اپل, Elon Musk, بیل گیتس و بالا تر-پروفایل توییتر حساب های هک شده توسط Bitcoin scammers

  • هکرها بیش از زمان تایید حساب توییتر از مارک های عمده شرکت ها و افراد مشهور در بعد از ظهر چهارشنبه درخواست مردم به آنها ارسال بیت کوین.
  • برخی از حساب های آسیب دیده شامل بیل گیتس, Elon Musk, سیب, Kanye West و جف بزوس.
  • توییتر می گوید که آن را “به دنبال” موضوع است.

در بعد از ظهر چهارشنبه ده ها تن از مشخصات بالا در حساب توییتر از مارک های بزرگ و مشهور شروع به ارسال توییت درخواست پیروان خود را به ارسال بیت کوین. در عوض, آنها وعده داده شده به ارسال دو مقدار به فرستنده. اگر این برای تلفن های موبایل مانند یک کلاهبرداری این دلیل آن واضح است اما آن را متوقف کرده صدها نفر از کاربران از ارسال ده ها هزار دلار ارزش cryptocurrency به scammers پشت این هک.

صحبت کردن با Business Insider, یک توییتر سخنگوی گفت که شرکت “به دنبال” آشکار هک.

برخی از توییت از تایید حساب است که پس از حذف شده در زیر دیده می شود (با آدرس تاری بنابراین هیچ کس می فرستد به کلاهبرداران حتی بیشتر cryptocurrency از آنها در حال حاضر):

منبع تصویر: توییتر
منبع تصویر: توییتر
منبع تصویر: توییتر

اوایل امروز تن از cryptocurrency حساب مانند بیت کوین, Gemini Bitfinex و KUCOIN ارسال لینک های مخرب بر روی حساب های خود را. CoinDesk گزارش می دهد که Binance مدیر عامل Changpeng ژائو تلاش برای هشدار دادن به پیروان خود را در مورد کلاهبرداری, اما هکرها ظاهرا رو به حساب خود را به عنوان به خوبی به این دلیل که صدای جیر جیر به سرعت حذف شده است.

ما نمی دانیم که چگونه این حمله انجام است اما هر کس که در پشت این عملیات به نظر می رسد به راحتی قادر به ربودن تقریبا هر حساب کاربری در توییتر. معامله رسید در Blockchain.com نشان می دهد که حدود 12 BTC ($109,107.34) دریافت شده توسط کلاهبردار در زمان نوشتن به عنوان توییت جدید هنوز هم به خوبی ظاهر بیش از یک ساعت پس از این حمله آغاز شد. به عنوان به زودی به عنوان ما می دانیم که بیشتر ما خواهید مطمئن شوید که برای به روز رسانی این پست.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>