به عنوان مظنون قبل از آیفون SE اعلام قبلی امروز اپل تصمیم گرفته است به طور رسمی قطع فون 8 و آیفون 8 به علاوه از صف خود را پس از اصل معرفی دو دستگاه در ماه سپتامبر 2017.

آیفون 8 رفته است *وانمود شوکه*

این قطع 4.7 اینچی آیفون 8 نیست در همه تعجب آور است چرا که آی فون جدید SE اساسا برتر نسخه است که قیمت 50 دلار کمتر – $399 به طور دقیق. آن را بسته بندی شده با A13 Bionic چیپ ست است که بطور قابل توجهی سریع تر از A11 مصنوعی موجود در آیفون 8 و گزارش 3GB RAM, و نه 2GB.

12-مگاپیکسل سنسور دوربین بهبود یافته بیش از حد و اپل خواستار آن بهترین تک-سیستم دوربین بر روی آی فون تا کنون است. چرا ؟ چون A13 مصنوعی و به روز رسانی تصویر پردازشگر سیگنال فعال کردن Smart HDR, گسترش محدوده دینامیکی به صورت تصویری و استریو ضبط صدا, در میان چیزهای دیگر.

آیفون 8 به علاوه باید جایگزین در نهایت

این قطع 5.5 اینچی آیفون 8 به علاوه از سوی دیگر ممکن است کاملا به عنوان شوک به برخی از مردم است. اپل تصمیم گرفته است به جای گوشی های هوشمند با یک مدل جدیدتر ترک مشتریان در lookout برای یک جدید و در عین حال نسبتا ارزان و آیفون با دو گزینه — به طور قابل توجهی کوچکتر آیفون SE یا گران تر از آیفون XR.

نیست که یک وضعیت ایده آل اما خوشبختانه باید آن را تصحیح در آینده نزدیک. اپل گزارش شده است که در حال توسعه یک آیفون SE Plus با 5.5 اینچ صفحه نمایش لمسی ID دکمه صفحه اصلی که وارد خواهد شد بعد از این سال.

ظاهرا این شرکت برای هدف کشف حجاب در کنار آیفون استاندارد SE. اما تولید تاخیر مجبور اپل به عقب براند راه اندازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de