اپل, عینک, علیرضا هدست نمی خواهد راه اندازی حداقل تا سال 2022

شده اند وجود دارد چند نشت مرتبط با بسیار پیش بینی AR هدست از اپل در ماه های اخیر. اما به گفته یک تحلیلگر محصول است که هنوز هم حداقل دو سال به دور از بودن منتشر شد.

اپل عینک نمی خواهد ضربه قفسه های تا 2022

در یادداشتی به سرمایه گذاران دیده می شود MacRumorsقابل اعتماد تحلیلگر Ming-Chi Kuo گفت که او انتظار دارد که اپل در تاریخ هدست که ممکن است به نام اپل, عینک, برای راه اندازی در سال 2020 در اولین. تاخیر بیشتر با توجه به زمان همه گیر و یا عوارض احتمالی بودند و نه حکومت ،

گاهشمار سقوط در خط با آنچه DigiTimes به تازگی گزارش بر اساس اطلاعات از تامین کنندگان که در حال کار به سطح شیب دار تا توسعه است. آن را نیز تأیید میکند 2022 تاریخ راه اندازی ارائه شده توسط اطلاعات است.

بلومبرگ بوده است و کمتر تهاجمی با راه اندازی آن برآورد و گزارش های منتشر شده در سال 2023. جان Prosser از سوی دیگر پیشنهاد کرد که به تازگی این محصول را می توان رونمایی در اوایل سال آینده.

البته این لزوما به معنای آزادی رخ خواهد داد در سال آینده. به عنوان به طور معمول اتفاق می افتد زمانی که اپل آغاز بکار یک محصول رده اطلاعیه باید قبل از راه اندازی چندین ماه بعد.

اگر اپل به پرده محصول در WWDC 2021 به عنوان مثال آن را می تواند انتخاب کنید به انتشار این محصول در اوایل سال 2021. متناوبا, آن ممکن است اعلام کرد در ماه سپتامبر منتشر شد و در بهار 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im