اپل شیشه ای تولید خواهد شد و بنا به گزارش لگد کردن در نیمه اول سال 2021

فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه جان Prosser تضاد اپل تحلیلگر Ming-Chi Kuo ادعا می کند که اپل شیشه ای خواهد بود راه اندازی در سال 2022. در حال حاضر یک DigiTimes گزارش (از طریق AppleInsider) دارای تایید Prosser ادعا ادعا که عینک هوشمند راه اندازی خواهد شد در 2021.
زنجیره تامین خودی ادعا می کنند که تولید اولیه از اپل شیشه ای آغاز خواهد شد در نیمه اول 2021. در ابتدا حجم تولید خواهد شد به احتمال زیاد کم است. اپل ظاهرا قصد اعلام عینک واقعیت افزوده در این سال در ماه سپتامبر. Coronavirus نیز دخالت با برنامه و در حال حاضر پرده برداری خواهد شد و به احتمال زیاد در اواخر سال 2021.

آن را به طور کامل روشن نیست در این زمان اگر گزارش جدید مبتنی بر تایید مستقل و یا آن را فقط تکرار مکررات از Prosser را ادعا می کند.

هر فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه اپل شیشه ای خواهد بود زوج با یک آی فون و گوشی انجام خواهد شد در بسیاری از پردازش و رسیدگی به اتصال. اگر چه عینک احتمالا نمی خواهد که یک دوربین آنها به نوک با یک سنسور lidar و هر دو لنز را باید صفحه نمایش. لوازم جانبی کنترل خواهد شد با استفاده از حرکات و احتمالا اهرم ARKit چارچوب به جای عناصر دیجیتال در بالا از جهان واقعی است.

قیمت به احتمال زیاد شروع به 499 دلار و با لنز هزینه بیشتر. نسخه رنگی احتمالا در دسترس خواهد بود به عنوان اپل نیست ترک خورده است که هنوز رتبهدهی نشده است.عینک خواهد شد به احتمال زیاد سبک و سنگین نیست مانند برخی از علیرضا/VR هدست ما دیده می شود.

آنها احتمالا نگاه و احساس خود را مانند میانگین و این می تواند خود را USP.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im