اپل سخت افزار مهندس شروع خواهد شد بازگشت به کار در این ماه

  • کارکنان اپل شروع خواهد شد بازگشت به کار بیش از چند هفته آینده.
  • اولین موج از کارکنان اپل بازگشت به کار را در درجه اول خواهد مهندسین مسئول سخت افزار توسعه است.
  • برخی از سخت افزار اپل پروژه ها شده اند کمی تاخیر به حساب coronavirus مستند.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

پس از دو به علاوه ماه از سخت مستند اقدامات انتخاب کارکنان اپل شروع خواهد شد بازگشت به این شرکت دفاتر بیش از چند هفته آینده. در اصل به نور آورده از طریق بلومبرگاین گزارش اشاره می کند که اپل بازگشت-به-کار ابتکار عمل انجام خواهد شد در مراحل.

اولین گروه از کارکنان مجموعه به بازگشت به کار بعد از این ماه را در درجه اول شامل مهندسین مسئول سخت افزار توسعه است. در حالی که کار بر روی نرم افزار مانند iOS 14 باقی مانده است در حال انجام در این مستند تعدادی از سخت افزار اپل پروژه ها به سادگی نمی تواند مشغول به کار در یک محیط خانه. در نتیجه نقاط عطف رشد برای تعداد کمی از اپل بیشتر بلند پروازانه از جمله این شرکت شایعه عینک واقعیت افزوده شده است تحت فشار قرار دادند ،

جالب است که اپل تصمیم به کارکنان بازگشت به کار می ایستد در تضاد کامل با تعدادی از دیگر مشخصات بالا شرکت های فن آوری در دره سیلیکون. هر دو Facebook و گوگل اخیرا گفت که آنها را اجازه می دهد تا کارکنان خود را برای کار از خانه از طریق پایان سال است. در حالی که دفاتر در هر دو شرکت ممکن است دوباره باز در یک ظرفیت محدود زمانی در ماه ژوئیه یا اوت کارکنان است که می تواند وحی انجام مسئولیت های شغلی خود را در خانه خواهد بود تشویق به انجام این کار.

توییتر در ضمن مصرف بسیار محتاط تر از روش. صبح دیروز مدیر عامل توییتر جک دورسی ارسال یک ایمیل به کارکنان بیان کرد که آنها می توانند ادامه کار از خانه به طور دائم اگر آنها می خواهند.

دورسی ایمیل آمده است:

ما منحصر به فرد قرار به پاسخ سریع و اجازه می دهد مردمی برای کار از خانه داده شده ما تاکید بر تمرکز زدایی و حمایت از یک توزیع نیروی کار قادر به کار از هر نقطه. چند ماه گذشته ثابت کرده اند ما می توانیم که کار می کنند. بنابراین اگر کارکنان ما در یک نقش و موقعیتی است که آنها را قادر به کار از خانه و آنها می خواهند برای ادامه به انجام این کار برای همیشه ما را که اتفاق می افتد.

البته توییتر کارکنان ترجیح می دهند که رفت و آمد به دفتر خواهد شد که گزینه نیز هست.

تفاوت آشکار بین اپل و فوق شرکت های فن آوری است که اپل سخت افزار برای توسعه, در حالی که یک شرکت مثل گوگل است که خود آن سخت افزار است که هنوز بیشتر از یک نرم افزار گرا شرکت.

بازگشت به اپل این شرکت در هفته گذشته گفت که آن را شروع به باز کردن یک تعداد انگشت شماری از فروشگاه های خرده فروشی در آیداهو ایالت کارولینای جنوبی آلاباما و آلاسکا. فروشگاه اپل دوباره دهانه انجام خواهد شد در یک فروشگاه توسط فروشگاه اساس است که می گویند در فروشگاه ها در مناطق پرجمعیت مانند شهر نیویورک خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند بسته برای آینده قابل پیش بینی.

منبع تصویر: Alex تای/SOPA تصاویر/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im