اپل مرتکب به اینکه کربن خنثی در سراسر زنجیره تامین تا سال 2030

اپل شده است عاری از کربن شرکت برای بیش از دو سال بود اما امروز کوپرتینو-بر اساس شرکت اعلام کرد یک تعهد جدید است که دیدن آن کل زنجیره تامین تبدیل به 100% کربن خنثی در پایان این دهه است.

اپل را کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در سراسر آن زنجیره تامین 75 درصد

به اصطلاح سیاره به اندازه طرح به این معنی است که هر اپل دستگاه های فروخته شده در سراسر جهان است که در نهایت به یک شبکه-صفر آب و هوا تاثیر است. که شاهکار خواهد بود از طریق تعدادی از طرح ها از جمله کاهش تولید گازهای گلخانه ای توسط 75 ٪ است.ساخت دومی ممکن است به نظر می رسد به یک کم کربن طراحی محصول در اطراف محور افزایش استفاده از کم کربن و مواد بازیافت شده در محصولات. کمک به این فرایند است که اپل ربات به نام دیو است که بازیابی کلید مواد از Taptic Engine.

اپل نیز در آینده نوآوری در محصول بازیافت است و قصد دارد برای بیشتر انرژی کارآمد طراحی محصول. بیش از 11 سال گذشته متوسط انرژی مورد نیاز برای محصولات کاهش 73%.

کمک به پیشبرد تلاش ها برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای خواهد بود که به معرفی راه های جدید برای کاهش مصرف انرژی است. این برای اولین بار بود اجرا شده در شرکت های بزرگ و امکانات قبل از اینکه گسترش زنجیره تامین با همکاران.

این است که به حمایت شود تا با افزایش تمرکز بر روی انرژی های تجدید پذیر. خود اپل باقی خواهد ماند و در 100% انرژی های تجدید پذیر برای عملیات خود و شرکت امن تعهدات از بیش از 70 زنجیره تامین همکاران به استفاده از انرژی های تجدید پذیر.

در نهایت اپل می گوید آن را حمایت از توسعه از اول تا کنون مستقیم کربن و آلومینیوم و ذوب فرایند’ با سرمایه گذاری و همکاری با تامین کنندگان آلومینیوم. همچنین شروع به اجرای کم کربن و آلومینیوم در فرایند تولید از 16-inch MacBook Pro.

کربن حذف طرح جبران خواهد شد 25 ٪ باقی مانده

برای رسیدن به این مهم 100% کربن خنثی هدف تا سال 2030 باقی مانده 25 درصد از تولید گازهای گلخانه ای جبران خواهد شد با تصویب چندین کربن حذف طرح.

این شامل یک صندوق برای سرمایه گذاری در بخش مرمت و حفاظت از جنگل ها و اکوسیستم های طبیعی در سطح جهان است. در همکاری با حفاظت بین المللی, اپل نیز خواهد شد کمک به بازگرداندن تخریب دشت در کنیا و حیاتی حرا اکوسیستم در کلمبیا, در علاوه بر این به پروژه های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de