اپل COO ویلیامز نمی گویند که آیا 5G در سال 2020 آی فون 12 مدل را دیر می رسند

یک هفته پیش اپل مالی خود را درآمد سه ماهه دوم, گزارش پوشش سه ماه از ژانویه تا مارس. در طی این مدت اپل دچار 6.7% در سال بیش از سال افت در آی فون درآمد در برخورد با بسته شدن و بازگشایی آن زنجیره تامین و 42 فروشگاه های اپل در چین است. اپل می گوید که آن توپ کریستال خیلی مه آلود به سرمایه گذاری یک حدس در مورد چگونه آن را انجام می دهد در طول زمان مالی سه ماهه سوم. اما افسر ارشد عامل جف ویلیامز در گفتگو با فاکس کسب و کار اخبار و ابراز خوش بینی در مورد ارتجاعی برای گسترده تر اقتصاد آمریکا پس از coronavirus عصر می آید ،
حق کردن خفاش, ویلیامز روشن ساخته است که او احساس خوبی در مورد اقتصاد ایالات متحده به طور کلی و اپل به طور خاص. “همانطور که شما به اطراف نگاه کنید میبینید که انعطاف پذیری از افراد مشغول به کار را از طریق این زمان به چالش کشیدن” اجرایی گفت. “و هنگامی که من را به یک نگاه در داخل از اپل بود که نمی توانستم بیشتر تشویق شوند. ویلیامز اشاره کرد که حتی در یک محیط است که می تواند به عنوان چالش به حداقل می گویند اپل قادر به راه اندازی سه محصول از جمله تجدید نسخه از iPad Pro (هر دو 11 اینچی و 12.9 اینچ مدل) ، نسل دوم آی فون SE و جدید MacBook Pro.

اپل است که یک کار در خانه و نوع شرکت نت ویلیامز

در اوایل این هفته اپل اعلام کرد که از آن خواهد شد عملا میزبانی این نسخه آنلاین از آن سالانه WWDC کنفرانس توسعه دهندگان در ماه ژوئن 22nd. این رویداد در حال جریان به صورت رایگان از طریق اپل وب سایت توسعه دهنده است که صرفه جویی توسعه دهندگان $1,500 آنها معمولا برای پرداخت بلیط به رویداد. ما می توانید ببینید معرفی یکی دیگر از محصولات در طی مجازی WWDC اپل AirTags دستگاه ردیابی. کوچک دور دسته را از یک باتری قابل جابجایی و کار با U1 ultra wideband تراشه بر روی آی فون 11 سریال و پیدا کردن برنامه من است. کاربران را ضمیمه برچسب به حلقه های کلیدی, یک قلاده سگ دوچرخه, یک, کیف, و فقط در مورد هر چیزی که می توانید از دست داد.

برای اپل به ادامه گردونه محصولات در طول همه گیر آن در زنجیره تامین نیاز به در حال اجرا به طور معمول. ویلیامز می گوید: “شما می دانید, ما زنجیره تامین در حال اجرا هستند تا حد زیادی در ظرفیت و مردم در حال ادامه کار است. من نمی تواند خودمان افتخار از اپل تیم و چگونه مدبر آنها بوده است. شما ببینید ما باز کردن فروشگاه های خرده فروشی در هفته های آینده و مثل من گفت: ما در حال صعودی در مسافت های طولانی است.” اما ویلیامز است نه یک اقتصاددان به عنوان او اشاره می کند. بنابراین او می گوید که او با پوشیدن او اهسته بازمزمه ادا کردن کلاه در هنگام ساخت این هوا; ترین شرکت مدیران همیشه کمی بیشتر خوش بینانه در مورد آینده است.

ویلیامز خواسته شد در مورد گزارش های ضد و نقیض در خصوص رونمایی و انتشار 5G در سال 2020 آی فون 12 سری. برخی از تحلیلگران انتظار دارند سنتی سپتامبر انتشار اولین 5G مدل های آیفون بعد از این سال در حالی که دیگران انتظار یک تاخیر از یک تا سه ماه است. وجود دارد و حتی تعداد کمی از تحلیلگران که مشاهده می کنید گوشی های جدید راه اندازی شده و تا اوایل سال آینده. اپل COO می گوید که این شرکت نادیده سر و صدا و به سادگی نگه می دارد و نگاه به آینده. به عنوان ویلیامز آن را قرار می دهد “ما فقط با قرار دادن ما سر پایین و نمی پرداخت مقدار زیادی از توجه به آخرین مرتب کردن بر اساس حدس و گمان در مورد محصولات ما. ما قرار داده و ما سر و کار ما انجام می شود. من نمی تواند خودمان افتخار از تیم پیدا کردن راه های جدید برای گرفتن کار خود را انجام می شود. ما به طور معمول کار در خانه و نوع فرهنگ در اپل آن را بخشی از ما راهکار. و مردم شده اند واقعا مدبر و ما در حال حرکت توپ به جلو است. ما در حال گرفتن چیزهای انجام می شود.”

ویلیامز داده شد اهسته بازمزمه ادا کردن شغل در دسامبر 17, 2015, و او می خواست برای اصلاح یک تصور غلط است که اپل دستگاه تولید متکی بر آن قرارداد تولید کنندگان در چین. “محصولات ما جهانی محصولات و… نیستند ساخته شده است در یک مکان. واقعی وجود دارد تصور غلط در مورد آن است. و محصولات ساخته شده در سراسر دنیا با یک تن از این حق در اینجا در ایالات متحده است. من ما باید یک زنجیره تامین جهانی برای مدتی و, که به ما اجازه می دهد بهترین محصولات برای مشتریان خود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im