کاهش قیمت عمده فروشی از چندین مدل در چین است. در حالی که عمومی نیست به صورت خودکار از بهره مندی از این کاهش قیمت سیب, حق بیمه, نمایندگان و یا مجوز فروشگاه آنلاین تا به حال انتخاب با افزایش حاشیه سود خود را با نگه داشتن خرده فروشی خود را بدون تغییر قیمت و یا برش قیمت های خود را برای جذب خریداران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im