اپل در نهایت تصویب و به روز رسانی برای حق بیمه برنامه ایمیل “سلام”

اپل متوجه چقدر مهم برنامه توسعه دهندگان به شرکت. روز دوشنبه WWDC پس زمینه فن آوری های غول پیکر اعلام کرد که اجازه خواهد داد که توسعه دهندگان برای به چالش کشیدن احکام ساخته شده توسط اپل در برابر آنها. این شرکت نمی خواهد تاخیر در به روز رسانی نرم افزار است که شامل رفع اشکال در حالی که یک توسعه دهنده تجدید نظر در حال وقوع است. این همه اتفاق می افتد در “هی” قصههای است که رنگ اپل در نور بد فقط زمانی که کمیسیون اروپا (EC) و کمیته قضایی مجلس در حال بررسی اپل بیش از 30 درصد هزینه های آن را جمع آوری در برنامه خریدهای (که قطره به 15% پس از سال اول از یک اشتراک). چون اپل اجازه نمی دهد sideloading از برنامه های این پروب در حال بررسی این که آیا اپل به نقض قوانین ضد تراست.

اپل اجازه می دهد تا ایمیل حق بیمه برنامه “هی” ذکر شده در فروشگاه App پس از بحث رد

هفته گذشته اپل اصل اولیه تایید لیست برای $99 premium برنامه ایمیل “سلام” اما رد یک به روز رسانی رفع اشکال در نتیجه لگد زدن به برنامه های خارج از فروشگاه. چرا که توسعه دهندگان را شامل نمی شود یک راه برای آی فون و آی پد به کاربران برای پرداخت هزینه برای $99 اشتراک از طریق فروشگاه App. بدون یک راه برای اجرای برنامه از طریق فروشگاه App اپل سیستم پرداخت این شرکت نمی تواند جمع آوری آن برش از “هی” اشتراک. David Heinemeier Hansson این CTO از “هی” توسعه دهنده Basecamp گفت که او را به جای “رایت این خانه را خودم” از پرداخت اپل آن را 30 درصد کاهش دهد.

اپل, بازاریابی, رئیس Phil Schiller به ذکر است که این برنامه بوده است حشره دار توضیح نرم افزار برای رفع اشکال. “شما دانلود نرم افزار و آن کار نمی کند, این چیزی است که ما می خواهیم در فروشگاه” شیلر گفت. هنگامی که یکی دیگر از نرم افزار Basecamp به لیست “هی” رد شد, اپل به بیرون درز آن به مطبوعات برای اولین بار قبل از گفتن از توسعه دهنده. در این نامه که اپل گفت که Basecamp را از برنامه های “نیست سهم هر درآمد به فروشگاه App در طول هشت سال گذشته.” نه دقیقا آنچه که توسعه دهندگان می خواهید به شنیدن از اپل.

در آن وب سایت دوشنبه, اپل نوشت: “برای اولین بار توسعه دهندگان خواهد شد نه تنها قادر خواهید بود به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک برنامه نقض دستورالعمل داده شده از فروشگاه App نقد و بررسی دستورالعمل اما همچنین باید یک مکانیسم برای به چالش کشیدن دستورالعمل های خود را. دوم برای برنامه های که در حال حاضر در فروشگاه App رفع اشکال دیگر نمی خواهد با تاخیر بیش از نقض دستورالعمل به جز برای کسانی که مربوط به مسائل حقوقی است.” بنابراین معکوس دوره اپل تایید “هی” برنامه به روز رسانی با رفع اشکال به عنوان Basecamp تلاش می کند به شکل یک راه برای اجازه می دهد اپل خود را 30 درصد کاهش دهد.
“هی” ارائه شده است رایگان محاکمه دو هفته است که در طی آن شما می توانید تست برنامه برای دیدن اینکه آیا آن را به ارزش هزینه. Basecamp را Heinemeier Hansson گفت: در آستانه که از 25 ، 000 نفر در حال حاضر دریافت دعوت با waitlist از 100,000. “ما امیدوار بودیم برای 20 ، 000 کاربر در ماه اول” از CTO گفت.”فرصت خوبی است تا پایان هفته آینده ما باید 200 ، 000 نفر در این سرویس است. این چیزی است که من می خواهم به تمرکز بر روی.”
هفته گذشته در کنگره دیوید Cicilline (D-RI) گفت: “از آنجا که از قدرت بازار است که اپل آن را شارژ گزاف اجاره — بزرگراه سرقت اساسا قلدری مردم به پرداخت 30 درصد و یا انکار دسترسی به بازار است. این خرد کن کوچک از توسعه دهندگان که به سادگی نمی تواند زنده بماند با این نوع پرداخت. اگر وجود رقابت واقعی در این بازار این اتفاق نخواهد افتاد.” با EC و خانه هر دو کاوش اپل و فروشگاه App برای ضد تراست نقض این “هی” قصههای نمی تواند در یک زمان بدتر برای این شرکت است. اپل در تلاش برای کنترل این روایت با اعلام دیروز که توسعه دهندگان هنوز هم می توانید برنامه های ذکر شده در حالی که به چالش کشیدن اپل تصمیم گیری. علاوه بر این اپل روز دوشنبه گفت که iOS 14 اجازه خواهد داد که به کاربران برای تغییر ایمیل پیش فرض مرورگر و برنامه های ایمیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>