آیا صبر کنید در صفحه 4a صفحه 4 $350 کردن در حال حاضر!

اپل در حال توسعه شده است یک آر هدست برای سال, اما تنها به تازگی اطلاعات در مورد نحوه تعامل کاربران با این محصول به اشتراک گذاشته. در حال حاضر اطلاعات اضافی درباره پوشیدنی پدید آمده اند.

علیرضا هدست را پشتیبانی شبکه های 5G

صحبت کردن در جدیدترین قسمت از ابزار بازیگران, YouTuber و leaker جان Prosser نشان داد که اپل در حال برنامه ریزی برای ادغام 5G اتصال به شبکه در داخل علیرضا هدست. دقیق پیکربندی نبود نشان داد اما اپل احتمالا استفاده از mmWave و زیر 6GHz فن آوری با هم. که باید اطمینان حاصل شود یک تجربه سازگار بدون در نظر گرفتن محل. اپل و اپل واچ ارائه شده در هر دو Wi-Fi و تلفن همراه انواع اما Prosser معتقد است که وجود خواهد داشت بدون از Wi-Fi و نسخه علیرضا هدست که به احتمال زیاد خواهد شد به نام اپل ، دلیل بودن که برای حمایت از لنز برنامه ریزی شده است.

این حرکت به نوبه خود محصول به یک مورد ضروری برای بسیاری از مشتریان و اگر مردم صرف پول اضافی برای به دست آوردن اپل, عینک بیش از سنتی عینک یک تجربه بدون درز باید در دسترس به عنوان استاندارد حتی اگر آی فون خود و یا اپل دیده بان در سمت چپ در صفحه اصلی.

اپل عینک مانند نگاه سنتی, عینک

اپل عینک هدست شامل مجموعه خود را از سنسور برای اطمینان از اشیاء مجازی نشان داده و با دقت زمانی که پیش بینی شده است. است که در حال بهبود با داده های اپل جمع آوری شده با استفاده از LiDAR اسکنر که معرفی شد در iPad Pro در ماه مارس است.Prosser می گوید این محصول را نیز اهرم اطلاعات جمع آوری شده توسط آی فون و اپل دیده بان سنسور برای بهتر کالیبراسیون. آی فون به احتمال زیاد خواهد بود و اجباری در طول فرآیند راه اندازی اما نه لزوما هنگام استفاده از آنها را اگر چه اپل دیده بان خواهد شد احتمالا اختیاری است.

پوشیدن و با استفاده از اپل, عینک, مرکز خواهد شد در اطراف یک سیستم عامل جدید و یا UI موسوم به ‘سمت راست.’ زودتر نشت پیشنهاد کرده اند آن را به تکیه بر کدهای QR برای نمایش تجربیات مختلف به کاربر.

این تجربیات فقط قابل مشاهده برای کاربران با توجه به Prosser. اگر یک فرد به نظر می رسد کسی با پوشیدن اپل آنها نمی قادر خواهد بود برای دیدن آنچه که نمایش داده شده در فرد صفحه نمایش.

همانطور که برای همه مهم طرح اپل, عینک, گزارش نگاه دقیقا مانند سنتی و قطعا نمی شبیه به “ماشین آلات سنگین بر روی صورت خود را” مانند برخی دیگر از هدست. آنها طراحی شده اند به طور منظم با مصرف کنندگان در ذهن و لزوما هدفمند در حرفه ای اگر چه اپل ممکن است سعی کنید به هدف قرار دادن این جمعیتی در راه اندازی اگر آن را می بیند پتانسیل به اندازه کافی.

جان Prosser می گوید که او دیده می شود سیاه و سفید نمونه های اولیه. البته نهایی ترکیب رنگ ها احتمالا تغییر دهید.

می تواند اولین جزئیات نشان می شود در ماه آینده ؟

اپل هنوز خود را نشان داد راه اندازی برنامه برای علیرضا هدست اما گزارش های بی شماری ذکر شده ممکن است راه اندازی در هر دو 2021 یا 2022. Prosser خود گفته بود که یک اطلاعیه می تواند اتفاق می افتد در ماه مارس سال 2021 در یک رویداد یا ژوئن 2021 در WWDC.

او حدس است که اپل ممکن است در حال برنامه ریزی برای اعلام برخی از جزئیات بسیار زودتر از آن – در WWDC سال 2020 در اواخر ماه ژوئن به طور دقیق.

این نظریه بر اساس دعوت فرستاده شده توسط اپل که شامل یک Memoji پوشیدن یک جفت از عینک است که نمایش یک هشدار از طریق. آن را فقط می تواند یک تصادف, اما, عینک, حال فرسوده توسط Memoji ظاهرا خط با شکل واقعی هدست.

اپل اغلب نکات در اطلاعیه آینده با آن رویداد دعوت بنابراین وجود دارد می تواند برخی از حقیقت در این نظریه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de