کودکان هستند گفت: اغلب زمانی که آنها سقوط کردن دوچرخه خود را بهترین کاری برای انجام این است که برای گرفتن حق بازگشت در آنها و دوباره سوار. و همان توصیه این است که ظاهرا تدریس به بزرگسالان است. را, اتحادیه اروپا, کمیسیون Margrethe بازرگانی. فقط دیروز بازرگانی تا به حال حکم علیه خود را به عنوان یک پایین تر اتحادیه اروپا در دادگاه لوکزامبورگ یافت به نفع اپل در یک مورد مربوط به $14.9 میلیارد دلار در بازگشت مالیات که اتحادیه اروپا ادعا کرد که اپل بدهکار ایرلند. از سال 1991 به سال 2005 اپل پرداخت می شود کمی به هیچ مالیات بر سود آن ساخته شده انجام کسب و کار در کشور است.
اما بازرگانی صعود به عقب بر اسب است و به دنبال اطلاعات از 400 شرکت به دیدن اگر هر گونه مسائل وجود دارد با صدای دستیاران مانند اپل سیری و گوگل دستیار و آمازون الکسا که می تواند منجر به تشکیل پرونده از آنتی تراست اتهامات عنوان شده علیه. این سوالات باید منجر به موارد و جریمه های سنگین اعمال شده علیه صنایع دیگر از جمله انرژی های مالی و شرکت های دارویی.
بازرگانی در یک نشست خبری گفت که به دنبال کسب اطلاعات از 400 شرکت می دهد اپل و آمازون و گوگل این پیام است که اتحادیه اروپا در حال تماشای آنها از نزدیک به مطمئن شوید که آنها پا خط. کمیسر گفت که بریتانیا شد علاقه مند به تحقیق صدای دستیاران به دلیل مقدار زیادی از مصرف کننده داده های مورد استفاده در “اینترنت اشیاء” دستگاه های. اتحادیه اروپا می خواهد به مطمئن شوید که بازیکنان برجسته در صدای دستیاران بازی استفاده نمی کنید و کنترل خود را از این داده ها برای شکستن قوانین جلوگیری از رقابت و آسیب رقبا. بازرگانی گفت: “همکاری از ذات است اگر ما می خواهیم به این بازار در دسترس است.”

اگر اتحادیه اروپا می یابد که یکی از شرکت های’ صدای دستیاران شکست قوانین مربوط به رقابت می توان آن را تا جریمه 10 درصد از آن جهانی درآمد. برای مثال اپل تا به حال درآمد حاصل از حدود 260 میلیارد برای آخرین سال مالی. که بدان معنی است که آن می تواند جریمه تا آنجا که $26 میلیارد و اگر یافت می شود که به قوانین اتحادیه اروپا.

هیچ تضمینی وجود ندارد که بازرگانی و تیم او را پیدا خواهد کرد هر گونه مسائل است که نیاز به اتحادیه اروپا دادگاه به درگیر شدن. و آن را احتمالا نگاهی به برخی از زمان برای تکمیل تحقیقات. بنابراین با استفاده از این در ذهن همه ما می توانیم در این مقطع است که “در ارتباط باشید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de