2020 iPad Pro صف اپل معرفی شده در اواسط ماه مارس ممکن است همراه با برتر 5G مدل بعد از این سال. گزارش پیشنهاد کرده اند این ترکیب می تواند یک سری از بهبود از جمله عمده صفحه نمایش ارتقا, چیزی, یک تحلیلگر می گوید به تعویق افتاد.

مجتمع iPad Pro با صفحه نمایش باعث شده است مسائل

مدرن آی فون و اپل و دستگاه های ترکیب صفحه نمایش OLED به عنوان استاندارد تنها استثنا بودن به تازگی اعلام کرد آیفون SE. هر اپل مدل, از سوی دیگر, ویژگی های یک صفحه نمایش ال سی دی بدون در نظر گرفتن قیمت.

نام کرده اند برای ارتقاء به OLED در طول سال اما این شرکت نشان داده است ، دلیل این است که اپل قصد دارد برای رد شدن از این فناوری به نفع جدیدتر Mini-LED اجرای آن کار کرده است برای مدتی.

قابل اعتماد تحلیلگر Ming-Chi Kuo گفت: در ماه دسامبر نسبت به iPad Pro با صفحه نمایش جدید اولین خواهد بود در این سال به احتمال زیاد در کنار آیفون 12 سری. متاسفانه تحلیلگر Jeff Pu معتقد است در حال حاضر از آن شده است به تاخیر افتاد تا 2021 به دلیل “پیچیده طراحی پانل.”

این تحلیلگر در سوال موفق به رفتن به جزئیات اما این تصمیم می تواند به چیزی برای انجام با ادامه COVID-19 بیماری همه گیر. کارکنان اپل در حال حاضر در حال کار از خانه و اگر چه برخی از آنها در ادامه کار بر روی نمونه اولیه محصولات بهره وری گردش است به احتمال زیاد کاهش یافته است.

با یک محصول به عنوان مهم به عنوان Mini-LED iPad Pro که نشان دهنده مسلما بزرگترین ارتقا به ترکیب پس از 2018 اپل احتمالا تصمیم گرفت که با عجله به راه اندازی نیست کار خطر است.

Mini-LED می تواند زوج با یک طراحی مجدد کامل

این آخرین ادعای تایید اطلاعات ارائه شده توسط فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه جان Prosser تقریبا یک ماه پیش. او گفت که اپل در حال برنامه ریزی یک 5G iPad Pro مجهز به آینده A14X مصنوعی برای بعد از این سال و جداگانه Mini-LED iPad Pro در برخی از نقطه در 2021.

دومی ظاهرا نشان دهنده یک طراحی مجدد کامل از iPad Pro, صف, که بدان معنی است که اپل ممکن است اتخاذ قابل ملاحظه ای باریک ناهنجاری. تغییرات دیگر به عقب پنل امکان پذیر است, اگر چه آن مستلزم همچنان نامشخص است.

اگر اپل در جلو حرکت می کند با این برنامه برای طراحی مجدد این تصمیم می تواند در هموار کردن راه برای یک اصلاحی بودجه صف بیش از حد. این بدان معناست که اپل آی پد مینی و آی پد ایر مدل است که ترکیب موجود در iPad Pro طراحی شده است.

البته که صرفا حدس و گمان در این مرحله است.

Mini-LED, اپل, نرم افزار اعلام جدول زمانی

اپل به طور معمول منتظر حدود 18 ماه قبل از به روز رسانی آن iPad Pro صف. 5G iPad Pro مدل آینده بعد از این سال است که به یکی کردن که نشستن در کنار موجود iPad Pro انواع راه اندازی شد در ماه گذشته.

که به در نظر گرفتن اولین تاریخ برای iPad دوباره طراحی نرم افزار کامل با یک مینی صفحه نمایش LED باید در ماه سپتامبر یا اکتبر 2021. اما Jeff Pu معتقد است قرص را در واقع ظاهر را در “اوایل 2021.”

که ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب اما اپل منتظر تنها 13 ماه دوم نسل سوم نسل iPad Pro صف اطلاعیه ها. از لحاظ تئوری این به این معنی 2021 Mini-LED, اپل, نرم افزار ترکیب می تواند به جای آن ظاهر را در WWDC در ماه ژوئن 2021.

هر چیزی زودتر از آن – راه اندازی در مه, به عنوان مثال – به نظر می رسد بسیار بر خلاف هر چند به دلیل آن را شامل جایگزینی مدل های موجود پس از تنها یک سال و 5G نسخه پس از فقط شش ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de