اپل AirPods انتشار برنامه باقی می ماند به طور قابل توجهی سخت تر به پیش بینی تر از این شرکت آیفون صف است که به طور گسترده ای انتظار می رود به زودی این بیماری همه گیر کوروناویروس و چوب به سنتی ارتقاء چرخه با کمی به هیچ تاخیر این سقوط بعد از همه.

در صورتی که شما در مورد برگزاری یک بارقه امید که کوپرتینو مبتنی بر فن آوری های غول پیکر خواهد refresh سال گذشته به طور منظم AirPods و/یا نرم افزار مدل تا پایان سال 2020 Digitimes به نظر می رسد حمایت از تعدادی از پیش بینی های ساخته شده توسط معتبر تحلیلگر و پرکار leaker Ming-Chi Kuo در طول چند ماه گذشته.

جدا 2021 راه اندازی برای AirPods 3 و AirPods Pro 2

بدیهی است کسانی که نام آنها به مراتب از تایید در حال حاضر. در واقع آنها بسیار بعید است با توجه به این که اپل هرگز با اشاره به دوم آن-gen غیر حرفه ای واقعی بی سیم از earbuds به عنوان AirPods 2. اما در حال حاضر آنها ساده ترین راه برای تماس با این در غیر این صورت مرموز و دور صوتی لوازم جانبی.
که گفت:, آن را به سختی تعجب آور به شنیدن اپل برنامه ریزی AirPods 3 اجرای مدتی در نیمه اول سال آینده به دنبال آن AirPods Pro 2 در نیمه دوم 2021. پس از همه, که اساسا همزمان با 2019 جدول که شامل تجاری اولین شرکت تجدید AirPods با هر دو سیمی و بی سیم شارژ مورد گزینه های در ماه مارس و به دنبال آن در اواخر اکتبر انتشار به روز رسانی AirPods Pro با یک تجدید نظر در طراحی و دولت از هنر سر و صدا لغو فعال با فن آوری.

صحبت از که طراحی تجدید نظر آن را به ارزش به خاطر سپردن است که Kuo پیش بینی شده فقط در ماه گذشته AirPods 3 خواهد آمد با یک حرفه ای الهام گرفته از ظاهر بیرونی. آن را به طور کامل روشن نیست که در آن یک حرکت مانند که ترک AirPods Pro 2 از نظر تمایز اما حداقل در حال حاضر ما هیچ دلیلی برای انتظار گسترش فوق ultra-high-end ANC ویژگی برای ورود به سطح AirPods 3 نوع.
متاسفانه امروز Digitimes گزارش پشت paywall اما با توجه به مردمی در بیش از MacRumors های تایوانی انتشار در داخل منابع اشاره در آینده AirPods تصویب برخی از سلامت ابزار نظارت بر. این چیزی است که سامسونگ پیشگام با دنده IconX در سال 2016 و که ممکن است یا ممکن است نمی شود احیا برای کهکشان جوانه های زندگی در این سال قبل از اپل ظاهرا به شرح زیر کت و شلوار “یک تا دو سال است.”

اگر این خاص شایعه تابه آینده AirPods و/یا AirPods Pro نسخه می تواند نظارت بر پوشنده لباس ضربان قلب و تعداد مراحل خود را نظارت گوناگون “شرایط سلامت” و تشخیص حرکات سر همه بدون نزدیکی یک تلفن یا ساعت هوشمند است.

اما بیشتر وجود دارد

بیشتر از اپل مارک هدفون در خط لوله است که می تواند در واقع دیدن نور روز در سال 2020 است. ما در حال صحبت کردن در درجه اول در مورد آن شایعه پایان بیش از گوش AirPods قوطی بلکه به اصطلاح AirPods Pro Lite که به احتمال زیاد دوبله AirPods X در پایان اگر چه برخی از مرتب کردن بر اساس ضربان مشتق از نام مورد ممکن است بر روی میز به عنوان به خوبی.

افسوس که هیچ چیز جدیدی برای گزارش در مورد این دو مدل خوب ما هنوز هم در سمت چپ در حال انتظار برای $350 یا بیشتر AirPods استودیو “رها کردن در هر لحظه” (برای بیش از دو ماه در حال حاضر) با قابل جابجایی قطعات سر و گردن تشخیص قابلیت سفارشی تنظیمات اکولایزر و البته از حق بیمه های صوتی با کیفیت به معنای به سونی و بوز یک اجرا برای پول خود را.
به عنوان نام نشان می دهد, شایعه ، AirPods X می تواند خود را طراحی نشانه از مقرون به صرفه BeatsX ترکیب بی سیم با قابلیت یک neckband سبک است که هرگز از سبک دست و پا چلفتی برای کاربرانی که نمی خواهید به مسئول به طور جداگانه پیگیری دو کوچک-tiny earbuds. که برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که اپل می تواند به دور کنار اوایل آیفون 12 سفارشات به افزایش تقاضا اما دانستن این شرکت و قضاوت از آخرین گمانه زنی ها ما قطعا برگزاری نفس ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de