اپل در دفاع از آن 30 درصد کاهش از در برنامه خریدهای

این آینده دوشنبه اجرائی اپل الفبا آمازون و Facebook شهادت خواهد شد قبل از خانه در ایالات متحده قضائیه آنتی ترا

توسط EMROOZTAFAHOM در 2 مرداد 1399
این آینده دوشنبه اجرائی اپل الفبا آمازون و Facebook شهادت خواهد شد قبل از خانه در ایالات متحده قضائیه آنتی تراست کمیته فرعی. هر یک از این چهار شرکت در حال بررسي است به اتهام ضد رقابتی رفتار است. الفبای گوگل شرکت مادر و گوگل متهم از قرار دادن محصولات خود را پیش از مسابقه وقتی که می آید به نتایج جستجو می باشد. آن را نیز متهم است برای مجبور کردن تولید کنندگان تلفن به استفاده از جستجو در گوگل و کروم به طور پیش فرض موتور جستجو و مرورگر بر روی گوشی با استفاده از نسخه مجاز از آندروید. آمازون سهم بزرگی از تجارت الکترونیکی در بازار است تحت بررسی و Facebook است سهم زیادی از شبکه های اجتماعی ،

اپل در دفاع از خود 30 درصد برش در نرم افزار درآمد

و که برگ های اپل. این شرکت در حال بررسی برای در نظر گرفتن 30% کاهش در برنامه پرداخت و اشتراک از طریق فروشگاه App (اگر چه قطع به اشتراک قطره به 15% پس از سال اول). چون اپل اجازه نمی دهد که کاربران iOS به sideload از برنامه های شخص ثالث برنامه ها را به کاربران پرداخت اپل قیمت برای برنامه های. به اصطلاح 30% مالیات های اپل باعث شده است تا شرکت هایی مانند Spotify و Netflix به توقف پذیرش مشترکان جدید از فروشگاه App. و به مسائل بدتر Spotify در رقابت مستقیم با اپل خود اپل برنامه موسیقی.

فروشگاه App است که بخشی از اپل به سرعت در حال رشد واحد خدمات. پس از تعدادی از اپل آن را حمل به اوج خود رسید در سال مالی 2015 این شرکت تصمیم گرفت که این امر می تواند یک حرکت زیرکانه برای تمرکز بر روی تعداد زیادی از فعال کاربران آیفون در سراسر جهان است. اپل می تواند همچنان به تولید سود از این مصرف کنندگان حتی بدون فروش آنها را به یک آی فون جدید با داشتن آنها ثبت نام برای یک سرویس با تکرار طرح اشتراک. اپل تنظیم یک هدف برای ضربه زدن 50 میلیارد دلار در خدمات درآمد مالی سال 2020 از 25 میلیارد دلار آن را در زمان در طول سال مالی 2016. تا کنون در نیمه راه از طریق مالی 2020, اپل در مسیر را در $52 میلیارد دلار در خدمات درآمد برای سال. این واحد شامل سیب موزیک, سیب, پرداخت, اپل, اخبار ویژه, اپل, گذرگاه طاقدار, iCloud, iTunes, مراقبت اپل+ نرم افزار فروشگاه و بیشتر. صحبت از App Store آن را به ارمغان می آورد درآمد از برنامه اندروید نمای فروشگاه Google Play.

برآورد شده است که فروشگاه برنامه به ارمغان می آورد در 15 میلیارد دلار درآمد برای اپل در سال است که حدود دو برابر مسافت آورده فروشگاه Google Play با وجود این مقدار سهم بیشتری از بازار گوشی های هوشمند است که متعلق به اندروید است. دومی حدود 85 درصد از بازار گوشی متصل, اما هنوز هم آن مسیرهای پیاده روی بد وقتی که می آید به جمع آوری درآمد حاصل از آن برنامه نمای.

به وال استریت ژورنال امروز منتشر شده اپل دفاع و فن آوری های غول پیکر می گوید که آن را اجرا نمی کند در انحصار. به جای آن می گوید که درآمد حاصل از آن طول می کشد در از فروشگاه App می آید از یک درصد از دو میلیون و برنامه های که در دسترس هستند از فروشگاه. یکی از استدلال است که اپل اغلب به نقل از طرف آن است که 30 درصد آن هزینه شده است هنوز هم ارزان تر از آنچه که توسعه دهندگان نرم افزار پرداخت شد برای توزیع محصولات خود را به فروشگاه های قبل از 2008 راه اندازی فروشگاه App.

اپل تصمیم به اجرای یک بررسی مقایسه ای که به دنبال مقایسه فروشگاه برنامه های دیگر از "digital بازار" از جمله آنهایی که اجرا شده توسط آمازون, مایکروسافت بارگذاری و خارج شده است. اقتصاددانان در تحلیل گروه راه اندازی شده توسط اپل به این نتیجه رسید که 30 درصد کاهش شارژ توسط اپل است که در خط با برش های گرفته شده توسط گوگل و دیگر همسالان. آن است که در زیر 37 درصد و 31 درصد کاهش گرفته شده توسط فروشندگان بلیط StubHub و Ticketmaster بود.

رقابت های اروپایی وکیل دامین Geradin که همکاری یک مطالعه در مورد این موضوع از چند ماه پیش گفت که فروشگاه App ساختار هزینه است "ناهموار." او اشاره می کند که در حالی که برنامه های کاربردی مانند آتش زنه پرداخت 30% از فروشگاه App خود را فروش به اپل بارگذاری و Airbnb چیزی نمی پرداخت. "مشکلات بسیار عمیق تر از 30%" او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن