اپل در حال توسعه 10.8 اینچی اپل و 9 اینچ, اپل, مینی برای انتشار در سال 2020 & 2021

آیفون SE ثابت کرده است که میان موجود اپل مشتریان و کاربران اندروید به دنبال کوچکتر گوشی های هوشمند پس از آن راه اندازی شد. در حال حاضر اپل می خواهد به اعمال یک استراتژی مشابه به اپل صف.

بودجه 10.8 اینچی اپل با چیپ ست بهتر

تحلیلگر Ming-Chi Kuo نشان داد در آخرین توجه به سرمایه گذاران است که اپل در حال کار بر روی یک نسخه به روز شده از بودجه آی پد. این شرکت با هدف راه اندازی در نیمه دوم این سال شاید در کنار آیفون 12 و آیفون Pro 12. یکی از تفاوت های کلیدی که نسبت به مدل موجود خواهد بود صفحه نمایش. اپل افزایش اندازه صفحه نمایش از 9.7 اینچ به 10.2 اینچ در سپتامبر گذشته است اما در حال حاضر برنامه ریزی برای گرفتن همه چیز و حتی بیشتر.

Ming-Chi Kuo می گوید: غول کوپرتینو در حال آماده سازی یک 10.8 اینچ صفحه نمایش برای قرص. موجود اپل تامین کننده GIS را گزارش اصلی صفحه لمسی تامین کننده برای دستگاه با تشکر از هزینه مزایای آن ارائه می دهد بیش از رقابت کنندگان.

چگونه اپل قصد دارد برای رسیدن به صفحه نمایش بزرگتر اندازه نامشخص باقی مانده در این مرحله است. آن می تواند به افزایش ابعاد در حالی که حفظ ضخیم ناهنجاری و دکمه صفحه اصلی و یا انتقال از اپل به یک صفحه نمایش با طراحی باریک ناهنجاری.

شده اند وجود دارد, شایعه در مورد Mini-LED تکنولوژی در ماه های اخیر بیش از حد, اما که احتمالا به تاخیر افتاده است تا 2021 مثل بقیه Mini-LED صف.

Kuo می گوید: 10.8 اینچی اپل اتخاذ خواهد شد آی فون SE-مانند استراتژی اصلی فروش امتیاز که برچسب قیمت مقرون به صرفه و جدیدتر چیپ ست. که می افتد در خط با آخرین شایعات در مورد آن اتخاذ A12 مصنوعی.

انبوه به روز رسانی 9 اینچ, اپل, مینی در حال آمدن است در سال 2021

پیوستن به اپل وارد زمین در سال آینده خواهد شد و بنا به گزارش ها یک به روز iPad Mini. Ming-Chi Kuo می گوید: اعلام برنامه ریزی شده است برای اولین بار نیمی از 2021 معنی آن می تواند پرده برداری سالانه مارس رویداد و یا در WWDC در ماه ژوئن.

موجود در آی پد مینی معرفی شد و در ماه مارس 2019 با یک جمع و جور 7.9 اینچ صفحه نمایش, ولی در نسخه های بعدی به نظر می رسد مجموعه ای از ویژگی های بسیار بزرگتر 9-صفحه نمایش اینچ. در تلاش برای حفظ این ابعاد است که به قرص نام خود را هر چند اپل می تواند با معرفی یک صفحه نمایش طراحی شده است.

که باید همراه با فوق Mini-LED تکنولوژی است که در حالی که پایین تر از OLED باید فراهم سیاه پوستان عمیق تر و بهتر نسبت کنتراست موجود از پانل ال سی دی. بالاتر حداکثر سطح روشنایی است به احتمال زیاد بیش از حد.

به نگه داشتن هزینه های پایین اپل ممکن است شما را در صفحه نمایش نسخه از ID لمسی به عنوان یک جایگزین برای هر دو چهره ID موجود در Touch ID دکمه صفحه اصلی. این پیاده سازی می تواند یک پیش نمایش از آنچه در نهایت آن را به آی فون.

به روز رسانی چیپ ست است که انتظار می رود بیش از حد. یک بار دیگر یک دقیق ذکر نشده بود اما قبل از آن گزارش اشاره کرده اند نسبت به آینده A14 مصنوعی. که تعجب آور نیست چرا که مدل های موجود ویژگی های A12 مصنوعی بود که یکی از جدیدترین در آن زمان است.

اپل مشغول کار بر روی یک iPad جدید و هوا 5G iPad Pro بیش از حد

اگر چه ذکر نشده امروز اپل قابل درک است به کار بر روی یک اصلاحی 11-inch, iPad Air و iPad دوباره طراحی نرم افزار بیش از حد.

سابق ظاهرا ترکیب Mini-LED صفحه نمایش با تکنولوژی و باریک iPad Pro-مانند ناهنجاری در کنار آینده A14 مصنوعی. آن را در اصل در نظر گرفته شده برای انتشار بعد از این سال است اما ممکن است به تازگی به تاخیر افتاده است تا اوایل سال 2021 به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

همه جدید اپل, نرم افزار سری از سوی دیگر نیز انتظار می رود به ویژگی های مینی-صفحه نمایش LED. اما این زمان در اطراف آن باید زوج با حتی باریک ناهنجاری و مهم دیگر از جمله ارتقاء 5G شبکه پشتیبانی و در عین حال-به-منتشر A14X مصنوعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im